nexus 5 ısınma ve sarj sorunu

• 21 Temmuz 2014
  • 5640 Okunma
  • 31 Cevap

1. nexus 5 cihazim var beyler 2 ay oldu alali sarj ve isinma sorunu yasiyorum en dandik oyunda telefon pisiyor on camdan bile hissediliyor sarjida resim atarim cok az gidiyo hemen bitiyor yardiminiz lazim :(

Yazan: LuLuanTa
    Nexus ile gönderdi
  2. lg g2 daha çok ısınıyor biz lg g2 alana nexusla takasa gir diyoruz

3. Kardesim ama cok kotu ya oyunlarda kasma felan yok suan telde mc4 nfs mw fifa 14 gta vc bilmem neler yuklu kasma yok ama isinma cok

Nexus ile gönderdi
  4. şarj az gidiyorsa batarya yanmış olabilir garantiye ver başka çaren yok lg g2 daha çok ısınıyor hatta ekranın lcd bile renk değiştiriyor birde bataryayı çıkarıp dinlendir sabah kalktığında tak belki düzelebilir

5. Aga cikarilmiyoki batarya

Nexus ile gönderdi
  6. nexustada mı çıkmıyor ben sadece lg g2de çıkmıyor sanıyodum telefonun ısınma sorunu bu bataryanın çıkmamasından kaynaklanıyor çıkarıp dinlendirme şansın yok teli fu ll kapat sabah aç belki işe yarar

7. Saolasin kardesim deniycem sarj edim bir gun acmiyim tekrar olursa garanti

Nexus ile gönderdi
  8. inşallah düzelir:oke:

9. İnsallah bakicaz :D

Nexus ile gönderdi
  10. Kaç derece sıcaklıktan bahsediyorsunuz?
    Büyük ihtimalle normaldir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Abi bilmemde elim yanicak gibi :D

Nexus ile gönderdi
  12. Cpu z yükle bir bak kaç dereceye kadar çıkıyor. Oyunlarda ciddi ısınıyor, normal, bende de öyle risk teşkil etmiyor. Sonra hemen soğuyor zaten 44 derece gördüm herhalde ben Max.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. :D mert benim ilk hallerim gibi arkadaslar daha cpu z yukle 45 i gecmez sarjıda fifa 2014 oynuyosun hemen bitiyo diyosun insaf bilgsayarmı bu :D bataryası nede ben 1 saat oyunla gunu cıkarıyorum 3 saat ekran suresi 1 saati nfsmw +clash of clans 9-12 saat bekleme 3g fu ll acık

14. DENİYCEM AMA BENİM EKRAN SURESİ 3.5 SAAT 30 DK NFSMW 30 DK GTA OYNADİM %11 KALDİ FACEDE FELANDA TAKİLDİM
    ---
    PEKİ NASİL BAKİCAM BATARYA İSİSİNA ?

Nexus ile gönderdi
  15. Benim de parlaklık %70 civarı, film izliyorum, tapatalk ve whatsapp kullanıyorum. 3 g yok

16 saat bekleme, 5 saati ekran açık. :gun1:

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. PARLAKLİGİM %100 EKRAN SAATİ 4 SAATE YAKİN BENDE OYUNBFACEBOKKDA BATARYA İSİSİNA NAKİL BAKCAZ ?

Nexus ile gönderdi
  17. cpu z yukle dediya arkadas

18. TAMAMDA YUKLEDİM NERDE BATERYDEKİ TEMPATUREMİ YOKSA ?

Nexus ile gönderdi
  19. Evet.

Sana zahmet caps lock kapatıver.

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
20/10/2018 - 04:05