Nokia 3110c Değiştirilme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teknomix

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 3110c Değiştirilme
Nokia 3110c'm 4 defa beyaz ekran sorunu yüzünden garantiye gitti.Bizde bu ara ücret iadesi istiyoruz.Tüketici Haklarına Gittik.Faturaları belgeleri gösterdik.Adam bizde dediği şey şu
"Yazılımdan olan sorunlar garantiye girmez.Ücret iadesi yapmazlar.Mahkeme açarız fakat kaybedersek mahkeme ücretlerini ödersiniz dedi.Kazanma şansımız varmı mahkemeyi.Ayrıca çok saçma telefonda sorun var.Bunu nokia destek hattından arayan adam söylüyor.Ne yapmam gerekiyor

safakk

safakk

Üye
Nokia 3110c'm 4 defa beyaz ekran sorunu yüzünden garantiye gitti.Bizde bu ara ücret iadesi istiyoruz.Tüketici Haklarına Gittik.Faturaları belgeleri gösterdik.Adam bizde dediği şey şu
"Yazılımdan olan sorunlar garantiye girmez.Ücret iadesi yapmazlar.Mahkeme açarız fakat kaybedersek mahkeme ücretlerini ödersiniz dedi.Kazanma şansımız varmı mahkemeyi.Ayrıca çok saçma telefonda sorun var.Bunu nokia destek hattından arayan adam söylüyor.Ne yapmam gerekiyor
yanlız bildiğim kadarı ile 5 defa gittiğinde diye hatırlıyorum ben :allalla: mahkeme işine gelince bana kalırsa kazanırsın ne demek garantiye girmiyo üretim hatası varsa bunu gideremiyorsa tabiki para iadesi yada aynı maldan bir tane vermesi gerek o nedenle ben olsam hiç düşünmeden mahkemeye giderdim...

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Eğer bir arıza garanti süresi içinde 3 defa tekrar ederse sana telefonun yenisini veriyorlar. Hem ne demek ya mahkemeyi mutlaka kazanırsın. Bunu araştırmanı tavsiye ederim. Niye boşu boşuna hakkını yediresin değilmi ama?!?

schumici

schumici

Üye
bence bu denilenler sizi yıldırma taktiği. yok yaaa benim telefonum aynı dertten durduk yere habire bozulcak sonra bizden bişey gelmez isterseniz kaybedeceğiniz mahkemeye gidin diycekler. iliklerine kadar alırım valla:@:@:@

safakk

safakk

Üye
Eğer bir arıza garanti süresi içinde 3 defa tekrar ederse sana telefonun yenisini veriyorlar. Hem ne demek ya mahkemeyi mutlaka kazanırsın. Bunu araştırmanı tavsiye ederim. Niye boşu boşuna hakkını yediresin değilmi ama?!?
sizde bu ap açık bi haksızlık garanti belgesnde yazmıyor mu bu durum yazıyor ve adam bana verdiği bu garanti şartlarını yerine getirmiyorsa ve ben bunu mahkemeye verdiğimde kazanamıyorsan burasının TÜRKİYE olmasına bağlanır ;)

eQooo

eQooo

Üye
uğraştırıcak ama zamanın varsa üzerine git bence...

fatih373

Üye
arkadaşım bende de aynı sorun oldu...hemen gir ve ordan yazılımı güncelle.istersen nokia destek hattını ara ve onlar yazılımı güncelleme için sana yardım etsin...walla ben öyle yaptım...şimdi telde hiç bir sorun yoq......teşekkürler

teknomix

Üye
    Konu Sahibi
yeni yazılım çıkmış zaten.Bütün sorunlar giderilmiş :)

degerli43

degerli43

Üye
Evet şu anda bende 06.60 yazılımı var hiç bir sorun ama nokia soft. updater dan güncelleyemiyorsun. telefoncuya gitmen lazım.

rapkoliq_xd

Üye
bu güncellemeyi kendimiz yapamıyormuyuz ki acaba ?

dmn_42

dmn_42

Üye
3110c kullananlar buraya :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt