Navigasyon -Resimli Anlatım- (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

furkant

furkant

Üye
    Konu Sahibi
Navigasyon -Resimli Anlatım- (Güncellendi)
Navigasyonumu yaptım. Problemsiz kullanıyorum. Sizinlede paylaşmak istedim...
Maxicep.com - Navigasyon -Resimli Anlatım- 1-Wireless ağına bağlanın (indireceğimiz dosya 136mb)
2-Navigasyona girin

3-Diğer e girin

4-İçerikleri İndir e basın

5-Az aşağı inerek Yol Haritaları na girin

6-Daha Fazla Yol Haritası na basın

7-Yüklendikten sonra Avrupa yı seçin

8-Türkiye yi bulun ve seçin

Ben indirdiğim için gerisini veremiyorum resimle zaten yapabilirsiniz bundan sonrasını haritayı indirin sonra programdan çıkın tekrar girin 'Konum Alınıyor'u bekleyin (bi 5 dakika sürebilir ilk defa yaptığınız için).(Kapalı alanlarda bulamayabilir)
Ve navigasyonunuz hazır. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Problemlerinizi bildirebilirsiniz....:bye2:

• Beğen
Tepkiler: cografik, romeos1626, alex14531453 ve 6 diğerleri

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
ücret ?

batmanlee7272

batmanlee7272

Üye
hangi telefonlar için aga samsung nokia

cataron

cataron

Üye
haritalar iniyorda yol tarifi yok o ücretli. bize o lazım :)

furkant

furkant

Üye
    Konu Sahibi
Yoo valla bende tarifte yapıyo sadece bağlantı parası alıyo başka bir ücret almadı arkadaşlar :)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
:tşk:

AYDIN1979

Üye
Teşekkürler

TozteL

Üye
çok teşekkürler arkadaşım çok uğraşmıştım buna yapamamıştım :ehe:ehe

anilimaca

Üye
Harita indirilip kurulduğunda aynen şu mesajı aldım "Türkiye haritası ürünü için süresiz lisans aldınız", ses indirilip kurulduğunda da aynı şeyi söyledi. Problem yok. Ama route 66 kadar balta bi navigasyon yoktur herhalde. Kullanımı çok zor tam bir problem. Bir yere navigasyon başlatınca ulaşana kadar o ekranda kocaman, bir sonraki yapacağınız eylemi bildiren oklar yok mu fena sinirimi bozuyor. Ayarları çok kurcaladım ama bir türlü kaldıramadım beceremedim ya da harbiden kalkmıyor.

ßUr@k

ßUr@k

Üye
vodafone cepnette ek bi ücret almıyo aylık 8 tl

ferhat63

ferhat63

Üye
teşekkürler kardeş sagol

furkant

furkant

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil arkadaşlar.

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
Arkadaşlar 2 haftadır navigasyonum konum bulamıyor. bu adımların hepsini yaptm sorunsuz kullanıyordum ancak 2 haftadır kullanamıyorum. o küçük uydu simgesinin yanında yazması gereken kb değerleri yazmıyor zaten. Lütfen yardım edin

furkant

furkant

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım büyük ihtimal bulunduğun yer kapalı alan yada çekmeyen bi alan. Açık alanda dene olmadı bi telefoncuya danış

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
izmirin her köşesinde denedm her meydanında :D ama olmadı.. telefoncu yolu gözüktü

muratyalcin67

Üye
teşekkür ederim hocam çok saolasınn ...

batu**!

Üye
yükleme işlemi yarım saat sürdü acaba bir sorun mu var benm cihazımda?

werem

werem

Üye
Samsung destek çok zayıf ve dandik Nokia OVi çok özledim :(

senam38

Üye
Samsung destek çok zayıf ve dandik Nokia OVi çok özledim :(
bence sabret daha yeni bada işletim sistemi ben çok menmunun nokiada unsigned işlemi belaydı bana şimdi takır takır çok menmunum waveden bence sabredin hergün yeni programlar çıkıyor yakında android gibi olacak inşallah:oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

Üst Alt