Nokia 1200 Kasa Tuş Takımı ve Batarya Nereden Bulunur?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia 1200 Kasa Tuş Takımı ve Batarya Nereden Bulunur?
Cihazın kasası kozmetik olarak yaşı itibariyle kötü. Kasa, kapak ve batarya almak istiyorum. Nereden alabilirim?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
Hasand.

Hasand.

Üye
Bu arada Nokia 2310 kasası ve kapağı Nokia 1110 rahat uyum sağlıyor bende var Nokia 2310 ama cihaza sim takınca sim hatası veriyor başka hatlardada denedim sonuç aynı nasıl düzeltebilir

• Beğen

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu arada Nokia 2310 kasası ve kapağı Nokia 1110 rahat uyum sağlıyor bende var Nokia 2310 ama cihaza sim takınca sim hatası veriyor başka hatlardada denedim sonuç aynı nasıl düzeltebilir
Kasa geç kapak değişiminden olacağını hiç düşünmüyorum. Ama cihazın biri ötekinin modernize edilmiş hali. SIM kartı slotu değiştirdiniz mi?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hata mesajı ne ?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
PALA.

PALA.

Üye
Batarya sağlam bişey arıyorsanız deji öneririm 50-60 lira, orjinal kendi bataryası 100 lira olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve PALA.

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Şarj aleti sorun değil. Orijinal Nokia şarj aletleri ile dolu ev. Batarya 100₺ ise zaten almam yaptırmam bile. Blackberry 8700G kullanırım en kötü sonuçta. 😂

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Batarya sağlam bişey arıyorsanız deji öneririm 50-60 lira, orjinal kendi bataryası 100 lira olurdu.
Telefonun kendi fiyatı bile etmez ben 20₺ aldım bataryayı herhangi bir telefoncuda mevcut 100₺ Nokia dokunmatikler bile mevcut artık yaptırmaya bile değmez
Mesaj birleştirildi:

Kasa geç kapak değişiminden olacağını hiç düşünmüyorum. Ama cihazın biri ötekinin modernize edilmiş hali. SIM kartı slotu değiştirdiniz mi?
Ben denedim birebir uyum sağlıyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 777448
PALA.

PALA.

Üye
Telefonun kendi fiyatı bile etmez ben 20₺ aldım bataryayı herhangi bir telefoncuda mevcut 100₺ Nokia dokunmatikler bile mevcut artık yaptırmaya bile değmez
Değer yada değmez. Kullanacak olan kendisi bilir. Eğer uzun süreli kullanma niyeti varsa çakmanın 2-3 katına kesinlikle deji alınır.

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Değer yada değmez. Kullanacak olan kendisi bilir. Eğer uzun süreli kullanma niyeti varsa çakmanın 2-3 katına kesinlikle deji alınır.
Zaten Max 100₺ Samsung e1200 vb yada Nokia cihazları rahat alır bir bataryasına 100₺ vericegime gider başka bir marka alırım şuan bende var nadir bulunabilecek Nokia 6233 bataryasını yeni aldım orjinal olarak Letgoda öylece duruyor 75₺ ye

• Beğen

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar daha demin telefoncuya gittim. Hacı amca markasını bilmediğim BL-5AC bataryaya 25₺ istedi. Test ettik ve orijinalini sordum o da yokmuş. Kasanın sıfırını bulamadık hatta tuşları aşırı eskiydi. Bende uğraşmaya değmez diyerek hayırlı işler dedim. 1 ay sonra Blackberry 8700G ya da eskisi gibi E5’e dönerim gibi.
NOT: Bu eskilerden iyi anlarım. DEJİ olsa çoktan almıştım. Ben orijinal harici güvenmiyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147, MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Zaten Max 100₺ Samsung e1200 vb yada Nokia cihazları rahat alır bir bataryasına 100₺ vericegime gider başka bir marka alırım şuan bende var nadir bulunabilecek Nokia 6233 bataryasını yeni aldım orjinal olarak Letgoda öylece duruyor 75₺ ye
Ben zaten 100 lira verin felan demedim. Hatta bu zamana kadar gelen orjinal bataryada ölmüştür.
Ben diyorum ki; madem batarya lazım 25 liraya çakma alacağına 50 liraya deji al dedim hepsi bu.
Malesef çakmalarda şişme oluyor. Nerede eski nokıanın orjinal bataryası adeta taş taş.

• Beğen

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben zaten 100 lira verin felan demedim. Hatta bu zamana kadar gelen orjinal bataryada ölmüştür.
Ben diyorum ki; madem batarya lazım 25 liraya çakma alacağına 50 liraya deji al dedim hepsi bu.
Malesef çakmalarda şişme oluyor. Nerede eski nokıanın orjinal bataryası adeta taş taş.
2008’lerden kalma kızaklı Nokia’mızın bataryası hala capcanlı. Elimdeki şişti, çöpe gitti.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
Hasand.

Hasand.

Üye
Nokia 2310 toplu cihaz alımında elime geçti cihaz aşırı derecede temiz çizik dahi yok neyse yeni batarya aldım 20₺ Bl-5c syrox veya ttec marka cihaza taktım sim kart hatası veriyor neyse parça amaçlı olarak kullanılır artik

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Nokia 2310 toplu cihaz alımında elime geçti cihaz aşırı derecede temiz çizik dahi yok neyse yeni batarya aldım 20₺ Bl-5c syrox veya ttec marka cihaza taktım sim kart hatası veriyor neyse parça amaçlı olarak kullanılır artik
Nasıl bir hata acaba operatörle ilgili olmasın 2g desteği yoksa şebeke hatası olabilir :hmmm

• Beğen

Üst Alt