Püf Noktası Neden WP ve Nokia'yı kötüleme çabaları ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Emre

-Emre

Üye
Sistemleri kötüleyerek bir yere varamazsınız. Sistemlerin +ları ve - lerini karşılaştırıp mantıklı olanı kullanmanız yeterli olacaktır. Bu arada emre deyince üzerime alındım bi an noluyoruz dedim; ben değilmişim :ehe

• Beğen
Tepkiler: StartTheGame

omerk88

omerk88

Üye
Uzun zamandır samsung mağazasında ürün danışmanı olarak çalışıyorum ama çıktığı günden beri Nokia wp kullanıyorum, her gün akşama kadar takılan donan virüslü cihazlarla uğraşıyorum ama dediğim gibi wp kullanıyorum ve memnunum. Şimdi diyeceksiniz neden samsung da çalışıyorsun diye ama Nokia kapanınca samsunga geçtim,ekmek parası yapacak bir şey yok, aynı kalitede samsung wp cihaz çıkartıp Türkiye ye getirsin (ama aynı kalitede) onuda kullanırım marka taraftarı değilim işletim sistemi taraftarıyım, net.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Murat Alper, Aybin.Kilic ve 3 diğerleri
emz

emz

Üye
Sistemleri kötüleyerek bir yere varamazsınız. Sistemlerin +ları ve - lerini karşılaştırıp mantıklı olanı kullanmanız yeterli olacaktır. Bu arada emre deyince üzerime alındım bi an noluyoruz dedim; ben değilmişim :ehe

Kusura bakma dostum :) Üstteki androidli Nokia fanı emre arkadaşımızı çağırmaya çalışıyordum deni çağırdım arada sanırım :ehe. Neyse yeni bir konu görmüş oldun :D Birde o açısı var:D

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
Kusura bakma dostum :) Üstteki androidli Nokia fanı emre arkadaşımızı çağırmaya çalışıyordum deni çağırdım arada sanırım :ehe. Neyse yeni bir konu görmüş oldun :D Birde o açısı var:D

Sıkıntı değil zaten konuya gelmiştim, yorumlarda gördüm :) yorumumu da bıraktım :)

bayon

Üye
@Emre aktaş Kardeşim bunu söylemek bana düşmez ama bir kişiden herkesin şikayeti varsa ve o kişi hatasında ısrar ediyorsa bu onun olgunlaşamadığının göstergesidir . Uzun zamandır yazdıklarını takip ediyorum ve cevap vermemek için kendimi defalarca tuttum . İnan bana yanlış yoldasın . Yaptığının dozunu biraz daha artırırsan banlanacaksın ve biz(çoğul konuşuyorum) hiçbir üyemizin aramızdan ayrılmasını istemeyiz . Bir konuya sen yorum yaptıysan kesin tartışma çıkıyor . Saygı çerçevesinde kalmaya çalışalım . İyi forumlar
Kesinlikle katılıyorum bu konuda aynı fikirdeyiz

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin
emz

emz

Üye
@Emre aktaş Kardeşim bunu söylemek bana düşmez ama bir kişiden herkesin şikayeti varsa ve o kişi hatasında ısrar ediyorsa bu onun olgunlaşamadığının göstergesidir . Uzun zamandır yazdıklarını takip ediyorum ve cevap vermemek için kendimi defalarca tuttum . İnan bana yanlış yoldasın . Yaptığının dozunu biraz daha artırırsan banlanacaksın ve biz(çoğul konuşuyorum) hiçbir üyemizin aramızdan ayrılmasını istemeyiz . Bir konuya sen yorum yaptıysan kesin tartışma çıkıyor . Saygı çerçevesinde kalmaya çalışalım . İyi forumlar

+1. Bu konuda en net cevabı vermişsin.

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin
mustafasen

mustafasen

Üye
Bir zamanlar Nokia nın işlemcileri ni küçümsüyorlardı şimdi programların beta oluşunu küçümsüyorlar illa bişey bulacaklar,geçen bir yolculuğa çıktık dört arkadaş ben adım adım yolda nerede olduğumu,nerede radar olduğunu söyledikçe milyarlık androidi olanların ağzı açık kaldı.onlarınki araç hareket halindeyken gps yi kilitleyemiyor bile. neyleyim ben arayüzünü parlaklığını,işime yarasın yeter

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve emz
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Şimdi emre arkadaşımız yanlış anlayabilir. Burda senin farklı düşüncelerin olduğu için şikayetçi olunmuyor. Böyle bir hakkımız da yok herkes forum kuralları çerçevesinde istediği düşünceyi beyan edebilir buna karşı çıkanlarla adminler zaten uğraşır.
Asıl sorun bence senin her konuda hep aynı şeyleri söyleyip hiç evet haklısın doğru dediğin ben yanlış biliyormuşum dememen. Artık yavaş yavaş reklam yapar gibi davranıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve emz
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Akıl ve ruh sağlığım için emre arkadaşımı engelledim. Kafam rahat şimdilik.:)

• Beğen
Tepkiler: StartTheGame
saynesim

saynesim

Üye
Bende ios var android ve inanınki Windows Phone gibi zevk vermiyor Windows Phone bambaşka

• Beğen
Tepkiler: zbahadir ve Aybin.Kilic
StartTheGame

StartTheGame

Üye
instagram sene oldu guncllem yok otg dns desen yok gncellem ile extra gelen bişey yok home ekran ölüm

İşletim sistemin WP8.1 olsaydı "gncellem" yada "gncllem" yazamazdın hemen "güncelleme" olarak değiştirirdi onu ;)

google apple geliştiricilere para ödüyor microsoft cihaz üretsin doğru!!!
bu arada gönderdiğin mesaj iPhone ile gönderdildi yazıyor buda microsoft applenin user user agent kullanıyor anlamına geliyor.

Sende nerden gonderildiği bile belli değil Androidde özel olarak "Androidden gönderildi" yazmıyor mobile yazıyor
iPad miniye benzese de android in en kaliteli tableti oldu
jollaya bak finlilerin tasarımda kafaları çalışıyor

Senin kadar dik kafalı bi insan görmedim adam açıklamış daha anlamamışsın vaay be

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
böyle bir cihaz kim istemez?

şahsen ben böyle bi cihaz kullanmak istemem.Bu ekran gayet sade 3 tane icondan farkı yok:) wp ninde ayrıcalığı bu :) mağza konusundada cihazları ve marketi yeni andorid gibi değil ama yeni olmasına ramen cok hızlı ilerliyor.

Emre

Üye
wp çok güzel bir sistem.

Son düzenleme:
Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Sizce yakışmış mı ? Her firmanın kendine özgü tasarımı var :)
EDİT : Resim yapımı bana ait

suyunsesi

suyunsesi

Üye

Sizce yakışmış mı ? Her firmanın kendine özgü tasarımı var :)
EDİT : Resim yapımı bana ait
Samsung ve Iphone telefon tasarımlarını beğenmiyorum. Bunların içinde bir nebze belki iphone 5 tasarımı kötünün iyisi.

Emre

Üye
şahsen ben böyle bi cihaz kullanmak istemem.Bu ekran gayet sade 3 tane icondan farkı yok:) wp ninde ayrıcalığı bu :) mağza konusundada cihazları ve marketi yeni andorid gibi değil ama yeni olmasına ramen cok hızlı ilerliyor.
tamam wp çok güzel iostan bile stabil mağazayada gerek yok stabiliyi yeter.

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
beğenmiyorsan kullunmazsın kardeşim bu kadar net. Sürekli kötülemenin bir anlamı yok :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Burada defalarca eksikleri yazdık. Artık enerjimi bu konuya harcayamam. Yakında WP10 geldiğinde eksikleri varsa kendi adıma yine dile getiririm. Şimdilik bu konuda sessiz kalıcam :huhu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt