Nasıl kas yapabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl kas yapabilirim ?
arkadaşlar en az 2 ay içerisin'de hangi Sporu veya hareketleri yaparsam kol kaslarım gelişir ? Benim aklıma şınav çekmek geliyor sadece's

paradox07

paradox07

Üye
dumble,halter en bilinenler :oke: bu konuda fazla bilgim yok ama :)

türk6111

türk6111

Üye
Artık Düşünme Çaren Bende Merak Etme Sana İlaç Reklamı Yapmıyacağım :D Sadece Kendimden Bildiklerimi Anlatacağım

1 Önüne Gelirse ye yemek ayırt etme özellikle makarna pilav gibi
Zira Yoğun Tempo Altında Olacaksın ama Aynaya baktığında Bana dualar edeceksin
Mekik şınav barfix bunları bir seferde yapmıyacaksın yorunlana kadar çek dinlen yarım saat bir saat sonra bir daha çek çektikçe alışacaksın ve daha rahat çekeceksin sayısı gittikce artıcak falan filan ilerleyecek yani 1 hafta sonra tek seferde 50 60 ı görürsün
Günde en az 400 şınav 200 mekik 100 tane'de barfix gerçekden azim edersen yaparsın 2 ayda yarma gibi kollar hafif göğüs birazda baklavalar oohh sonra ver elini beachler bikinili hatunlar :D ancak internetten spor öncesi ısınma hareketlerine bak yoksa benim gibi ertesi gün ağrısına yakalanır hiçbir yerini oynatamazsın yaklaşık 30 dakika ısınman gerekiyor hani halı saha maçlarında sımsıcak olursunda soğuk işlemezya aynen öyle sonra sabahları erken kalk ve koş mutlaka ! koşmazsan kasların parçalı değilde bütün duracaktır ama kasların belirgin olsun istiyorsan koş koşman yağları eritir yani illaki göbek bölgende biraz yağ vardır düz görünüz sarkmaz ama kasların belirgin olmasınıda engeller sakın ara verme düzenli yap aklına geldikçe ben bu şekilde yaptım vücudum 1 ayda öyle topladıki şaşırdım kaldım suan 2.5 ay oluyor ve hiç spor salonuna falan ihtiyaç duymuyorum neden dersen
bir süre sonra kendi vücut ağırlığın sana hafif gelecektir ancak bu senin için iyi bir şeydir çünkü bu fitness a girer fitness da 50 kiloyu 100 kere kaldırırsın bu kaslarını belirginleştirir body build'de 100 kiloyu 50 sefer kaldırırsın ama belirgin olmaz sadece şişer aynı halt tabi bunlarla kafanı karıştırma bunlar 2 aylık sürencin sonrasında vücudunu forma sokman için daha belirgin kaslar için yapacağın şeyler

Yardımı Olacağını Düşünüyorum Saygılarımla Güzel Kardeşim ! :)

• Beğen
Tepkiler: biyolog4472

by-pegasus

Üye
hergün evde 15 mekik 15 şınav çek kas olur

türk6111

türk6111

Üye
hergün evde 15 mekik 15 şınav çek kas olur

Ney 15 şınavmı adam 2ay diyor kardeş zor senin söylediğin 15 şınavla sadece biraz kilo verir o kadar oda düzenli yaparsa askerde bol bol çekecek vaktin olacak deniz kardeş :D anlarsın nasıl hemen şiştiğini

furkan5800

furkan5800

Üye
kac barfiks cekebiliyonuz tek sefer de

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Internette tonlarca video var.Arastir,bul.

türk6111

türk6111

Üye
kac barfiks cekebiliyonuz tek sefer de
uzun zamandır çekiyorum 20 tane rekorum ama ağrıdan kollarım mahfolmuşdu :D çok abarmıştım doğal gaz borusuna 8 kelepçe daha ekletmiştim barfix çekerimdiye :D

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Artık Düşünme Çaren Bende Merak Etme Sana İlaç Reklamı Yapmıyacağım :D Sadece Kendimden Bildiklerimi Anlatacağım

1 Önüne Gelirse ye yemek ayırt etme özellikle makarna pilav gibi
Zira Yoğun Tempo Altında Olacaksın ama Aynaya baktığında Bana dualar edeceksin
Mekik şınav barfix bunları bir seferde yapmıyacaksın yorunlana kadar çek dinlen yarım saat bir saat sonra bir daha çek çektikçe alışacaksın ve daha rahat çekeceksin sayısı gittikce artıcak falan filan ilerleyecek yani 1 hafta sonra tek seferde 50 60 ı görürsün
Günde en az 400 şınav 200 mekik 100 tane'de barfix gerçekden azim edersen yaparsın 2 ayda yarma gibi kollar hafif göğüs birazda baklavalar oohh sonra ver elini beachler bikinili hatunlar :D ancak internetten spor öncesi ısınma hareketlerine bak yoksa benim gibi ertesi gün ağrısına yakalanır hiçbir yerini oynatamazsın yaklaşık 30 dakika ısınman gerekiyor hani halı saha maçlarında sımsıcak olursunda soğuk işlemezya aynen öyle sonra sabahları erken kalk ve koş mutlaka ! koşmazsan kasların parçalı değilde bütün duracaktır ama kasların belirgin olsun istiyorsan koş koşman yağları eritir yani illaki göbek bölgende biraz yağ vardır düz görünüz sarkmaz ama kasların belirgin olmasınıda engeller sakın ara verme düzenli yap aklına geldikçe ben bu şekilde yaptım vücudum 1 ayda öyle topladıki şaşırdım kaldım suan 2.5 ay oluyor ve hiç spor salonuna falan ihtiyaç duymuyorum neden dersen
bir süre sonra kendi vücut ağırlığın sana hafif gelecektir ancak bu senin için iyi bir şeydir çünkü bu fitness a girer fitness da 50 kiloyu 100 kere kaldırırsın bu kaslarını belirginleştirir body build'de 100 kiloyu 50 sefer kaldırırsın ama belirgin olmaz sadece şişer aynı halt tabi bunlarla kafanı karıştırma bunlar 2 aylık sürencin sonrasında vücudunu forma sokman için daha belirgin kaslar için yapacağın şeyler

Yardımı Olacağını Düşünüyorum Saygılarımla Güzel Kardeşim ! :)

vay vay sorun değil hepsini yapabilirim am koşmak sorun olur Bana's kosacak bir yer Yok ki 's Isınma konusunda da sana katılıyorum. Ben geçen yıj hiç ısınmadan yataktan kalktığım gibi şınav çekmeye başladım sonra kolum da ki lifler yırtıldı 's onerin için Allah razı olsun kardeşim:)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
türk6111 nickli üyeye katılmıyorum. mekik barfix çekip dumbel kaldırmakla olmuyor bu işler.

En yakın body salonuna kayıt ol çok pahalı birşey değil 2. ay için en fazla vericeğin para 80 90 tl cimrilik etme bilen birisiyle çalış derim ben

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
türk6111 nickli üyeye katılmıyorum. mekik barfix çekip dumbel kaldırmakla olmuyor bu işler.

En yakın body salonuna kayıt ol çok pahalı birşey değil 2. ay için en fazla vericeğin para 80 90 tl cimrilik etme bilen birisiyle çalış derim ben

köy yerin'de spor salonu ne arasın :)

HeavyXS

HeavyXS

Üye
Biraz utanç verici ama ben de öneri alayım, herkesin kötü yönü vardır . Biraz şişmanım, kol kaslarım güçsüz . Biraz şişmanım dedik ha, 90 - 100 kilo değilim . Boyum da uzun . Mekik çekerim de, bir sürü mekik var doğrusu hangisi tam bilmiyorum . Bir ara şınava sardım . 1 tane bile çekemiyordum . Şu dambılı alıp yere yatarak kaldır indir yaparak 4 kiloyu 15-20 lik setlerle , geliştirdim biraz kol kası 1 tane yapıyorum . Ama 2 çok zor oluyor bir de uzun süre dinlenmem gerekiyor . Bana ne önerirsiniz , şınav çekebilsem olacak ama çekemiyorum .

fk555897

fk555897

Üye
arkadaşlar en az 2 ay içerisin'de hangi Sporu veya hareketleri yaparsam kol kaslarım gelişir ? Benim aklıma şınav çekmek geliyor sadece's

Yaşın kaç? Yaşın eğer küçükse hiç bulaşma. Kol kaslarını geliştirmek istiyorsan 2 tane 5 kiloluk dambıl al ve çalış. Evde daha fazlasını yapamazsın zaten. Ama bir spor salonuna günde 1.5-2 saat gidersen bütün vücudu geliştirme olanağı var.

Turan

Turan

Üye
7kg dumbel ile internetten baktığım hareketlerle çalışıyorum. 6 ay oldu. Karın kaslarım baya belirginleşti.

- - - Eklendi - - -

2 ay önceki resmim

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Taş duvar ör bir haftada kas yaparsın

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz
cast_never

cast_never

Üye
kardeşim ben uzun yıllar fitneesla ugrastım iki ayda çok gözle görülür bişey olmaz ama saglam bir temel hazırlamıs olabilirsin . kas yapmak ve güç elde etmek farklı seyler . güclenmek istiyorsan bi dumbelı alıp duz olarak duraksamadan 50 veya 25 ne kdr yapabiliyosan yapman lazım . ama yok ben şişmek istiyorum diosan set set yapman lazım . senin için en iyi setlerde 12-10-8-10 dur . her set arasına en fazla 1 dakika dinlenme suresi koyarsın .

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
fitneesi bir gün bırakman gerekirse

böyleyken böyle olursun

Üst Alt