Püf Noktası Neden WP ve Nokia'yı kötüleme çabaları ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Neden WP ve Nokia'yı kötüleme çabaları ?
Arkadaşlar öncelikle merhaba sizce bu ön yargı neden ?

Son düzenleme:

dücane

dücane

Üye
Zevkler ve renkler tartisilmaz. Herkes kendisine yakisan sistemi alsin. Malesef senin bu konu da tartismalara yer acacak gibime geliyor...

Yanlis anlama ama resmen tartisma icin davet etmissin

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher, bulutsuzgece ve wpfurkan
Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
tartışmak için değil ama beğenmeyen adam gider satar burda imaj kötülemenin bir anlamı olduğunu sanmıyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bir kişiden iki kişiden ms mi çökecek wp mi düşecek :ehe
anlaşılmayan asıl mesele seni karşılayan cihazı almamaktır :gul: 3 yıl oldu N603 kullanıyorum, birkaç yıl daha kullanabilirim

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yani olay bu kadar basit :bigstar:

emz

emz

Üye
Ben de hiç bilmeyerek geçtim bu sisteme. Sadece kuzenim ben telefonu almadan 1 yıl önce dalga geçiyordu bu sistem ve Nokia ile. Fm radyo donanımı var ama yazılım desteklemiyor diye. Sonra bir yıl sonra babamlar bana sürpriz olarak almışlar ilk telefonumu. Sonra ben ram olayı için 520'den 525'e geçtim az bir fark ödeyerek. Ve ben bu hali ile bile çok memnunum. Eğer beğenmeseydim almazdım zaten. Bana bu cihaz bile çoğu zaman yeterli geliyor. İsteklere göre alınca sorun olmaz ;) Maymun iştahlılığa gerek yok:) Kötülemeye falanda girmesin kimse. Herkes avantajları söyleyip geçsin. Bilmeyen kişilerde denemeden almasın. Sonra laf atıyorlar :)

• Beğen
Tepkiler: skynet
Rainesto

Rainesto

Üye
Telefondayım şu konuya emreyi etiletleyin onun ile bunu tartışsınlar diğer konular temiz kalsın

Emre

Üye
böyle bir cihaz kim istemez?

• Beğen
Tepkiler: Gopluumit ve -Emre
wpfurkan

wpfurkan

Üye
böyle bir cihaz kim istemez?

• Beğen
Tepkiler: Basteryus, StartTheGame, zaakaan ve 8 diğerleri
wpfurkan

wpfurkan

Üye
instagram sene oldu guncllem yok otg dns desen yok gncellem ile extra gelen bişey yok home ekran ölüm
Güncelleme ve Android birbirine zıt iki bileşen olurken bunla wp gibi bir sistemi kötülemek için kullanımın çok saçma. Home ekran ölüm diyorsun o zaman önce o yukardaki esas ölü ekrana bak. Aşağıda bir kaç icon ve on-screen tuşlar gerisi boş. Bunla kendi kalene gol atıyorsun.
Şu otg gelince de sen ne ile wp'yi kötüleyeceksin merak ediyorum.

Son düzenleme:
wpfurkan

wpfurkan

Üye
bu hangisine benziyor?
Farkında mısın bilmiyorum ama bu tasarımlar artık ms'nin. Ms sadece fabrikaları değil nokia'nın çoğu patentini ve mühendislerle tasarımcılarını aldı. Nokia n1 de gördüğün gibi lumia telefonlarına ve lumia 2520 tabletine benzememek ile beraber İpad mini tasarımına sahip.

Emre

Üye
Güncelleme ve Android bir birine zit iki bileşen olurken bunla wp gibi bir sistemi kötülemek için kullanımın çok saçma. Home ekran ölüm diyorsun o zaman önce o yukardaki esas ölü ekrana bak. Aşağıda bir kaç icon ve on-screen tuşlar gerisi boş. Bunla kendi kalene gol atıyorsun.
Şu otg gelince de sen ne ile wp'yi kötüleyeceksin merak ediyorum.
google apple geliştiricilere para ödüyor microsoft cihaz üretsin doğru!!!
bu arada gönderdiğin mesaj iPhone ile gönderdildi yazıyor buda microsoft applenin user user agent kullanıyor anlamına geliyor.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
@Emre aktaş Kardeşim bunu söylemek bana düşmez ama bir kişiden herkesin şikayeti varsa ve o kişi hatasında ısrar ediyorsa bu onun olgunlaşamadığının göstergesidir . Uzun zamandır yazdıklarını takip ediyorum ve cevap vermemek için kendimi defalarca tuttum . İnan bana yanlış yoldasın . Yaptığının dozunu biraz daha artırırsan banlanacaksın ve biz(çoğul konuşuyorum) hiçbir üyemizin aramızdan ayrılmasını istemeyiz . Bir konuya sen yorum yaptıysan kesin tartışma çıkıyor . Saygı çerçevesinde kalmaya çalışalım . İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, Aybin.Kilic, wpfurkan ve 3 diğerleri

Emre

Üye
Farkında mısın bilmiyorum ama bu tasarımlar artık ms'nin. Ms sadece fabrikaları değil nokia'nın çoğu patentini ve mühendislerle tasarımcılarını aldı. Nokia n1 de gördüğün gibi lumia telefonlarına ve lumia 2520 tabletine benzememek ile beraber İpad mini tasarımına sahip.
iPad miniye benzese de android in en kaliteli tableti oldu
jollaya bak finlilerin tasarımda kafaları çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt