Nokia 5800 Açılırken Ana Ekranda Kitlenme Sorunu, Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haylazmask

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Açılırken Ana Ekranda Kitlenme Sorunu, Yardım
Arkadaşlar Nokia 5800 dün birsürü oyun ve tema yükledim ama dosyalar virüslü değildi şimdi ise açmaya çalışıyorum nokia yazısı çıkıyo orada kalıyo kaptmaya çalışsan kapanmıyo bataryayı çıkarıp geri takınca tekrar aynısı oluyo:bilmem::bilmem:

şimdi hafıza kartını çıkartıp denedim açıldı ama hafızakartı takılınca tekrar bozuluyo

cosmo61

cosmo61

Üye
hafıza.kartı.virüslü.kardeşim.hafıza.kartını.bicimlendir.tak.acılır.ama.diycenki.icindekiler.ne.olcak.zor.karar.seni.bekliyor:)

klayt13

Üye
hafızayı çıkar tak düzelir

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hafıza kartını biçimlendireceksin..programları yeniden kuracaksın..

cmlkrc

cmlkrc

Üye
hafıza kartını çıkart telefonu aç sonra tekrar tak

TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye
aynı sorun bendede vardı telefon kitlendiğinde hafıza kartını çıkartıp tekrar açıyorum telefon düzgün bir şekilde açılıyor genellikle ovi den yüklenen temalar ve programlar dan sorun çıkıyor sen bu siteden yükle bişicikler olmaz :D :D . iyi günler

llakin1907

llakin1907

Üye
aynı sorun bende de var 2 defa hard format attım şimdi 2 prog. yüklüyorum gene öyle oluyor bende çıkarıp teli açtıkran sonra takıyorum sorun olmuyor ama iyice canımı sıkmaya başladı bu hata..

uzay1965

Üye
hafıza kartını cıkarın telefonu acın. telefon acılır sonra telefon acıkkıen hafıza kartını takın sorun cozuluyor

rkorkmazz

Üye
benim telefonda da aynı sorun vardı (Nokia 5235). Açılışta Nokia yazısı geliyordu orada kalıyordu.
telefonu bilgisayara bağladım, kart içindeki bilgilerin yedeğini aldım. bilgisayardan Fat32 format attım karta. sorun düzeldi.
daha sonra karta tekrardan bilgileri attım. programlarım dahil herşey sorunsuz çalıştı.

Not:
Telefon içinden karta format attığımda sorun düzelmedi.
Alakası var mısır bilmiyorum ama, kartta disk birleştirmesi de yapmıştım.
Ayrıca Garmin kullanıyorum. Zaten sorun Garmin programından sonra oldu. Garmin sorun çıkarsa da vazgeçmek zor bu programdan.

onno66

Üye
o hafıza kartının bozukluğudur yoksa telefonun çok iyi çalışır

frowell

frowell

Üye
Har format at bence

veymuz

Üye
hafıza kartı arzalanmış bende aynı sorun yaşadım kart değiştirdim problem yok,

frowell

frowell

Üye
tamam sevindim adına

denemeeee123456

Üye
hafıza kartını biçimlendir :oke: biçimlendirmezsen o sorun devam eder

b_gundem

b_gundem

Üye
arkadaşlar aynı sorun c5-03 telefonumdada vardı sorunu buldum hafıza kartındaki bir program engel oluyordu baştan itibaren tek tek sile sile denedim.....

sorun bende GARMİN adlı navigasyon programından kaynaklanıyor... programı kaldırınca sorun düzeliyor.... bilginize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt