NDrive Türkiye !!! Spof Olmuyan firmwareler İçin

Sponsorlu Bağlantılar

idare

idare

Üye
Bu işe gönül ve emek veren bütün arkadaşları tebrik ediyorum. Sayenizde Bada işletim sisteminin neler yapacağını ıspatlıyoruz. Teşekkürler!

Olmadı diyen arkadaşlar konuyu iyice okumanızı tavsiye ederim!

Yaptım oldu :)
NDrive varken araç içi kullandığım navigasyon cihazının bir anlamı kalmadı :)

Uygulamanın yükleme ve çalıştırılma Tarihi: 30:03:2011

babay22

babay22

Üye
ya bu partları ben birleştiremedim.daha işin başında toz oldum :(( yardım eder misiniz ?

--------------- Ekleme ---------------

tamam arkadaşlar yükledim.elinize sağlık.fakat türkçe yapamadım

KESPER

Üye
kies 2.0 da olayı bitirm,işler arkadaslar hiç ugrasmayın....yeni guncelledim...sıfırdan yeni bir hesap actım..ispanyadan baglanıyor gosterdim..olmadı..applicationlar lkies e yukleniyor ama cihaza yukle deyince baglı cihaz bulunamadı diyor..tr den olan hesabımla baglanıyorum o zaman yuklemeye baslıyor..ama bu seferde max yukleme limitine ulastınız,yeni yukleme yapmak için bazı aplicationları silin diye bir uyarı alıyoum..
fikri olan?

tyreank

Üye
s8500 de işlemleri tarif edildiği gibi yaptım, sadece ndrive'ı kiesten indirmek zorunda kaldım...
program çalışıyor fakat sinyal alamadı... ev ortamında kapalı balkonun ve izmir'in yağmurlu havasının etkisi vardır belki :)
*#4097*4097# koduyla yapılan işlemi deneyeceğim daha sonra ama o ayarlara girmeye de tırsıyorum... :)
emeği geçen ve burada bilgilerini ve deneyimlerini paylaşan herkese teşekkür ederim...

KESPER

Üye
kies i tamamen sildim..bilgısayardan kaldırıdım..yeniden yukleyip en basta hiç tr yikarıstırmadan abd gösteripoyle denicem..sonucu paylasırım

babay22

babay22

Üye
dragondurul arkadaşımıza ve emeği geçen diğer arkadaşlarımıza çok teşekkürler

officialavarees

officialavarees

Üye
çok sağ ol

kamikaze482222

Üye
şifre : 4ndrive

arkadaşlar ndrive nin 2010.12 haritası denedim çalışıyor map dosyası ile değiştirin adını tur olarak değiştireceksiniz tabii

ncay

Üye
slm
Ben verdiğiniz linklerden dosyaları indirdim fakat ndrive indiremedim.

ncay

Üye
Slm Yardım talebim var.
Ben fin promo yu yukledim.(2.2) : Bilgisayarım / Memori Card / Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data Klasorüne indirdiğimiz Lisans Dosylarını Yerleştiriyoruz Ve Değiştir Diyoruz)
2.2 nolu adımda belirtilen y0250j52st klasorünün bende olmadığını gördüm. Birde verdiğiniz linklerden indirdiğim dosya uzantıları;
App_ve_image.part1.rar.htm gibi doğrudur değilmi.Telefonun içindeki dosya uzantıları konusunda bilgim yokta.
Hakkaten yardımcı olacak birisi varsa telefonlada iletisime geçmek isterim.Veya gmail den bütün dosyaları bana göndersin. Bu işçok canımı sıktı[email protected]

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
Slm Yardım talebim var.
Ben fin promo yu yukledim.(2.2) : Bilgisayarım / Memori Card / Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data Klasorüne indirdiğimiz Lisans Dosylarını Yerleştiriyoruz Ve Değiştir Diyoruz)
2.2 nolu adımda belirtilen y0250j52st klasorünün bende olmadığını gördüm. Birde verdiğiniz linklerden indirdiğim dosya uzantıları;
App_ve_image.part1.rar.htm gibi doğrudur değilmi.Telefonun içindeki dosya uzantıları konusunda bilgim yokta.
Hakkaten yardımcı olacak birisi varsa telefonlada iletisime geçmek isterim.Veya gmail den bütün dosyaları bana göndersin. Bu işçok canımı sıktı[email protected]

Ndrive fin pro klasörü update versüyonundan sonra ad değişmiştir
şu programla hangi klasörde oldugunu görebilirsiniz

Dosya Kodu : dragondurul

mfisik

Üye
arkadaşlar bunu tele nasıl yüklüyoruz kiesten mi biri anlatabilirmi?

birde ben direk telden indirdim operyı açtığımda altta ok işaretleri çıkıyor onu nasıl kaldırıcazz. sinir bozuyor ekranın yarısını kaplıyor

mfisik

Üye
bunları tele nasıl yüklüyoruz acaba anlatırmısınız

sanliturk

Üye
Arkadaşlar ıkı aydır çok gelen faturadan dolayı aveayı aradım gprs kullanılmıs denildi.Benım ayarlarda mı aksılık var yoksa bbu ndrive ucretmı yazıyor.NAsıl çözebılırım bu işi?

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
iiimiş :)

taksim67

Üye
GİZLİ menü açmak için ,

diğer/_@@bada_applications@@_/ hafıza kartı /Other /Bada Applications /c0h9tw1o08 /Drive/Bada/ ve burada 4 dosya var .ini uzantılı , burada ilk önce bu 4 dosyayı bilgisayariniza kayıt edin ,sonra menu.ini dosyasını fullmenu yapın (isim değiştirin) sonra sygic açın ve göreceksiniz gizli menü açıldı , sms göndermek , gps ayarlar.

birinci008

Üye
ben bunu yüledim ama
türkceleştiremedim
bide harita ispanyayı gösteriyor
başka iyeri göstermiyor

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
:islik
Arkadaşlar ıkı aydır çok gelen faturadan dolayı aveayı aradım gprs kullanılmıs denildi.Benım ayarlarda mı aksılık var yoksa bbu ndrive ucretmı yazıyor.NAsıl çözebılırım bu işi?

ayarlar > bağlantılar PAket Veri Kullan Ve Veri Dolaşımını Kapatın

ben bunu yüledim ama
türkceleştiremedim
bide harita ispanyayı gösteriyor
başka iyeri göstermiyor
adımları yanlış yapmıssınız tur.map kalacak sekilde diger harita dosyalarını silin

Üst Alt