Nokia 5800,5530,523x,X6 | C6v40 | Photon C6-04 | En Hızlı FW | İngilizce + Artık TÜRKÇE |

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
5530 v.40 a yüklenirmi?

gndog278

Üye
kardeşim ben telefona attım çalıştırmadı dosya türü desteklenmiyor yazıyor.bana yardımcı ol smilye istiyorum ben yeter bana telefonum 5800 dosyayı indirdim bilgisayar a masa üstüne çıkarım 3 tane dosya çıktı telefona attım dosya türü desteklenmiyor diyo yardım et şimdiden tşk.

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
X6 v40.0.002 ye kurulur mu ?

*-king-*

*-king-*

Üye
denicem :tşk:

lawless17

Üye
ben kurdum x6 v.40.0.002 ye sorun yok hatta yeni sürümü çıkmış bunun 05 onu kurdum onu kurun sizde google 'a yazıp bulabilirsiniz ve türkçe yamayı denedim rm 559 türkçe langını kullanarak ama ayarlara girilmiyor ve birkaç sorun daha var yani ingilizce kullanmak en iyisi galiba

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
ben kurdum x6 v.40.0.002 ye sorun yok hatta yeni sürümü çıkmış bunun 05 onu kurdum onu kurun sizde google 'a yazıp bulabilirsiniz ve türkçe yamayı denedim rm 559 türkçe langını kullanarak ama ayarlara girilmiyor ve birkaç sorun daha var yani ingilizce kullanmak en iyisi galiba

kardeşim nerden indirdin ve türkçe di,l dosyası linki kırık yenilermisin

lawless17

Üye
buyur link bu türkçe lang denedim bir kaç tane ama uyumlu değildi ingilizce kullanıyorum ben

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
verdiğin linkin içinden RM-559_32.0.002_prd.rofs2 dosyası çıktı doğrumudur
bu türkçe olayını çözmek lazım imngilizce kullanılmaz ya

----------Eklendi @ 17:49:02 ---------- Yazıldı @ 17:42:54 ----------

türkçe yamanın linki kırık sen verirmisisn akrdeşim en iyisini

tolgha

tolgha

Üye
TÜRKÇE gömülü halde palasabılır mısınız ???
herkez cok ıyı anlamıyor bu ıslerden :(

KnucklesTR

Üye
Arkadaşlar telefonum 5230 versiyonuysa V21.0.004 buna yüklenirmi ?? :allalla:

• :allalla:

KnucklesTR

Üye
Arkadaşlar benim telefonum 5230. versiyonuysa v21.0.004. bunda çalışırmı :alala:

MRat.YGin

MRat.YGin

Üye
dil dosyası linkini yeniler misiniz?

doctorrr

doctorrr

Üye
şimdi ben bu cfw nin rofs undaki dosyaları v60 ın rofs una atarsam çalışır mı?

PureFood

PureFood

Üye
Arkadaşlar CFW kullanan birileri yorum yapsa çok güzel olucak.. Hatalar eksiklikler var mı ? Hızı falan genel bi değerlendirme yapsın..

Üst Alt