Nokia 5320 XM Radyoda Donma Oluyor Yardım Edin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VuRaLLy34

VuRaLLy34

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5320 XM Radyoda Donma Oluyor Yardım Edin...
Nokia 5320 XMRadyoda Donma Oluyor Yardım Edin...:sos

Selamlar arkadaşlar...Ben yaklaşık 3,5 Senedir Nokia 5320 XM Kullanıcısıyım.Telefonumdan çok memnunum..
:good:Telefonum Hacklidir..
Arkadaşlar telefonumda yaklaşık 1 yıldır 8GB hafıza kartı kullanıyorum ve telefonumun kendi hafızası yaklaşık
1 senedirde 25 mb altına düşmüyor yani hafızadan olduğunu sanmıyorum..
Zaten bu sorun yaklaşık 2 haftadır oluyor..
:allalla:
Radyoyu açıyorum radyo açılıyor ama frekanslar yok yani seçeneklere basamıyorum bile :ağlarım: radyo açılında radyo ana ekranı çıkıyor ve öylece donuyor yaklaşık 1-2 dakika sonra radyo kendiliğinden kapanıyor..bi türlü çözüm bulamadım nette..Lütfen yardım edin..:ağlarım: Sebebi nedir acaba deli olacam yaaa .....: :allalla:
Şimdiden herkese teşekkürler

Telefonumun özellikleri...

Marka:NOKİA
Model:5320 XPRESS MUSIC
Version:05.16
İşletim sistemi:Symbian os 9.3 S60
Hafıza:
Hafıza kartı:8 GB/Boş hafıza 2.5 GB
Telefon Hafıza:120 MB/Boş Hafıza 25 MB

Hopdedixulen

Üye
Nokia 5320 XMRadyoda Donma Oluyor Yardım Edin...:sos

Selamlar arkadaşlar...Ben yaklaşık 3,5 Senedir Nokia 5320 XM Kullanıcısıyım.Telefonumdan çok memnunum..
:good:Telefonum Hacklidir..
Arkadaşlar telefonumda yaklaşık 1 yıldır 8GB hafıza kartı kullanıyorum ve telefonumun kendi hafızası yaklaşık
1 senedirde 25 mb altına düşmüyor yani hafızadan olduğunu sanmıyorum..
Zaten bu sorun yaklaşık 2 haftadır oluyor..
:allalla:
Radyoyu açıyorum radyo açılıyor ama frekanslar yok yani seçeneklere basamıyorum bile :ağlarım: radyo açılında radyo ana ekranı çıkıyor ve öylece donuyor yaklaşık 1-2 dakika sonra radyo kendiliğinden kapanıyor..bi türlü çözüm bulamadım nette..Lütfen yardım edin..:ağlarım: Sebebi nedir acaba deli olacam yaaa .....: :allalla:
Şimdiden herkese teşekkürler

Telefonumun özellikleri...

Marka:NOKİA
Model:5320 XPRESS MUSIC
Version:05.16
İşletim sistemi:Symbian os 9.3 S60
Hafıza:
Hafıza kartı:8 GB/Boş hafıza 2.5 GB
Telefon Hafıza:120 MB/Boş Hafıza 25 MB

kelimesi kelımesine bellek miktarından tutup sorununa kadar aynısı bende var tel c5 3.2 mp

AHKE

AHKE

Üye
yazılımı tekrar yukleyin belki yazılım esnasında bisey olmuş olabilir.formatı sormuyorum zaten denemişsinizdir

Hopdedixulen

Üye
formatı kaçkere denedimde 30a yakın program falan var yazılım yüklemeye ùşeniyorum :ehe

VuRaLLy34

VuRaLLy34

Üye
    Konu Sahibi
herşeyi denedim düzelmedi hatta radyo hatası yanında birde bluetooth açılmıyordu bluetooth işlemi gerçekleştirilemiyor diye uyarı veriyordu herşeyi denedim güncelleme format felan ama çözüm olmadı taki dün geceye kadar..Dün gece telefona kulaklığı taktım mp3 dinlemek için yanlışlıkla elim radyo kısayol tuşuna geldi ve olan oldu..Radyo açıldı..sonra bluetooth çalışıyormu diye baktım oda çalışıyor yani sorun kendi kendiliğinden kalktı ortadan hayret valla :D:bilmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt