Ne Hakla Bu Konudaki MesajLAR Silinebiliyor?

 • 20 Kasım 2010
 • 469 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. http://www.maxicep.com/symbian-s60v...i-sekilde-nokia-5800-xm-olacakmis-424375.html

  Yukarıda belirttiğim konuda bir gerçekliği dile getiren 3 kişinin (Ben dahil) mesajı silinmiş. Bu adama özel bir koruma mı söz konusu bir moderatör akrabası falan mı ne yani bunun amacı ne?

  Cabbar100'ün mesajında geçen "Sallamak serbest arkadaşlar. Nadir bunda bir sakınca yok dedi. Ne kadar güzel değil mi?" cümlesi aslında herşeyi ortaya koyuyor. İyi be o halde hepimiz yalan yanlış şeylerle dolduralım forumu. Nerde gerçek ve doğru bilgi düşüncesi? Gerçi her mesajın ardından "Teşekkürler" diyerek 25 Bin Mesaj Sayısının 20 Bin'ini "Teşekkürler" kelimesiyle ve "İyi günlerde kullanın" kelimesiyle dolduran bir Moderatörden de bu cevap beklenir.

  Benden bu kadar hepinize iyi forumlar ;)

  Bu yazdıklarım da silinmesinde....
   


  Yazan: ylmz.fatih
  Denetim_Masası, '-[HawX]-' ve emr-erock bunu beğendi.
 2. Arkadaşım sana katılıyorum bütün değindiğin kelimelerin tanesi tanesine.
  Bu çocuğun konularındaki mesajlar siliniyor sadece senin gösterdeğin konudaki değil diğer konularındada mesajlar siliniyor
  ...:nono:
  Sözüm Ona Selamlar Öptüm:op:
   
 3. Arkadaşlar forumumuzda ayrımcılık mümkün değildir. Yapan olursa da sonuçlarına katlanır. Gerekeni gerekli yere ileteceğim.
   
 4. Teşekkürettik o zaman.
   
 5. bahsettiğiniz konuda benim herhangi bir müdahalem yok.ayrıca herkesin konu açma hürriyeti var değil mi? bu sitede gerçek olmayan yüzlerce konu var.hepsini silmeye kalksak forum neye döner.benim bu sitede ne yaptığımı herkes görüyor ve biliyor.senin benden beklediğin değil forumun benden ne beklediği önemli..
   
 6. Herşeyden önce Praetor'a Konuyu görebileceğim bir yere taşıdığı için teşekkürler.

  Teşekkürlerimi sunuyorum sana.  Bu forumu oluşturan şey ben ve benim gibi olanlar, üye olmadan bir forum olmaz olmayan forumda senden birşey bekleyemez ;) Herkesin konu açma hürriyeti elbette var, yanlış konuları takip etmezsin, edemezsin; bir yerden sonra o kadar artar ki takip edilemicek hale gelir ama yanlış olduğunu belirttiğimiz konuda (3 Kişi bunu diyor bir tek ben değil) sen konu yerine bizim mesajımızı silemezsin;) Sen silmediysen silene gitsin bu sözlerim.
   
 7. Sahip olduğum adminlik haklarına ve forum kurallarından "konuyla alakasız mesaj yazmama" ve "şikâyetin şikâyet sistemi yoluyla yapılması gerekliliği" kurallarına istinaden silindi.

  Biz burada her haberin, her konunun doğruluğunu inceleme şansına sahip değiliz. Buna mukabil üye "kaynak" gösterdi diyelim ki, kaynaktaki bilginin doğru olduğunu nereden bileceğiz? Biz her konuda uzman kişiler değiliz.

  Silinen mesajlarınız, "bu konuda kaynak gösterebilir misiniz" tarzında ya da "buyrun şurada yer alan habere göre sözledikleriniz yanlış" tarzında mesajlar değildi. Gayet laubali, saygısız, konu sahibini tahrik edici ve tartışma çıkartmaya elverişli mesajlardı. Her şeyden öte forum huzurunun kaçmaması adına o mesajların temizlenmesi gerekiyordu.

  Eğer konudaki haberin yanlış olduğunu biliyorsanız, girer, SİZ KAYNAK GÖSTERİR, yanlışlığını ortaya koyarsınız. Böylece internette o konuyu arayanlara da bir faydanız olur.

  Ayrıca, konu hakkında bir şikâyetiniz var ise de, şikâyet et tuşunu kullanıp bildirin bize, gerekeni yaparız; "cevap yeterli gelmez ise bu mesaja da yapabileceğiniz üzere".
  Bundan öte tartışmalar için profilimi kullanın lütfen.

  Not: Nadir ne alaka onu anlamadım. Yaşınızın iki katına sahip olan birisine hitap tarzınız da göz yaşartıcı :nazar:

  :locked:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 18:41