Nokia 5800 açılmıyor ve şarz olmuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 açılmıyor ve şarz olmuyor
Merhaba:bye2:
yazın darty den 300 tl ye aldığım nokia 5800 ım şarj almıyor şarj aletini annemin telefonuna takıyorum gine açılmıyor sanırım telefonun şarjı bitti ve kapandı ama şarj almıyor bataryayı çıkardım taktım olmadı hafıza kartını çıkarttım gine olmadı hatta bataryayı ayrı şarj ettim gine olmadı Yardım eden Veya edecek Herkese şimdiden Teşekkür ederim :good:

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Aldığın telefon sakat olabilir.Yoksa neden böyle yapsın ki :hmmm . Seri sonu üründür büyük ihtimal :allalla:

- - - Eklendi - - -

Hiçte yapamazsan Hard format atabilirsin oda yemezse FW atabilirsin hiçte olmadı garantiden C5-03 yollarlar tazecik :oke:

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun 6 ay garantisi vardı ve bazen ekranı gidiyordu kendiliğinden renkli çizgiler çıkıyordu en son telefondan batarya az uyarısı aldım sonra sbp shell o yüklü vardı iki tane ilk birini yükledim sonra diğerini yükledim (DİĞERİ OLANIYDI sanırım) işte yüklenirken bende telefonu şarja takmıştım sanırım telefon batarya boş uyarısı verdi ve kapandı aslında yazın nokia 603 alacaktım eve hırsız girdiği için paramı çaldılar 1 sene daha 5800 kullanıp yeni bir telefon alcaktım yani telefon bozulursa gine babamın yanında çalışıp yeni bir telefonda alabilirdim bazen 5800 beni öyle sinirlendiriyorki duvara fırlatmak istiyorum bazende çok seviyorum nasıl bir telefondur bu :ehe

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Geçmiş olsun :( Bence güzel telefon ses yeterli, kamera idare eder, takoz gibi elinden zor düşer :ehe ama seri sonu ürün sanırım böyle sıkıntıların çıkması normal.Alıcı var software95 arkadaşımız sıfır kadar temizine 325 TL kadar verebilirim diyordu :) ne yapacaksa anlamadım :allalla: . Soruna gelince bence bataryayı sök 1 saat beklesin bataryasız sonra takıp şarj edersin açılıyorsa açılır artık ..

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Açılmıyorsa yazın gine para biriktireceğim ve nokia lumia 620 yada hayatımda ilk kez bir samsung alacağım aslında samsunglarda çok güzel abim 2 senedir samsung corby 2 kullanıyor bir sorun çıkmadı telefonunda aslında yazın bizim akraba telefoncu idi c6-01 2.elini 400 e verdi de 2 gün kullandım sonra telefon bozuk çıktı geri iade ettik ve 5800 aldık neyse bu arada çok teşekkür ederim cevaplarınız için

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Açılmıyorsa yazın gine para biriktireceğim ve nokia lumia 620 yada hayatımda ilk kez bir samsung alacağım aslında samsunglarda çok güzel abim 2 senedir samsung corby 2 kullanıyor bir sorun çıkmadı telefonunda aslında yazın bizim akraba telefoncu idi c6-01 2.elini 400 e verdi de 2 gün kullandım sonra telefon bozuk çıktı geri iade ettik ve 5800 aldık neyse bu arada çok teşekkür ederim cevaplarınız için

:rica: :tebessüm:

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
dead flash tele ılaç.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
mckinqo06 öncelikle yorumun için teşekkür ederim telefoncu akrabalarım var onlara götüreceğim zaten ayaküstü derdimi onlara anlattığımda şarz yeri bozulmuş dediler orada telefon yapılırsa 1 sene daha kullanıp nokia 700 almayı düşünüyorum veya yapılmaz ise direk yazın nokia 700 alacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...