Nbu uzantıLı, Nokia Yedek DosyaLarını pcden Açmak. .ı|marist|ı.


marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba ArkadasLar.

Daha önce payLaşıLdı mı biLmiyorum, eger payLaşıLdıysa AffoLa.

Evet ArkadasLar Verecegim Bu iki yazıLım Sayesinde Nbu uzantıLı Nokia Yedek dosyaLarını Pcden AçabiLirsiniz. YazıLım Sayesinde ister MesajLarı okuyabiLir,yedekte varsa fotoLara bakıLabiLir,MesajLarı Metin Dosyası oLarak kaydedebiLir vs vs gibi SeyLer yapabiLirsiniz.

SizLere faydaLı oLacakSa, Ne mutLu bana. İyi ForumLar. :oke:


Buyrun Link : Nbu Dosyası Açma Maxicep_marist BySuSKuNPReNS.rar
 
  • Beğen
Tepkiler: 47MaDo47 ve Reşwan
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler
 
marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
:rica:
 
47MaDo47

47MaDo47

Üye
:tşk: abiii
 
marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim Kardeşimm.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt