Nfs shift 2 alternatif link ve yükleme detaylı anlatım

• 30 Ekim 2010
  • 13263 Okunma
  • 31 Cevap

1. arkadaşlar çok araştırdım bi yabancı siteden buldum samsungapps.com değil direk upload edildi teşekkürü eksik etmeyin......

Uygulamayı .rar çıkarın. Uygulamalar kies üzerinden yüklenir yüklemek istediginiz uygulamayı c/belgelerim/samsung/kies/download/applications içine atın ve kies'i üzerinden appstoreye baglanın daha sonra indirdiklerim bölümünde gözükücektir yükle dedigizde yükleme başlar birebir denedim arkadaşlar sorunsuz şekilde yüklendi güle güle kullanın

link 1
    NFS shift Samsung Wave - Download from allshares.ge - Filestube.com

link 2
    Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: nfs shift samsung wave rar..rar

arkadaşlar aşağıdaki linkte nasıl yükleyeceğinizi siteden arkadaşımız ayrıntılı yazmış oradaki talimatlara uygun yükleyin

http://www.maxicep.com/bada-os/flas-flas-nfs-shift-yukleme-yontemi-100-kesin-cozum-424426.html

teşekkür butonuna basmayı unutmayın :oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

Yazan: senam38
  2. saol.. sevindim bulduğuna..

3. önemli değil arkadaşım waveciler saolsun:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

4. :kop:

5. kimse bi tskkür etmedimi?yaaa:nono:

6. tenk you:

7. ben denedım ama desteklenmeyen dosya turu dıyor

8. yüklemeyi yapabilen varsa yardımcı olsa teşekkür edenler yüklediler sanırım ben yükleyemedim ama yinede teşekkürler yardımcı olursanız sevinirim

9. arkadaşlar direk atınca görmüyor keis üzerinden yükleme yapılabilir mi?acaba yabancı sitelerde yükleyenler vardı ama yinede tam yükleme işlemi yazmıyor

10. NFS simgesi görünüyor kieste fakat yükle butonu pasif halde yüklenmiyor.

11. kardeş öncelıkle tşler ama dedıkloerını yapıyorum ındıkrdılerım kısmında bu oyun var ama yukle kısmı aktıf değil ayne şu yazıyor BAĞLI TELEFON DESTEKLEMDEDİĞİ OYUNU VEYA İÇERİĞİ SOLUK GOROR DEYOR YARDIM LUTFEN BU OPUNU ÇOK ISTIYORUM

12. kardeş şuanda araştırıyorum bi yöntem bulursam yazacağım merak etmeyin :oke:

13. teşekkürler..

14. arkadaslar siz bunlarla niye ugrasiyorsunuz telefonun icin samsung apps de var girin indirin oynayin bu arada yinede paylasim icin tsk

15. ulan zaten bu oyun samsungappste olsa biz nie bu kadar uğraşalım :@

16. formattan sonra oyun gitmişti. teşekkürler...

17. hocam linkler ölmüş bi baksan yeniden.

18. kies dışında bluetoth la gönderebilyomuyuz..

19. yaw kiesde çıkıyor fakat yükle butonu silik şekilde yıklıyamıosun napıcaz yardım... OLmadı :S

Yüklüyor...
26/09/2018 - 10:25