Nokia 5800 da v60 dan v52 ye geçerken telefonum gitti sadece titriyor açılmıyor bi bakarmısnız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nefsele

nefsele

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 da v60 dan v52 ye geçerken telefonum gitti sadece titriyor açılmıyor bi bakarmısnız
arkadaşlar telefonum orjinal yazılımı vardı güncelleme çıkınca v60 yükledim sonra modifiye cfw buldum onu yükleyim derken noldu bilmiyorum hata oluştu cfw(v52di sürüm) şimdi bağlıyorum herşeyi tamam yapıyorum orjinal yazılım indirdim yine navifirm ile herşeyi tam yapıyorum ancak usb hatası alıyorum yeniden yes ve no çıkıyo 2 seçeneğide denedim
phoneix programınıda denedim ondada
25
24
23
22 filan diye sayıyo sonra yine hata veriyo usb hatası kurulmuyo driverlar filan herşey tamam
yapmam lazım yoksa telefoncuya götürüp kazık yiycem sanırım bi yardımcı olun yol gösterin her yolu denedim

izmitli1983

izmitli1983

Üye
forumda çıkmış v60 cfw onu yükle yoksa telefona veda et

fnldstntn

Üye
V60 tan alt bbir surume gecemezsin v60 yuklersen olur ve acilir telefonun...

-CoNqUeRoR-

Üye
arkadaşlar telefonum orjinal yazılımı vardı güncelleme çıkınca v60 yükledim sonra modifiye cfw buldum onu yükleyim derken noldu bilmiyorum hata oluştu cfw(v52di sürüm) şimdi bağlıyorum herşeyi tamam yapıyorum orjinal yazılım indirdim yine navifirm ile herşeyi tam yapıyorum ancak usb hatası alıyorum yeniden yes ve no çıkıyo 2 seçeneğide denedim
phoneix programınıda denedim ondada
25
24
23
22 filan diye sayıyo sonra yine hata veriyo usb hatası kurulmuyo driverlar filan herşey tamam
yapmam lazım yoksa telefoncuya götürüp kazık yiycem sanırım bi yardımcı olun yol gösterin her yolu denedim

Aynı şey benimde başıma geldi. http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...5800-v60-5230-v50-5530-v32-x6-v32-556838.html yükle açılır telefonun.

izmitli1983

izmitli1983

Üye
varmı bir sorun o cfw de kullanışlıysa bende yüklemek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt