nokia 5800 ilk sistem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

khankurt

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5800 ilk sistem
s.a arkadaslar ben nokia 5800 black kullanıcısıyom denemiş olduğum sistem modifikasyonları gerçekten güzel ancak ben 2010 son hack siz olarak kullanmak istyorum yardım ederseniz sevinirim 4 tane batarya değiştirdim önceden bataryam ın şarsj süresi 4 gün giderken şimdi 2 gün bile gitmez oldu aldığım orjinal nokia bataryalar bile 1 gün götürmüyor eğer hack siz güncel nokia 5800 sistem varsa yardım ederseniz seviniim...:vur

fedata

fedata

Üye
yanlış anlamadıysam telefonun ilk haline dönmek istiyosun.yani orjinal fw ye..bunun için yapman gereken nokia software update kullanmak..bu program nokianın sitesinde var.onu indir kur.sonra güncellemeni yeniden yap tamam mı?eğer soruyu doğru anladıysam çözümü bu.yardımcı olurum yine cvp yazarsan

'Şeref'

Emekli Yönetici
fedata

fedata

Üye
kardeşim seni gayet iyi anlıyorum
bende n97 fw si kullanıyorum aynı sorun bendede var ama bi daha orjinal fw kullanabiliceğimi sanmıyorum
tabi bu senin tercihin
nawifirm den tlf puchcode na göre orjinal v51 i yükleye bilirsin
orjinal fw kullanmadığın için nokia-software-updater i kullanma:oke:

--------------- Ekleme ---------------

birde buna bak istersen
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...blackstar-5800xm-v51-10-10-2010-a-411504.html
iyide arkadaşım bende orjinal fw kullanmamıştım ama işte pc suite ile yeniden güncelledim problemim ortadan kalktı :S

SilentOne

SilentOne

Üye
navirimden orjinal fw yi nidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt