Nokia 5230 CFW

• 16 Mart 2013
  • 1036 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Önelikle Selamun Aleyküm. Arkadaşlar ben başlıkta da belirttiğim gibi nokia 5230 cfw si arıyorum ama güzrl yok bulduklarım ya yabancı ya güzel değil. T.C.K yükledim şimdi kullanıyorum. Hız bakımından iyi fakat simgelerini falan pek beğenmedim açıkçası. Bana biri cfw yapabilir mi ben istediğim modları söylesem çakışıp çakışmadığına baksa hızlandırma modlarından falan hiç bir şey anlamıyorum çok uğraştım ama yapamıyorum. Telefonumun özellikleri:
    Yazılım Sürümü
    V 51.0.002
    Yazılım sürümü tarihi
    19-10-2011
    Özel Sürüm
    T.C.K v1 Final
    Fw Yapımcı
    Çılgın Türkler
    Dil paketi
    002
    Model
    5230
    Tür
    RM-588
    Son Güncelleme
    Güncellenmedi
    Şimdiden Teşekkürler.
    Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim daha ilk defa konu açıyorum.

Yazan: Ragnar Lothbrok
  2. kimse uğraşmaz :oke:

3. Belki bir yardımsever çıkar, senin gibi. :dry:

4. cfwye sınavdan sonra başlaycm temmuzu bulur yani. valla hocam forumu iyi tanırım isteğe göre fw yapmıyorlar

5. Neyse artık beklerim. İlgilendiğin için teşekkürler. Sınavlarında Başarılar. :good:

6. tckda işini görür kardeşim şimdilik :) saol teşekkür ettim :)

7. T.c.k iyi güzelde menü iconları beğenmedim bide menü düzeni 4x5 ve 2x6 olsun istiyorum.

8. nfe editör yükle bilgisayarına aç rofs2yi sol bölmeye at sonra C6^Modlar [haqanguven] - Sayfa 8 burdan istediğin modlari al sağ bölmeye at ama boyutu geçmesin geçerse olmaz sonra paketleye tıkla eğerki boyutu geçerse uyarı verecek kesinlikle kullanma o rofs2yi eskisini kullan neyseki paketlenirse fwnin olduğu bölümü aç eski rofs2 sil yenisininde ismini değiştir _Rebuilt bölümünu sil kaydet flaşla

9. Yapmaya çalışırım. Teşekkürler.

10. rica ederim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 05:19