Ne silahı kardeşim???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ne silahı kardeşim???
Ne silahı kardeşim

Aziz Yıldırım, Beşiktaş Asbaşkanı Kıvanç Oktay'ın "Basketbol maçında silah gösterdiler" iddiasını sert şekilde yalanladı. İşte Yıldırım'ın açıklaması:.

Nasıl görmüşler?
"Benim etrafımda olan yönetici arkadaşlarımdan hiçbirinde silah yoktur ve silah gösterilmesi de söz konusu değildir. Devletin bana tahsis ettiği bir adet koruma görevlisinden başka herhangi bir korumam da yoktur. Korunmaya ihtiyacım da yoktur. Fenerbahçelilerin, kulüplerine ve şahsıma duydukları sevginin beni çepeçevre sarması bana yetmektedir. Maç günü trafik sıkışıklığı nedeniyle maça on dakika önce gelebildim. Hiçbir Beşiktaş yöneticisini de görmedim. Onlarla aramızda yaklaşık elli metre mesafe vardı. O mesafeden silah gösterildiğini nasıl görmüşler?"

Küfür onların yöntemi
"Kıvanç Oktay'a bir yakınım aracılığıyla sordurdum. 'Ben böyle bir şey demedim. Silah gösterildiğini de görmedim. Silah gösterildiğini taraftarlardan duydum' demiş. Dediklerinin hangisi doğru anlamadım. Maçta Beşiktaş bir tek kez bile öne geçememiştir. Bunu hazmedemeyenlerin bana ve aileme küfür etmek ve buna arka çıkmak suretiyle kendi seyircilerine hedef şaşırtmak istedikleri açıktır. Ve küfür onların devamlı yöntemidir. Bizzat kendi başkanlarını bile küfür ederek istifa ettirmişlerdir. Ben, küfre karşı olduğumu laflarla değil davranışlarımla kanıtlıyorum."

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bunların altında hep hazmedememek duygusu yatıyor.En özet acıklama bu....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...