Neden Bu Kadar Ucuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

• 25 Eylül 2013
  • 877 Okunma
  • 14 Cevap

1. 25 Eylül 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Bugün çarşıda dolaşırken s4 gördüm. adama fiyatını sordum adam 375 lira dedi. ben çin malı öyleyse dedim. adam hayır kore malı dedi, neyse içine bakabilirmiyim dedim tabii istediğine bak dedi. ilk önce kamerasını açtım. inanın ben de ki n8 den daha net ti kamerası. dokunmatiği de n8den daha hassastı. ayarlarına geçtim orada android 4.2.2 sürüm yazıyordu. adama ramına falan nereden bakılıyor dedim adam ramı yazmıyor dedi, menü ler de falan hiç kasmıyordu. google playı falan herşeyi vardı. Bu kore mallarından alınır mı arkadaşlar ? o telefonu kafama koydum fiyatına göre alınabilir mi ? ne dersiniz ?

Yazan: messevim

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 25 Eylül 2013 #2

By_Casparov

By_Casparov

6-7 ay sonra elinde patlar dostum. güvenme kesinlikle

3. 25 Eylül 2013 #3

LimePie

LimePie
    illaki bir kusuru vardır almayın derim orjinalden şaşmayın elinde patlar parana yazık olur hem onların sar oranları yüksek oluyor sağlığınız için bir tehdit

4. 25 Eylül 2013 #4

phasan

phasan
    arkadaslar ucuz olmasının nedenı telefonun kaçak olması başka sorunu yok vergısı flanda ödenmıyor

5. 25 Eylül 2013 #5

messevim

messevim
    ama diğer arkadaşin dediği gibi sar değerleri yüksek olabiliyor. Android te sar değeri ölçen program var mi gidip o telefonu ölçeyim ?

6. 25 Eylül 2013 #6

enesrsln

enesrsln
    Bence hiç bulaşma kardeş.

7. 25 Eylül 2013 #7

tapatalk

tapatalk
    cihaz kaçak kayıt ettiremezsin başka kusuru yok. Ama androidde imei atmak çocuk oyuncağı

8. 25 Eylül 2013 #8

messevim

messevim
    evet kaçak ama kayıt edilmiş adam kendim kayıt ettim iki yıl boyunca garantili dedi.
    ---
    Peki ne için kaçak veya replika olduğu için mi ?

9. 25 Eylül 2013 #9

Peocawe

Peocawe
    Benim arkadaşım S3 almıştı kore malı ve performansı, kamerası dediğin gibi çok iyidi.. 3 yıldır android kullanıyorum ben bile aldandım ve aklımdan almak geçti.. Ama 1-2 gün geçer geçmez önce sensörü çalışmıyo dedi sonra kendi kendine reset atıyo felan dedi. 1. ayı o şekilde tamamladı ve yarım metreden yere düşünce ekranı ölmüş. Yarısı göstermiyordu yani.

Kısacası performansına felan aldanma. Koy biraz daha GM Discovery al (imkanın varsa).

10. 25 Eylül 2013 #10

enesrsln

enesrsln
    Hayır. Çünkü o performans 1-2 hafta sürüyor. Daha sonra telefon çöpe gidiyor. Ya bozuluyor ya da performansı yok oluyor. Adamın verdiği garantiye de aldanma bence.

11. 25 Eylül 2013 #11

erko merko

erko merko
    Kaçak olsa bile 375 liraya buraya getiremezsin, yurtdışında zaten 450 dolar yani 900 lira s4 ;)

12. 25 Eylül 2013 #12

nina16

nina16
    Bencede bulaşma.. Temiz 2. el bildiğin bir marka al daha iyi

13. 25 Eylül 2013 #13

messevim

messevim
    hm. eğer daha sonra bozuluyorsa bilmiyorum. dediğiniz gibi discovery alayım ben en iyisi
    ---
    Allah razı olsun arkadaşlar. görüşlerinizden dolayı..:) vazgeçtim. Biraz daha biriktirip discovery veya ikinci el htc telefonlarından almaya karar verdim

14. 26 Eylül 2013 #14

LimePie

LimePie
    doğru karar tebrikler :oke:

15. 26 Eylül 2013 #15

Invoke

Invoke
    En mantıklısını düşünmüşsün, bulaşmamak gerek diye düşünüyorum.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/07/2019 - 00:56