nokia 5310 email numara degistirme???


omerkeskin

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar nokia 5310 email numara degistirmek icin bir program varmi?
 
GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
email numaramı _???
imei numarası demek istedin galiba maalesef arkadaşım değiştirilemez
değiştirilir ama telefonun başka bi telefona klonlanması gerekir
buda yasal olarak büyük bir suçtur

neden değiştirmek istiyorsun
 

omerkeskin

Üye
    Konu Sahibi
elimde yurtdisindan gelme 6120 classic ve 5310 express music var iki tanede eski telefonum var kayitli ama kullnmadigimiz bunun emaillerini yani *#06# den cikan yani bunlarla degistirmek istiyorum hangi program var bu isi yapabilecek
 
furkano

furkano

Üye
hala email diyor adam:)
Dostum proglamla halledilemez bu..flash - Box gerekiyor değiştirebilemen için.. bunun içinde telefoncu abine eski telinle gidip rica etmen gerekiyor 20 lirayla birlikte:) bu ilegal bi işlem olduğu için telin kapanada bilir, içeriyede girebilirsin:) haberin olsun..
 
GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
Değişir değişmesine eski telinin imei numarasına yeni telefonlarınınki klonlanır bunu çoğu telefoncu yapar ama yasal olarak çok büyük bir suç.Hapse bile girebilirsin + para cezasıda olabilir.O telefonları yurtdışından kim getirdi sen mi _?Öyleyse git bi Vodafone turkcell vb abone merkezine böyle böyle anlat durumu pasaportun varsa kendininkini yoksa bir akrabanınkinin arkadaşaınınkisi iste 5-10 ye kayıt ederler telefonunu yasal olarak kayıtlanması herşeyden iidir.
Yalnız bir pasaporta bir tel kayıt ettirebilirsin :)
Tahminimce bulunduğun ilde/ilçede mutlaka bir abone noktası vardır :)

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada EMAİL numarası değil o İMEİ numarası.:oke:
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt