nfs shift hd'de kontrol sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
trii

trii

Üye
    Konu Sahibi
nfs shift hd'de kontrol sorunu
mrb arkadaslar, N8imde nfs oynarken drift yarisinda cok zor drift yapiliyor. Ayarlardan hassasiyeti en son yapiyorum ama gene adam gibi kaymiyor araba, bi arkadasim iphoneda hafif oynatmayla drift yapiliyor diyor ama ben nerdeyse 360derece dondersem de cok cok zor oluyor.
Var midir bi cozumu?

s3rseri

Üye
viraja gelirken ani bir hareketle keskin dönüş yap yani telefonu aniden döndür o zaman araba bahsettiğin gibi kayacaktir hatta hareketi yapmadan önce hafifçe frene basarak yaparsan daha güzel kayıyor araba ...

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Ya ben çok drift yapıyorum hatta her virajda uzata uzata yapıyorum ama bir türlü geçemiyorum en düşük puanı bile .s

lilsaint_03

lilsaint_03

Üye
bende 2. bölümdeki 2.oyunu geçemedım.1.22 saniyeyi yapamadım gitti nasıl edecegımı de bılmıyorum yardımcı olursa bılenler sevınırım oyundan soğudum :naughty::naughty::naughty:

trii

trii

Üye
    Konu Sahibi
drift oluyor ama sureklilik yok en dusuk puana bile yetisilmiyor? :/

lil arabayi modifiye yap oyle gir yarisa.

chilekesh_mert

Üye
arkadaşlar drift yaparken viraja girdiğinizde sol ortada kırmızı bi simge çıkıyo. o çıktığı zaman telefonu hafifçe kendinize çekip iterek sallayın tabi dönüş yaparken sallamanız lazım. araba drift yapmaya başlayacak. ardından telefonu arabanın kaydığı yönün tersine yavaş bir şekilde çevirin. ama gerçekten yavaş bir şekilde çevirin. bu sefer araba diğer tarafa doğru kaymaya başlayacak. yine kaydığı yönün tersine doğru çevirin. ben bu şekilde tüm drift bölümlerini geçtim tüm yarışları da açtım. eğer yapamayan olursa da save dosyasını foruma upload ederim atarsınız telefonunuza bakarsınız. bu arada driftte 3 yıldız almayı başaramadım henüz belirteyim :D genelde tek yıldızla geçtim drift yarışlarını :)

• Beğen
Tepkiler: tuzluca76

s3rseri

Üye
bende london 2 yi geçemedim bir türlü yeni araba alacak param da yok :(...

chilekesh_mert

Üye
bende london 2 yi geçemedim bir türlü yeni araba alacak param da yok :(...

Arkadaşım ilk bölümdeki yarışları tekrar oyna yıldızları tamamla o zaman açılıyo yeni bölümler haberin olsun. yarışı geçince değil yıldız kazandıkça yeni bölümler açılıyo :naughty:

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
3. dünyadayım :D

chilekesh_mert

Üye
mario world 3-1 :d:

celatx

celatx

Üye
vallaha london 2 geçemedim ama 3 açılmıştı öncekilerden arkadaşın dediği taktikle deneyeyim kendine çekip itme:
yok abi aniden yapınca kayıyor ama london 4 de 51 yapabildimki en iyi 120 (ama hiçbir zaman pcdeki undergraund 2 tadını veremez araba düz gitmezdi eskiden deli gibi oynardım :naughty:)

Utku

Utku

Üye
ben tokyada ki driftte kalıp bırakmıştım

-omer-

-omer-

Üye
nfs carbonda falan driftlerde adamlara fark atarak kazanırdm ama bunda bende yapamadm snir oluyorum yapamadıkcaa oyundan sogdm :aha:

SilentOne

SilentOne

Üye
hakketen he bnde driftleri beceremiyom yha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt