NDrive v9.3.15 Symbian yeni sürüm (pc üzerinden update)

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
NDrive v9.3.15 Symbian yeni sürüm (pc üzerinden update)
n drive nin yeni sürümü çıkmış arkadaşlar yanlız bu exe dosyası pc üzerinden update yapıyorsunuz. telefonunuzda 9.14 sürümü varsa telefonu kablo ile bağlayın pc ye depola modunda bağlayacaksınız. sonra bu programı çalıştırın program telefonun hafıza kartını otomatik bulacak sonra update i tıklayın işleme başlayacak işlem bittikten sonra eğer yeniden seri numarasını girmenizi isterse daha önceki gibi tekrar crakleyin. 14 versiyondaki hatalar düzetilmiş rota hesaplarken bazen takılıyordu 14 versiyonun bunda denedim. sorun yok.
İNDİRRRR

• Beğen
Tepkiler: fevzim, teknikgaz, nky2000 ve 8 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
programın kendisi değil update programı anlaşılan..teşekkürler..

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
evet update programı kendiside var ama crackli değil galiba

--------------- Ekleme ---------------

Ndriver 9.3.15 kurulum programı (haritasızdır harita sitede mevcuttur.) içinde kurulum ile ilgili açıklama vardır
İNDİRR

zeyunal

zeyunal

Üye
bende updater programı telefonumu bulamıyor :S USB mod lada denedim. Telefon mod la da denedim. Telefon E52 ye program da(v9.3.14) hafiza kartına kurulu çalışıyor.

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
ilk önce programı çalıştır. dosyaları yükleyecek sonra NDrive İnstaller penceresi açılacak sonra telefonu tak usb den veri depolama modunda o sürücüye otomatik bulması lazım ben E:/ çıkıyor çıkmıyorsa ordan bulabilirsin sürücü ismini sonra installı tıklıyorsun.

evet update programı kendiside var ama li değil galiba

Ndriver 9.3.15 kurulum programı (haritasızdır harita sitede mevcuttur.) içinde kurulum ile ilgili açıklama vardır
İNDİRR

o da olmassa arkadaşım burdan telefon için program verdim burdan kur. daha önceki versiyonlar gibi kuracaksın

Kusadasitaxi

Kusadasitaxi

Üye
takılma falan kalmadı tşk.

webersin

webersin

Üye
Türkçe haritayı yüklermisin hotfile veya rapidshare ?

necm

Üye
bu netload adeta kansorejen madde bi türlü indiremedim rapid yada hotfile yüklersen çok makbule geçer

Rahmi06

Rahmi06

Üye
Güncel Türkiye Haritası TUR_BS v2.14 - 2009.09
İndirmek için linke tıklayın

Bunlrda ses dosyaları:

Buda kurulum dosyası

ermanfb

Üye
ya güncelleme yaptıktan sonra programı açiim dedim busefer program hiç açılmadı yeni versiyon indirin diye bir uyarı aldım

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
buyuk ıhtimal ses dosyasından yapıyor turkce ses dosyalarından haric bir tanede ıngılızce ses dosyası olmalı voice klasorunun ıcınde maryEN dosyasinı kopyala duzelır

ermanfb arkadaşım bu dosyayı Ndriver kalsörünün içindeki voice klasöürüne at birde öyle dene

NDriver programı için speedcamler
programı çalıştırın ppeedcamler bulundu diyecek güncellenyin deyin.

ismok

Üye
Aynen bende de, "NDrive yeni versiyonu yükleyin" diyor.

sevdaseyda

Üye
"NDrive yeni versiyonu yükleyin" diyor.

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
sitede 9.18 versiyonu var arkadaşım onu yükleyebilirsiniz pc üzerinden güncellemenizi tavsiye ederim

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler..

slm5288

Üye
arkadaşım,katkılarınıza emeğinize teşekkür ederim.iki harıta yüklemek mumkünmü? cihazım nokia 6120c

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
sanırım yok ama cokta emin değilim bir araştırayım.

casper659

casper659

Üye
tesekkurler sagol

grccim

Üye
teşekkürler.haritanın güncel versiyonu varmı acaba.

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
güncelledilkten sonra programın kendisinide kurmak gerekiyor çünkü hata veriyor

Üst Alt