Öneri Neden Bu Kadar Ucuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Neden Bu Kadar Ucuz ?
Bugün çarşıda dolaşırken s4 gördüm. adama fiyatını sordum adam 375 lira dedi. ben çin malı öyleyse dedim. adam hayır kore malı dedi, neyse içine bakabilirmiyim dedim tabii istediğine bak dedi. ilk önce kamerasını açtım. inanın ben de ki n8 den daha net ti kamerası. dokunmatiği de n8den daha hassastı. ayarlarına geçtim orada android 4.2.2 sürüm yazıyordu. adama ramına falan nereden bakılıyor dedim adam ramı yazmıyor dedi, menü ler de falan hiç kasmıyordu. google playı falan herşeyi vardı. Bu kore mallarından alınır mı arkadaşlar ? o telefonu kafama koydum fiyatına göre alınabilir mi ? ne dersiniz ?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
6-7 ay sonra elinde patlar dostum. güvenme kesinlikle

LimePie

LimePie

Üye
illaki bir kusuru vardır almayın derim orjinalden şaşmayın elinde patlar parana yazık olur hem onların sar oranları yüksek oluyor sağlığınız için bir tehdit

phasan

phasan

Üye
illaki bir kusuru vardır almayın derim orjinalden şaşmayın elinde patlar parana yazık olur hem onların sar oranları yüksek oluyor sağlığınız için bir tehdit
arkadaslar ucuz olmasının nedenı telefonun kaçak olması başka sorunu yok vergısı flanda ödenmıyor

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ucuz olmasının nedenı telefonun kaçak olması başka sorunu yok vergısı flanda ödenmıyor
ama diğer arkadaşin dediği gibi sar değerleri yüksek olabiliyor. Android te sar değeri ölçen program var mi gidip o telefonu ölçeyim ?

enesrsln

enesrsln

Üye
Bence hiç bulaşma kardeş.

tapatalk

tapatalk

Üye
cihaz kaçak kayıt ettiremezsin başka kusuru yok. Ama androidde imei atmak çocuk oyuncağı

Peocawe

Peocawe

Üye
Benim arkadaşım S3 almıştı kore malı ve performansı, kamerası dediğin gibi çok iyidi.. 3 yıldır android kullanıyorum ben bile aldandım ve aklımdan almak geçti.. Ama 1-2 gün geçer geçmez önce sensörü çalışmıyo dedi sonra kendi kendine reset atıyo felan dedi. 1. ayı o şekilde tamamladı ve yarım metreden yere düşünce ekranı ölmüş. Yarısı göstermiyordu yani.

Kısacası performansına felan aldanma. Koy biraz daha GM Discovery al (imkanın varsa).

enesrsln

enesrsln

Üye
Hayır. Çünkü o performans 1-2 hafta sürüyor. Daha sonra telefon çöpe gidiyor. Ya bozuluyor ya da performansı yok oluyor. Adamın verdiği garantiye de aldanma bence.

erko merko

erko merko

Üye
Kaçak olsa bile 375 liraya buraya getiremezsin, yurtdışında zaten 450 dolar yani 900 lira s4 ;)

nina16

nina16

Üye
Bencede bulaşma.. Temiz 2. el bildiğin bir marka al daha iyi

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Hayır. Çünkü o performans 1-2 hafta sürüyor. Daha sonra telefon çöpe gidiyor. Ya bozuluyor ya da performansı yok oluyor. Adamın verdiği garantiye de aldanma bence.
Benim arkadaşım S3 almıştı kore malı ve performansı, kamerası dediğin gibi çok iyidi.. 3 yıldır android kullanıyorum ben bile aldandım ve aklımdan almak geçti.. Ama 1-2 gün geçer geçmez önce sensörü çalışmıyo dedi sonra kendi kendine reset atıyo felan dedi. 1. ayı o şekilde tamamladı ve yarım metreden yere düşünce ekranı ölmüş. Yarısı göstermiyordu yani.

Kısacası performansına felan aldanma. Koy biraz daha GM Discovery al (imkanın varsa).
hm. eğer daha sonra bozuluyorsa bilmiyorum. dediğiniz gibi discovery alayım ben en iyisiAllah razı olsun arkadaşlar. görüşlerinizden dolayı..:) vazgeçtim. Biraz daha biriktirip discovery veya ikinci el htc telefonlarından almaya karar verdim

LimePie

LimePie

Üye
doğru karar tebrikler :oke:

Invoke

Invoke

Üye
En mantıklısını düşünmüşsün, bulaşmamak gerek diye düşünüyorum.

Üst Alt