nexus 5 ısınma ve sarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
nexus 5 ısınma ve sarj sorunu
nexus 5 cihazim var beyler 2 ay oldu alali sarj ve isinma sorunu yasiyorum en dandik oyunda telefon pisiyor on camdan bile hissediliyor sarjida resim atarim cok az gidiyo hemen bitiyor yardiminiz lazim :(

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
lg g2 daha çok ısınıyor biz lg g2 alana nexusla takasa gir diyoruz

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim ama cok kotu ya oyunlarda kasma felan yok suan telde mc4 nfs mw fifa 14 gta vc bilmem neler yuklu kasma yok ama isinma cok

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
şarj az gidiyorsa batarya yanmış olabilir garantiye ver başka çaren yok lg g2 daha çok ısınıyor hatta ekranın lcd bile renk değiştiriyor birde bataryayı çıkarıp dinlendir sabah kalktığında tak belki düzelebilir

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Aga cikarilmiyoki batarya

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
nexustada mı çıkmıyor ben sadece lg g2de çıkmıyor sanıyodum telefonun ısınma sorunu bu bataryanın çıkmamasından kaynaklanıyor çıkarıp dinlendirme şansın yok teli full kapat sabah aç belki işe yarar

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Saolasin kardesim deniycem sarj edim bir gun acmiyim tekrar olursa garanti

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
İnsallah bakicaz :D

Invoke

Invoke

Üye
Kaç derece sıcaklıktan bahsediyorsunuz?
Büyük ihtimalle normaldir.

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Abi bilmemde elim yanicak gibi :D

Invoke

Invoke

Üye
Cpu z yükle bir bak kaç dereceye kadar çıkıyor. Oyunlarda ciddi ısınıyor, normal, bende de öyle risk teşkil etmiyor. Sonra hemen soğuyor zaten 44 derece gördüm herhalde ben Max.

avast

avast

Üye
Cpu z yükle bir bak kaç dereceye kadar çıkıyor. Oyunlarda ciddi ısınıyor, normal, bende de öyle risk teşkil etmiyor. Sonra hemen soğuyor zaten 44 derece gördüm herhalde ben Max.
:D mert benim ilk hallerim gibi arkadaslar daha cpu z yukle 45 i gecmez sarjıda fifa 2014 oynuyosun hemen bitiyo diyosun insaf bilgsayarmı bu :D bataryası nede ben 1 saat oyunla gunu cıkarıyorum 3 saat ekran suresi 1 saati nfsmw +clash of clans 9-12 saat bekleme 3g full acık

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
DENİYCEM AMA BENİM EKRAN SURESİ 3.5 SAAT 30 DK NFSMW 30 DK GTA OYNADİM %11 KALDİ FACEDE FELANDA TAKİLDİMPEKİ NASİL BAKİCAM BATARYA İSİSİNA ?

Invoke

Invoke

Üye
Benim de parlaklık %70 civarı, film izliyorum, tapatalk ve whatsapp kullanıyorum. 3 g yok

16 saat bekleme, 5 saati ekran açık. :gun1:

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
PARLAKLİGİM %100 EKRAN SAATİ 4 SAATE YAKİN BENDE OYUNBFACEBOKKDA BATARYA İSİSİNA NAKİL BAKCAZ ?

avast

avast

Üye
cpu z yukle dediya arkadas

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
TAMAMDA YUKLEDİM NERDE BATERYDEKİ TEMPATUREMİ YOKSA ?

avast

avast

Üye
@-qarapapaq- mert anlatsın

Üst Alt