Nfs shift 2 alternatif link ve yükleme detaylı anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

senam38

Üye
    Konu Sahibi
Nfs shift 2 alternatif link ve yükleme detaylı anlatım
arkadaşlar çok araştırdım bi yabancı siteden buldum samsungapps.com değil direk upload edildi teşekkürü eksik etmeyin......

Uygulamayı .rar çıkarın. Uygulamalar kies üzerinden yüklenir yüklemek istediginiz uygulamayı c/belgelerim/samsung/kies/download/applications içine atın ve kies'i üzerinden appstoreye baglanın daha sonra indirdiklerim bölümünde gözükücektir yükle dedigizde yükleme başlar birebir denedim arkadaşlar sorunsuz şekilde yüklendi güle güle kullanın

link 1

link 2

arkadaşlar aşağıdaki linkte nasıl yükleyeceğinizi siteden arkadaşımız ayrıntılı yazmış oradaki talimatlara uygun yükleyin

http://www.maxicep.com/bada-os/flas-flas-nfs-shift-yukleme-yontemi-100-kesin-cozum-424426.html

teşekkür butonuna basmayı unutmayın :oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14, payzen, ozkanyildiz24 ve 16 diğerleri

e1b1

e1b1

Üye
saol.. sevindim bulduğuna..

e1b1

e1b1

Üye
:kop:

senam38

Üye
    Konu Sahibi
kimse bi tskkür etmedimi?yaaa:nono:

knightx

knightx

Üye
tenk you:

dertli2008

Üye
ben denedım ama desteklenmeyen dosya turu dıyor

İspanyol

İspanyol

Üye
yüklemeyi yapabilen varsa yardımcı olsa teşekkür edenler yüklediler sanırım ben yükleyemedim ama yinede teşekkürler yardımcı olursanız sevinirim

senam38

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar direk atınca görmüyor keis üzerinden yükleme yapılabilir mi?acaba yabancı sitelerde yükleyenler vardı ama yinede tam yükleme işlemi yazmıyor

massgrave

Üye
NFS simgesi görünüyor kieste fakat yükle butonu pasif halde yüklenmiyor.

wave58

Üye
kardeş öncelıkle tşler ama dedıkloerını yapıyorum ındıkrdılerım kısmında bu oyun var ama yukle kısmı aktıf değil ayne şu yazıyor BAĞLI TELEFON DESTEKLEMDEDİĞİ OYUNU VEYA İÇERİĞİ SOLUK GOROR DEYOR YARDIM LUTFEN BU OPUNU ÇOK ISTIYORUM

senam38

Üye
    Konu Sahibi
kardeş öncelıkle tşler ama dedıkloerını yapıyorum ındıkrdılerım kısmında bu oyun var ama yukle kısmı aktıf değil ayne şu yazıyor BAĞLI TELEFON DESTEKLEMDEDİĞİ OYUNU VEYA İÇERİĞİ SOLUK GOROR DEYOR YARDIM LUTFEN BU OPUNU ÇOK ISTIYORUM
kardeş şuanda araştırıyorum bi yöntem bulursam yazacağım merak etmeyin :oke:

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler..

xemix

Üye
arkadaslar siz bunlarla niye ugrasiyorsunuz telefonun icin samsung apps de var girin indirin oynayin bu arada yinede paylasim icin tsk

silver021

silver021

Üye
arkadaslar siz bunlarla niye ugrasiyorsunuz telefonun icin samsung apps de var girin indirin oynayin bu arada yinede paylasim icin tsk

ulan zaten bu oyun samsungappste olsa biz nie bu kadar uğraşalım :@

hayatperest

hayatperest

Üye
formattan sonra oyun gitmişti. teşekkürler...

smtaydn

Üye
hocam linkler ölmüş bi baksan yeniden.

caner90

caner90

Üye
arkadaşlar çok araştırdım bi yabancı siteden buldum samsungapps.com değil direk upload edildi teşekkürü eksik etmeyin......

Uygulamayı .rar çıkarın. Uygulamalar kies üzerinden yüklenir yüklemek istediginiz uygulamayı c/belgelerim/samsung/kies/download/applications içine atın ve kies'i üzerinden appstoreye baglanın daha sonra indirdiklerim bölümünde gözükücektir yükle dedigizde yükleme başlar birebir denedim arkadaşlar sorunsuz şekilde yüklendi güle güle kullanın

link 1

link 2

teşekkür butonuna basmayı unutmayın :oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

kies dışında bluetoth la gönderebilyomuyuz..

sonys119

sonys119

Üye
yaw kiesde çıkıyor fakat yükle butonu silik şekilde yıklıyamıosun napıcaz yardım... OLmadı :S

Üst Alt