Nintendo Ds fiyatı Media Markt 279 Lira

Sponsorlu Bağlantılar

Soraux

Soraux

Üye
    Konu Sahibi
Nintendo Ds fiyatı Media Markt 279 Lira
Ds ve Psp hakkında araştırma yaparken Media Markt sitesinede baktım ve Nintendo Ds'in Media Marktta fiyatının 279 lira olduğunu gördüm bu konsolun fiyatı başka yerlerde 500 lira burda 279 lira bence kaçmaz hemde sıfır 5 yıl garanti gördüğümde gözlerime inanamadım pspden sıkılanlar bence Nintendo Ds denemeli hemde oyunları satın almanızada gerek yok bi kart sayesinde bütün oyunları yükleyebilirsiniz hemde internetten bedavaya:oke:

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:hmmm Alınır ama oyunları dandik ya denemedim ama ds kullanan var mı acaba forumda ?

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Ds'ci yok herhalde forumda :hmmm

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:d: Bi ds'ci yok mu ?

rapman

rapman

Üye
DS'in oyunlarının grafikleri ngage gibi fakat oynanış olarak büyük bir avantajı var DS'nin ( dokunmatiği )
ayrıca DS'in oyunları bedava değil 100 liraya bile oyunu var.senin dediğin korsan.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:hmmm Yani ds almamalı mı?

auteur

auteur

Üye
bi ds ci daha var forumdaa:D bence alınabilir özellikle de bu fiyata. dokunmatik ekran olması oyunları çok daha eğlenceli hale getiriyor

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
DS'de yanılmıyorsam piano bateri gitar gibi programların dışında çok iyi müzik programları da var. Ben alırsam sadece müzik için alırım youtube'daki videoları çok iyi. Belki 2-3 tane de oyun atarım smackdown vs raw, nba, fifa serileri gibi.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Oyunları psp kadar değil ama bence ? :hmmm

xexec

Üye
Nintendo da eglence ön planda grafik degil.Sadece pokemon için bile alınır bence ki ben aldim:ehe

Wel-Kiej

Wel-Kiej

Üye
Şöyle bir karşılaştırma yapabiliriz.Nintendo dsin dünya çapındaki satış rakamı yaklaşık 140 milyon.Psp ise 65 milyon civarlarında.Ayrıca ben iki konsoluda denemiş biri olarak kesinlikle Nintendo ds derim.Ama o alacağın konsol ds lite ise 280 tl çok fazla.Fakat dsi ise hemen al.

SE4EVA

SE4EVA

Üye
sakın almayın DS :) o kadar diyorum yani berbat bir taşınabilir konsol eskidi artık...
sabrınız varsa 3DS'ye kadar bekleyin gözlüksüz 3D oyun oynarsınız.. :) ama benim gibi sabırsızsanız
PSP 3000 serisi alın ama işletim versiyonu en fazla 5.03 olsun.PSP gibisi yok gerçekten, en iyi taşınabilir konsol bence şu an kesinlikle PSP
bi de özelliklerini karşılaştıralım;
PSP
WİFİ var,PC'ye ve PS3'e bağlanabiliyor (ayrıca parayla alıyorsun kabloyu),PC'den fotograf,video ve müzik atabilirsin (ama kesinlikle bir MSD almalısın 8GB'lık çünkü dahili hafızası yok.. kırdırtırsan bedava oyun bile oynayabilirsin.. PSP'nin grafikleri zaten DS'yi beşe katlar.. oynayış zevki eşit bence.. çünkü DS'de oyunlar zevkli ama oyunlar kalitesiz.. DS'de PSP'ye saydığım özelliklerin hiçbiri yok..
DS'nin artısı 2 ekranı ve alttaki ekranın sokunmatik olması ayrıca oyunların ucuzluğu var 30 TL oyun varken DS'ye PSP'ye oyunlar genelde 80 TL civarında ama kırdırtırsan beleş, DS'de kırdırtma imkanın yok..
DS psp'den daha çok satmasının nedeni açıktır.. ucuz fiyat.. :) bi de insanların daha çok PSP alacağıma PS3 alırım demesi var..

qawhaposanor

qawhaposanor

Üye
ds'yi çok severim ben.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Ds beş para etmez...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ds alınır mı yav.o paranın üzerine 200 tl daha koyup mis gibi psp almak daha mantıklı.

woltcaptain

woltcaptain

Üye
kaç aylık konu ama yinede bi yorum yapayım :) ben ds i sevmiyorum ayrıca biz psp go ya ele oturmuyor ve ekranı küçük diyen bir milletiz.Akıllı bir türk genci ds e yaklaşmaz.Biraz sert oldu ama :ehe

Üst Alt