Nexus 6 | Ana Konu | Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 6 | Ana Konu | Kullanıcılar Kulübü

Teknik Özellikleri:
-5.9 inç 1440 x 2560 piksel Ekran
- -Android 5.0 Lollipop ,
-Snapdragon 805 4 Çekirdekli İşlemci
3 GB RAM Adreno 420 GPU
-32GB dahili depolama alanı
-OIS'li 13-megapiksel değerinde arka kamera,
-2.1-megapiksel ön kamera 3200mAh batarya
-Çift Ön Hoparlör Mevcut
- Water Resist Mevcut
-Kamera odağı f/2.0 ois li ve ultra hd video kaydı yapabiliyor.
-Nfc var nano sim kullaniyor en düşük dahili hafiza 32 gb
-Mavi ve beyaz renkleri var telefon kablosuz şarjı destekliyor

Cihaz Hakkında Önerilerinizi , Görüşlerinizi Bu Konudan Belirtebilirsiniz :)

Bu Konuyu Alacaklar İçin Açtım Mümkünse Haziran Ayında Bende Almayı Düşünüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
4gb ram olsun isterdim ön kamera 5 olmalıydıtasarım harika

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
  • Beğen
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
4 gb ram çok fazla değil mi be kardeşim 2 gb ram bile fazlasiyla yeterli oluyor bide nexus gibi hafif bi arayuzde
yani doğruda bu ilke imza atmasını isterdim henüz 4gb ramli tel yok herhalde yoksa yeterli

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7 ve .NeXuS.
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Aniden 6 inç kötü oldu ama moto tarihinde ilk 6 inç cihaz ve ilk en Prof cihazı Nexus 6

• Beğen
lazye

lazye

Üye
4 GB ramli telefon yok global pazarda bazı cin firmaları koymuş olabilir :)

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Note 4, 3 GB RAM'e sahip. Nexus 6, benim için pil ve ekran boyutu olarak hayal kırıklığı oldu.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Sucrofe sana gore 5000 mah koysalar bile hayal kırıklığı daha doğrusu LG ve Samsung harici bütün markaların telefonu hayal kırıklığı :)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Boş konuşuyorsun.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Bos konusmuyorum Samsung ve LG harici her telefona hayal kırıklığı diyorsun özellikle motorola ve Sony için :)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sony'e demiş olabilirim ama Motorola'ya asla laf etmedim ve Sony'nin sadece Z2'sini kötülerim ama güncellemeyle düzeltildiğini ve de yeni serilerde sorun olmadığını öğrenince sevindim. Bu arada Z2'ye ne kadar laf etmiş olsam da asla pil performansına laf etmedim. Karşıdakini küçük düşürürken tam bilgi sahibi olmanı tavsiye ederim. Mesajlarıma bak bakalım; Sony'nin pil performansına veya Motorola'ya laf etmiş miyim? :ah

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Sony'e demiş olabilirim ama Motorola'ya asla laf etmedim ve Sony'nin sadece Z2'sini kötülerim ama güncellemeyle düzeltildiğini ve de yeni serilerde sorun olmadığını öğrenince sevindim. Bu arada Z2'ye ne kadar laf etmiş olsam da asla pil performansına laf etmedim. Karşıdakini küçük düşürürken tam bilgi sahibi olmanı tavsiye ederim. Mesajlarıma bak bakalım; Sony'nin pil performansına veya Motorola'ya laf etmiş miyim? :ah
Ben bakıyorum merak etme ayriyeten küçük düşürme amacım yoktu surekli birseyi kotuluyorsun :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bizim buradaki amacımız cihazların eksilerini tartışmak kendimizce. Bana göre pil performansı kötü olacak, sana göre iyi. Sabırla kim haklıymış göreceğiz ileride. Z2'yi kötülüyordum çünkü sorunları vardı ama yeni serilerde düzeltilmiş ama Motorola'yı kötüleyici tek bir lafımı bulamazsın forumda.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 6 da turbo charching ( 15 dakika sarzda 6 saat , tam sarzda 24 saat ) kullanım olduğu surece ve pil 3220 mah olduğuna gore pil e bilmeden hayal kırıklığı demek saçma olur

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Biz burada şarjın hızlı dolup dolmayacağını tartışmıyoruz; pil %100'ken ne kadar dayanıp dayanmadığını tartışıyoruz. Zaten kendi fikrimi söyledim, kesin bir şey söylemedim. Umarım yanılırım.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Biz burada şarjın hızlı dolup dolmayacağını tartışmıyoruz; pil %100'ken ne kadar dayanıp dayanmadığını tartışıyoruz. Zaten kendi fikrimi söyledim, kesin bir şey söylemedim. Umarım yanılırım.
Tam sarzda 24 saat yazıyor orada 24 dayanicak 15 dakikada 6 saat dayanicakmis yazıyor orada

Üst Alt