NDrive v9.3.18 Symbian yeni sürüm yanlızca sis dosyası ve pc üzerinden güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
NDrive v9.3.18 Symbian yeni sürüm yanlızca sis dosyası ve pc üzerinden güncelleme
Ndrive navigasyon programının yeni sürümü yanlız bu sürümü ılaclanmıyor ndkg dosyası işe yaramıyor. ekteki yanlız telefona yüklenecek sis dosyaysıdır mevcur 9.15 sürümünün üstüne yükleyin programı çalıştırdıktan sonra güncelleme isteyecek güncellemeden sonra tam sürüm oluyor. wifi üzerinden yaparsanız daha iyi olur 35 mb kadar dosya indiriyor.ben programı bu yöntemle kurdum.

Alttaki linkte pc üzerinden güncellemek için telefonu pcye usb den depolama modunda bağlayın programı çalıştırın başta birseyler yükleyecek sonra bir pencere açılacak orda kartın sürücünü otomatik buluyor bulmassa seciyorsunuz update diyorsunuz programı kuruyor.
İNDİR

birde turkiye için speedcams dosyası ektedir. Ndirve kalsörünün içindeki speedcam klasörünün içene kopyalayacaksınız..aşağıdaki 2.ci eklentide..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bycoo32, gkhnnnnn, zebecet ve 16 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

lobster

Üye
Çok teşekkürler

semender44

Üye
Niye her şey hotfile ye yükleniyor, bunları indirmek üç gün sürer, neden rapid yokki.

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
rapıde yukluyorum bır hafta sonra siliniyor bir kac kere aynı sey oldu bende rapıden vazgectim ugraşılmaz her zaman yuklemekle

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
program ve speedcams sitemize yüklenmiştir..

webersin

webersin

Üye
Bu ndrive sürekli versiyon çıkartıyo daha geçen hafta NDrive v.9.3.15 kurduk :)

Verdiğin sis dosyası ile Wlan üzerinden güncelleme yaptım 18 versiyona başarıyla yükledi :)

eraz

Üye
Update'ti pc den yaptım.Başarıyla kuruldu ve kullanıyorum teşekkürler

zeyunal

zeyunal

Üye
internetten türkçe ses ve dil gitti update yapınca :S nerden bulabilirim türkçe dil , ses leri tekrar ..

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
9.3.18 versiyonun klasör halinde aşağıdaki linte gerekli dosyaları burdan alabilirsin arkadaşım

zeyunal

zeyunal

Üye
9.3.18 versiyonun klasör halinde aşağıdaki linte gerekli dosyaları burdan alabilirsin arkadaşım

teşekkürler..

bu arada yeni v10 u dort gozle bekliyorum :)

memfe

Üye
güncelleme yapınca tam sürüm olarak kullanmaya devam edebiliyor muyuz

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
radar görüyomu buuuu

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
evet tam surum devam ediyor

--------------- Ekleme ---------------

evet tam surum olarak kullanmaya devam edıyorsun

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekkürler...

murat0068

murat0068

Üye
ellerine sağlık

arieskoc

Üye
nasıl telefona yükleniyor. navigasyon olarakmı kullanılıyor anlatabilirmisiniz.

tuncayd1974

Üye
arkadaşlar kesinlikle yeni versiyonu tek başına kurmayın çalışmıyor aktivasyon istiyor , 14 veya 15 sürümünün üzerine kurun daha sonra pc den update yapın , böylece sorunsuz çalışıyor ...
Garmin , nokia maps ve ndrive yüklü bende ama dün test ettim izmirden yenipazara gittim kesinlikle ndrive 1 numara ... diğerleri ya boş arsa da geziyor ya da yol dışında dönüşte izmire gelişte güzergah seçtim tam saatinde izmir otogara girdik ... hız göstergesi ni de otobüs le test ettik + ve - 5 km kadar küçük bir fark var ...

gelişte ve gidişte poi ler açısından en zengin içerik ndrive da ...

Üst Alt