nokia 3500c yardım

Sponsorlu Bağlantılar

SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
    Konu Sahibi
nokia 3500c yardım
arkadaşlar benim telefonum 3500c ben telefonumun kabını değiştirmek istiyorum ama bir türlü değiştiremiyorum lütfen yardım edin

şimdiden teşekkürler

ultraslan_1980

ultraslan_1980

Üye
değşterebilrsen banada bir email atarsan sevinirim bendede varda [email protected]

Blck_cobra

Blck_cobra

Üye
Benimde telefonum3500c ama ne dediğini anlamadım...

SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
    Konu Sahibi
Benimde telefonum3500c ama ne dediğini anlamadım...

ben telefon alırken siyah renkli almak istemiştim ama siyeh yokmuş başka bir renk aldım şimdide
3500'a göre siyah kab varmı diyorum varsa nasıl değiştirebilirim
mesela mavi aldıysam onu nasıl siyah yapabilirim

06_._74

06_._74

Üye
ben telefon alırken siyah renkli almak istemiştim ama siyeh yokmuş başka bir renk aldım şimdide
Walla Benim de 3500 C m War Am Benim Bildiğim 2 Rengi War Pembe İle Siyah War Zaten Bu Tel Duyduğuma Göre Üretilirken Böyle Yapılıyormuş

SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
    Konu Sahibi
Walla Benim de 3500 C m War Am Benim Bildiğim 2 Rengi War Pembe İle Siyah War Zaten Bu Tel Duyduğuma Göre Üretilirken Böyle Yapılıyormuş

benim bildiğimde böyle türkiyeye hep siyah geliyormuş bu telefonlara turuncu mavi pembe renkler falan türkiyede veriliyormuş işte bunu nasıl değiştirebilirim hala bir çözüm yokmu arkadaşlar

bassasy

bassasy

Üye
kardeşim arkasında vidaları var onları t6 ile açıp değiştiriyorsunuz ayrıca türkiyede her rengi war birde eğer kabı değişitiriyorsanız orginal kap alın smart kap alınca oturmuyo tuş takımı dandık eğer smart kap alacaksanız hiç almayın daha ey paranıza yazık

SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim arkasında vidaları var onları t6 ile açıp değiştiriyorsunuz ayrıca türkiyede her rengi war birde eğer kabı değişitiriyorsanız orginal kap alın smart kap alınca oturmuyo tuş takımı dandık eğer smart kap alacaksanız hiç almayın daha ey paranıza yazık

Arkadaşım ben o vidaları sökerek yaparım ama ozaman da garantiden çıkarmı acaba hani sınra başka bir sorunla karşılaştığımızda garantiye göndermek zorunda kalırsak garanti dışı kalır diye endişeleniyorum bilgi için yinede sağol:oke:

SOLIDMEMO96

SOLIDMEMO96

Üye
teknosaya gidin orada yapıyolar-mış banada mavi kap lazım laaaaan

sadece-rock

sadece-rock

Üye
yoo bende mavi var

haykoq

Üye
bende bi konuda yardım isticem )(jar dosyası indiriyorum ama tek jar dosyası olarak çıkmıoyo birsiri dosya çıkıo yardım edinn yaa [email protected] yardımm

Solamente

Üye

Ben pink aldım :D kvk ya göndermen gerekecek bir 15-20 max 30 gün telefonunsuz kalıcaksın fakat orda değiştiriyorlar ben bayağı çizdim kabını ondan gönderdim telefonum yepyeni geri geldi :oke:

KVK yetkili servislerine telefonunu YURTİÇİ KARGO aracılıyla ücret alıcıdan olarak gönderebilirsin yada aldığın bayii ye götürebilirsin ordanda yardımcı olurlar bilgilerinize ;)

beşiktaş444

beşiktaş444

Üye
arkadaşlar benim kapak sorunum yokda tuş takımı sorunu var değiştirmek istiyorum acaba nasıl tuş takımının nasıl çıkarıldığını söyleyebilirmisiniz acaba acil.

SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bilgiler için sağolun bende götürecemde kvk ya orjinal kapağı nerden bulabilirim aradım ama orjinalleri yok

shelby_67

Üye
3500c formartlaması nasıl oluyo yardımcı olursanız sevinirim

SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
    Konu Sahibi

o_s_m_a_n285

Üye
benim telefonu açıyom kapanıyo
osman_50_oski@hotmail. com gönderebilir misiniz şimdiden söyle,

sdf191

Üye
Arkadaşlar benin NOKIA 3500c telefonum var. Arkadaşım bana multimedya mesaj gönderdi.Gönderdiği gün birşey yoktu.Mesaj geldikten sonraki gün,telefonumu açtım.Açtıktan yaklaşık 30-45 saniye sonra kendi kendine kapandı.Sorun hala devam ediyor.Bunun için garantiye vereyim mi yoksa yapılacak birşey var mı?Bir de hafıza kartından kaynaklanıyor olabilir mi?
Lütfen beni en kısa zamanda bilgilendiriniz.

msn adresim : [email protected]
LÜTFEN YARDIM !!!

xxrecxx

Üye
ya benim telefonumda 3500c müzik çalar açılıyor kütüphane güncelleniyor diyor ole kalıyor tekrar tekrar kutuphane guncellenıyor dıyor acmıyor sızce sorunu ne olabılır acıl yardım beklıyorum sımdıden tesekkurler

--------------- Ekleme ---------------

merhaba benım telefonda 3500c benımde bı sorunum var müzik çalarımı acıyorum kutuphane guncellenıyor dıyor ama ole kalıyor tekrar tekrar guncellenıyor dıyor acmıyor yardımınızı acıl beklıyorum sımdıden tskler