Haber Nokıa 2016'da geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Mecburiyet ?
Windows phone ve ios ta var biliyorsunuz öle değil mi :)

Tabiki biliyorum onları :) demek istediğim diğer isletim sistemleri çok kısıtlayıcı. Bu yuzden öyle dedim dostum :)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

NEXUS

NEXUS

Üye
Evet biliyorum. Hatta samsung gelistiriyor diye de biliyorum. Zaten gıcık olduğum şeyde bu ya. Tizen deyip yine saçmalık daniskasi touchwizi de koyarlar kesin.
samsung bada gibi yarı yolda bırakır.
wawe alanlar kaldı ortada şimdi.
şimdi tizen i alsan 1 sene geçmeden bada gibi ortada kalacaklar :)
google samsung a android vermese samsung öle bir düşer ki. samsung bu hale android ile geldi android olmasa samsung şuan çamaşır makinesi filan üretirdi :)
Tabiki biliyorum onları :) demek istediğim diğer isletim sistemleri çok kısıtlayıcı. Bu yuzden öyle dedim dostum :)
ancak bu mecburiyet olmuyor ki meego yla çıkmış n9 da var :) sizinki kullanımınıza uyduğu için seçtiğiniz birşey :)

• Beğen
Tepkiler: yusuf_bey

Emre

Üye
bence vermesine imkan yok ve vermeyecek :)
ama verirse helal olsun der ve tasarım ve donanım güzel olursa birdahaki telefeonum nokia olur :)
ancak dediğim gibi vermez
Bekleyip Göreceğiz,

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
nezaman sunacakmis

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
samsung bada gibi yarı yolda bırakır.
wawe alanlar kaldı ortada şimdi.
şimdi tizen i alsan 1 sene geçmeden bada gibi ortada kalacaklar :)
google samsung a android vermese samsung öle bir düşer ki. samsung bu hale android ile geldi android olmasa samsung şuan çamaşır makinesi filan üretirdi :)

ancak bu mecburiyet olmuyor ki meego yla çıkmış n9 da var :) sizinki kullanımınıza uyduğu için seçtiğiniz birşey :)

Bi önceki cihazim n9 du zaten :) ya bana kurcalicak cihaz lazimm o yuzden ios ve wp bana yaramaz :) onun için mecburiyetten dedim :)

Anil-D

Anil-D

Üye
nokia x aldi arkadas çocuğuna mutlu çocuk nokia fani oldu [emoji3]

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
android bu alanda uzman bir işletim sistemi :)
istediğini yap , destek kesilsin yine custom romlarla güncellersin :)

• Beğen
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Android konusuna gelirsek kesinlikle haklısın. Android olmasaydı ve badayla devam etseydi su an cep telefonu piyasasında nokia neyse o olurdu. Hatta çok daha kötüsü bile olabilir.
android bu alanda uzman bir işletim sistemi :)
istediğini yap , destek kesilsin yine custom romlarla güncellersin :)

aynen :) güzelliği orda zaten

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
Android konusuna gelirsek kesinlikle haklısın. Android olmasaydı ve badayla devam etseydi su an cep telefonu piyasasında nokia neyse o olurdu. Hatta çok daha kötüsü bile olabilir.
nokia kendine rakip bulamasa ios , android gibi daha tuşlu telefonlarla arka kapağı değiştirilip üst model gibi satışa sunulan cihazlar olurdu :)

• Beğen
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Ya onu bunu boşverin de, zamanında jolla ekibi de aynı şeyi yapmıştı ve açıkçası benim için hüsran olmuştu. Hem ülkemizde satışa çıkmaması, hemde yeterli donanıma sahip olmaması filan. Bu cihazda donanım iyi olucak gibi ama ulaşması/satin almasi zor olursa yine sonuç hüsran olur gibime geliyor.

Açıkçası ben pek ümitli de olmayın derim. Olmayinca olmuyor çünkü.

NEXUS

NEXUS

Üye
nokia android e geçmemekle inat yaptığı için şuan ismi tarihten gömülecek kadar kötü durumda :)

• Beğen
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
  • Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
ümitli dilim zaten nokia iyi yapiyor ama ben suan s4 sarj cihazı 4.ye degistittiricem sarj cihazi kötü kasa plastik guncelleme de sıkıntıda yok

Emre

Üye
nokia kendine rakip bulamasa ios , android gibi daha tuşlu telefonlarla arka kapağı değiştirilip üst model gibi satışa sunulan cihazlar olurdu :)
Sen Nokia Kullandın Mı Hiç?

Anil-D

Anil-D

Üye
adamlar işlemciyi yapmis ama kasa ve malzemeyi yapmamislar değiştirmek ise dudak ucutturuyor mesela

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
NEXUS

NEXUS

Üye

ihpnoe dan 3 sene sonra nokia.
Sen Nokia Kullandın Mı Hiç?
evet kullandım. nokia c5-03 gibi rezalet ötesi bir telefonu.
ayriyetten bir modeli daha vardı hatırlamıyorum tam adını. sayılı birşeydi.

Anil-D

Anil-D

Üye

ayrica acik uygulamalari android 5.0 dan almislar gozumden kacmadi[emoji23]

Üst Alt