nokia 5800 darty ?? bakarmısınız !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FLUXTR

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5800 darty ?? bakarmısınız !!!
slm maxicep ailesi aranıza yeni katıldım ve baya bi bilgi öğrendem sayenizde bunun için teşekkür ederim ben nokia 5800 almayı düşünüorum fiyatına ve özelliklerine göre bana en uygun telefon şu anda darty de telefonun fiyatı 440 lira bu konuda dartyden almamı önerirmisiniz düşüncelerinizi söylermisiniz şimdiden teşekkürler !! :hmmm

HakaN-06

HakaN-06

Üye
5800 piyasası kalmayan bir telefon yeni modellere bakmanızı öneririm.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
kardeş ben 5800 kullanıyorum,benden sana tavsiye bu telefondan uzak dur.ben hiç memnun değilim.yazılım atıp,garanti dışına çıkarmadan hiç bisi olmuyor.benim tavsiyem android bi cihaz alman yönünde

hoss

hoss

Üye
çok eski bir telefon bunu almak yerine piyasadaki yeni cıkan andoid işletim sistemli cihazları alman daha mantıklı olur

FLUXTR

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cp için teşekürler galxy ace almayı düşünüorum bu konuda ne diosunuz belkisizi sıkacam biraz ama almısken tam alıyımd diorum ? :hmmm

hoss

hoss

Üye
galaxy ace seni fazlasıyla memnun eder , android işletim sistemli oyun program konusunda sıkıntı cekmezssin :oke:

FLUXTR

Üye
    Konu Sahibi
bende oyle düşündüm hoss linux ubuntu yu bi süre kullandıgım için androidede yabancı kalmıcağımı düşündüm :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...