NDrive Türkiye !!! Spof Olmuyan firmwareler İçin

Sponsorlu Bağlantılar

emrah7777

Üye
7233 e kuramadım arkadaslar kuran varsa nasıl kurduğunu anlatırmı. ispanyol istesinden indirdiğini kurmuyor telefon u desteklemiyor yazıyor. ispanyol sitesinden indirdiğimi türkiye kısmındanda yüklemiyor farklı kullanıcı diyor.

kaltunbas

Üye
iyi günler tüm dosyaları indirdim dediğiniz gibi yapıyorum ama indirdiklerimin içinde gözükmüyor..
selamlar....

emre3701

Üye
8530 a uygun mudur? kies ndrive'ı görmüyorsa neden görmüyor ?

hasanbicici

Üye
emeği geçen herkese tşk ediyorum başarsoft 2010.08 indirdim maps klasörüne attım haritayı açtığımda lisans problemi yaşıyorum düzeltmek mümkün mü?

felco

Üye
arkadaşlar emeğinize sağlıkta şu türkçe ses dosyasını paylaşında bari ispanya kiesten indirdiğimiz şu ndrive i bizde melehat olarak kullanalım:) buradaki paylaşılan ses dosyalar telif hakkı nedeniyle silnmş

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar emeğinize sağlıkta şu türkçe ses dosyasını paylaşında bari ispanya kiesten indirdiğimiz şu ndrive i bizde melehat olarak kullanalım:) buradaki paylaşılan ses dosyalar telif hakkı nedeniyle silnmş
http://hotfile.com/dl/105585937/aa85d89/Trses.rar.html

tht_mehmet

tht_mehmet

Üye
http://hotfile.com/dl/105585937/aa85d89/Trses.rar.html
hocam atıyorum ses dosyasını diğerlerinin yanına telde görmüyor. :S night.. arkadaş eskiden nasıl göstermişti onun linkleri ölmüş? ayrıca turkce___.vpm napcaz ?

edit yaptım :)

by_y

Üye
Arkadaşlar İspanya mağazasından indirmeyi başardım ancak telefonum 7233E olduğu için İspanya mağazası desteklemedi. Telefonu 7230E yapabilir miyim? Yada nasıl bir yol izlemeliyim

Günlerdir bu ndrive yüklemeyi başaramadım...

by_y

Üye
7233E için hala çözüm yok değil mi :S

kuaskuas26

Üye

evet arkadaşlar çogumuzun bildigi gibi samsung wave navigasyonu çok güzel ama sınırlı bir kullanım süresi var bir süre sonra size para ödemezseniz yol tarif etmeyeceğini belirtiyor bu süreyi dolduranlar sürekli yeni bir ücretsiz navigasyon programı arayışı içerisine giriyor bende bu arayış icerisine girenlerden olup bir çözüm yolu arayanlardanım işte buldugum çözümü sizinle paylaşıyorum ;

programımızın adı : ndrive turkiye
kullanim süresi : sınırsız

yükleme talimatları

1)
[/url]
[/url]
1.1) : waveden ayarlar / uygulamalar / yükleme ayarları / varsayılan yükleme konumu hafıza kartı'nı seçiyoruz

1.2) : orjinal ndrive app ve img dosyasını indirip c:\ documents and settings\ user\ belgelerim\ samsung\ kies\ download\ applications konumuna yerleştiriyoruz

1.3) : wavemizi samsung kies modunda bilgisayarımıza bağlıyoruz

1.4) : kies programı pcnizde acıksa kapatıp tekrar acıyoruz kies indirdiklerim sekmesinde ndrive bulup altındaki yükle butonuyla telefonumuza yükleyelim

lisanslama
2)
harita ve lisans dosyaları ayni indirme linki içersindedir tekrar tekrar indirmeyin

2.1) : waveyi yığın bellek modunda bilgisayara bağlıyoruz

2.2) : bilgisayarım / memori card / others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / data klasorüne indirdiğimiz lisans dosylarını yerleştiriyoruz ve değiştir diyoruz

yama işlemi
3) : [/url]

3.1) : indirdiğimiz yama dosyası içindeki dosyaları kopyalıyoruz

3.2) : bilgisayarım / memori card / others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / data klasörüne kopyaladığımız yama dosylarını yapıştır ve değiştir diyoruz

türkiye harita'sı ekleme
4) : [/url]

4.1) : indirdiğimiz map (harita) dosyasını kopyalayıp

4.2) : bilgisayarım / memori card / others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / data /
ndrive / maps klasörüne kopyaladığımız map(harita) dosylarını yapıştır diyoruz.

4.3) : bilgisayarım / memori card / others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / data / ndrive / maps klasöründe yanlız tur.map ve world.map kalacak şekilde diğer harita dosyalarını siliyoruz

evet arkadaşlar program artık kullanıma hazır

rar kodu : dragondurul

dragondurul kardeşime sonsuz teşekkürler,

kukumaw

kukumaw

Üye
tüm emeği geçenlere teşekkür ederim. wave 2 bada 1,2 de sorunsuz çalışıyor. melahat ses dosyasını ndrvive içindeki voiceye atın tamamen türkçe olacaktır

tarhan2011

Üye
Arkadaşlar bana ndrive programı lazım biriniz telefonunuzdaki jarlı ndrive programını yükleyebilirmi buraya çok ihtiyacım var.

steack

Üye
Emeği geçenlere teşekkür ederim. İşlem tamamdır. Test edildi onaylandı.

mustafa_güven

Üye
selam arkadaşlar benım şoyle bı sorunum var bütün yüklemeleri yaptım ancak programa gırdıgım zaman This application's promation has expired To use ndrive please wait for the poıd version hatası alıyor ve programdan atıyor şimdiden teşekkur ederim

melih jack

Üye
teşekürler emeğe saygı:tşk::good:

----------Eklendi @ 09:35:25 ---------- Yazıldı @ 09:33:55 ----------

selam arkadaşlar benım şoyle bı sorunum var bütün yüklemeleri yaptım ancak programa gırdıgım zaman This application's promation has expired To use ndrive please wait for the poıd version hatası alıyor ve programdan atıyor şimdiden teşekkur ederim
biyerde hata yapmışsın

hakanmalkoc

Üye
dostum sagol biraz kafam karismisti yaparken baska siteden de yardim alip haritlari yukledim, basarilarinin devamini dilerim

chemt

Üye
teşekürler emeğe saygı:tşk::good:

----------Eklendi @ 09:35:25 ---------- Yazıldı @ 09:33:55 ----------

biyerde hata yapmışsın

kardes ben resimdeki 1.4 maddesinde kaldim indirilenler bölümünde yükle war diyo kies de ve telefonda ben indirilenler diye yada dowload diye birsey bulamiyorum yardimmci olun lütfen

----------Eklendi @ 21:45:41 ---------- Yazıldı @ 21:29:51 ----------

arkdaslar ben 1.4 asamasindaki kies de inidirilenler bolumu war diyo ole bi yer bulamadim lütfen yardimci olun

efsanemckb

Üye
arkadaşlar bu programı kullanırken herhangi kontör gidermi veya faturaya birşey yansırmı yani ücretsizmi?

anfy

Üye
uygulamanın yükle paketi hatalı 0xFFF

diye bir hata alıyorum kiesten yüklerken.

Üst Alt