Navigasyon -Resimli Anlatım- (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

simasher

simasher

Üye
BENDEde bağlantı başarısız diyerek kurmuyor :S bu 60 günlük deneme sürümünü nasıl kullanabileceğimizi bilen var mı bu arada ?

llevventt

Üye
Harita indirilip kurulduğunda aynen şu mesajı aldım "Türkiye haritası ürünü için süresiz lisans aldınız", ses indirilip kurulduğunda da aynı şeyi söyledi. Problem yok. Ama route 66 kadar balta bi navigasyon yoktur herhalde. Kullanımı çok zor tam bir problem. Bir yere navigasyon başlatınca ulaşana kadar o ekranda kocaman, bir sonraki yapacağınız eylemi bildiren oklar yok mu fena sinirimi bozuyor. Ayarları çok kurcaladım ama bir türlü kaldıramadım beceremedim ya da harbiden kalkmıyor.

kısayolardan sonraki görünüm seçeneğini seçmen gerekiyor.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

hafrix

hafrix

Üye
kardeş iyi teşekürler.ama bir sorun dada var bir de navigasyon lisans istiyor onu nasıl hal edecez bunada yardımcı olursan memnun olurum.sana ne olur ne olmaz msn mi vereyim. [email protected]

korfare

korfare

Üye
bu navigasyon S5253 ede kurulurmu bilgisi olan varmı

elive

elive

Emekli Yönetici
Harita indirilip kurulduğunda aynen şu mesajı aldım "Türkiye haritası ürünü için süresiz lisans aldınız", ses indirilip kurulduğunda da aynı şeyi söyledi. Problem yok. Ama route 66 kadar balta bi navigasyon yoktur herhalde. Kullanımı çok zor tam bir problem. Bir yere navigasyon başlatınca ulaşana kadar o ekranda kocaman, bir sonraki yapacağınız eylemi bildiren oklar yok mu fena sinirimi bozuyor. Ayarları çok kurcaladım ama bir türlü kaldıramadım beceremedim ya da harbiden kalkmıyor.

ekrandaki büyük okları navigasyon menüsünden dilerseniz kaldırabilirsiniz.

furkant

furkant

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim girdiğim yöntem şu:
Apps ten indirdiğim GPS STATUS programını açıyorum. Konumumu bulduktan sonra (yeşil oldultan sonra) uygulamayı kapatmadan navigasyonu açıyorum. Direk konum bulmuş olarak açılıyo zaten KESİNLİKLE ÜCRETSİZ.

herdemce

Üye
grdhdf fcghj gdhjf

traconya1

Üye
albatras

albatras

Üye
teşekkürler

C.Can

C.Can

Üye
Yoo valla bende tarifte yapıyo sadece bağlantı parası alıyo başka bir ücret almadı arkadaşlar :)
Ne kadar bu ücret ?
Ve mesela navigasyonu açıp başlatıp bi yere gittik,çok uzak değil ama mesela yarım saat falan açık durdu.Kaç mb'a denk geliyor ?

feliks01

Üye
ben daha başlatamıyorum bile bende dolaşma motoru başlatılamadı diyor kapanıyor pcden de bağladığımda ban cps cihazını bir kez çalıştırın diyor ordada görmüyor sinir etti beni n drive yükledim gayet güzel çalısıyor

akdenizx

akdenizx

Üye
[video=youtube;qnv6rQpGJ3s]http://www.youtube.com/watch?v=qnv6rQpGJ3s&feature=player_embedded[/video]

Route66 deneme videosu :oke:

sirreal911

sirreal911

Üye
lisansı otomatik senknize etti (.
143 mb yi 2 Dakkka sürmedi
kapalı alanda sorunsuz:good:
Birisi nokyami dedi :off:

ertanemel

Üye
ya arkadaşlar bende çalıştırdım ama rota seçip navigasyonu başlat dediğimde yaya araç falan soruyor. araç en hızlıyı seçtiğim zaman benden lisans satın almamı istiyo.

gu.en

Üye
bu programda sadece bağlandığın internet ücretimi alınıyor yoksa bu program için extra bir ücret talep ediliyormu

gfbnebican

Üye
yol tarifini nasıl yaptırıyorsunuz bende olmuyor

bolags

Üye
internet erişimim yok pc den indirip çalıştırma imkanımız yok mu? bi yerden route 66 bulup attım içine ama çalışmadı yok mu bi yolu ?

cografik

cografik

Üye
1 yıldır kullanıyom bunu yapamadım diye ndrive indirmiştim çok sağol :)

Üst Alt