Neden hep 5800-n97-x6 vs. CFW Yapılıyor s60v3 lere Veya diğer s60v5 ler için olamazmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Neden hep 5800-n97-x6 vs. CFW Yapılıyor s60v3 lere Veya diğer s60v5 ler için olamazmı
Başlıktada belirttiğim gibi mesala n73 e cfw yapılamazmı?... Rambo_FT cevap bekliyorum...

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
çin malı ı phoneada cfw olurmu :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
yapmak istiyosan yaparsın s40 kullanan adam kendine cfw yapıyo :d:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Valla doğrusunu söylemek gerekirse ilk CFW ile tanıştığım günlerde her telefonun kendine özel CFW'si olduğunu görmüştüm. Piyasa da kendi telefonuna ait CFW ararsın varsa yaşadın yoksa elindekine razı oluyordun. En azından ben öyle sanıyordum ta ki kendim CFW yapmaya başlayana kadar. Baktım ki S60v5 sistemli telefonların hem özellikleri birbirine çok yakın hem de çıkan modlar neredeyse tüm S60v5'e uyumlu. Bundan sonrası zaten s60v5'e yöneldim.

Ancak s40 gibi sistemlere yönelmedim çünkü sistemleri farklı. 1 mod uyar 2 mod uyar ancak mutlaka diğeri patlak verir bunu da test etmeden elinde s40 telefon olmadan anlayamazsın. Bu yüzden diğer telefonlara CFW yapmıyoruz.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Valla doğrusunu söylemek gerekirse ilk CFW ile tanıştığım günlerde her telefonun kendine özel CFW'si olduğunu görmüştüm. Piyasa da kendi telefonuna ait CFW ararsın varsa yaşadın yoksa elindekine razı oluyordun. En azından ben öyle sanıyordum ta ki kendim CFW yapmaya başlayana kadar. Baktım ki S60v5 sistemli telefonların hem özellikleri birbirine çok yakın hem de çıkan modlar neredeyse tüm S60v5'e uyumlu. Bundan sonrası zaten s60v5'e yöneldim.

Ancak s40 gibi sistemlere yönelmedim çünkü sistemleri farklı. 1 mod uyar 2 mod uyar ancak mutlaka diğeri patlak verir bunu da test etmeden elinde s40 telefon olmadan anlayamazsın. Bu yüzden diğer telefonlara CFW yapmıyoruz.
s60v5 teki hiç bi mod s40 a olmaz :) onlar ayrı bi alem

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
mr tech yapıyo :D bulmuş gerekli programları yapıyo adam

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
herşeyi bitirince s40 bölümüne geniş bi konu yap herkes kendine cfw yapabilsin :oke:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
oda olur :) yapta bakarız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt