Nasıl bulurum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl bulurum
İyi geceler arkadaşlar. Bi kız var. Ben ve arkadaşıma mesaj atıyor. Bana ezgiyim dedi ona irem. Biz bunun telefon numarasını bulduk. Cia adlı programdan baktım numaraya irem yazıyor. Sonra bana soy adını ve okuduğu okulu söyledi. Aynı semtte oturuyormuşuz. Gittim muhtarlığa tek tek baktım. Öyle biri yok. Okulunu aradım öyle bir öğrenci yok. Fake dir diyelim kız hergün en az 10-20 fotoğraf 2-3 video atıyor. İnternet veya facebooktan bulup atması imkansız. İyice yılan hikayesine döndü. Kız gerçek kimliğini saklıyor. Zırt pırt mesaj atıp rahatsız ediyor bide. Arkadaşla kafaya taktık. Biz bunu nasıl bulabiliriz fikir verin arkadaşlar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Boşver onu. Ben sana başka hatunların numarasını vereyim onların kim olduğunu öğrenmeye çalış. En azından bir şey bulamazsan sonunda ben söylerim sana kim olduklarını.

• Beğen
Tepkiler: ghstr, Legendary. ve OttomaN TigeR
Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Boşver onu. Ben sana başka hatunların numarasını vereyim onların kim olduğunu öğrenmeye çalış. En azından bir şey bulamazsan sonunda ben söylerim sana kim olduklarını.

Mesele kız meselesi değil. Kim olduğu :D aşırı derecede sinir olduk ve merak ettik

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Numarasını al. 118 80'i ara. :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
rahatsız edici şeyler varsa şikayette bulun onun kim olduğunu bulurlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
rahatsız edici şeyler varsa şayet, bu da sana kalmış

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Rahatsız edici seylerden çok neden gizleniyor onu merak ediyoruz

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
o zaman aramaya devam

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
118 80 de dakikaya 1.70 gidiyor galiba arat google amca detaylı anlatır sana

SHS

SHS

Üye
Nerden mesaj atıyor? Nası bulmuş sizi? :hmmm

zombaka

zombaka

Üye
bulamazsın gibime geliyor

SHS

SHS

Üye
Facebook desen Fakebook oldu :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Sen de kıza Mesaj at buluşma teklif Et yeri ve zamanı o belirlesin buluşmaya biraz geç veya erken gidersin kızı bu şekilde bulabilirsin ;) :eller:

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar aynı mahalleden yada aynı okuldan biri. 11880 i aradım. Bana verdikleri ismi araştırdım muhtarlığa tekrse gittim yok yine yok. Doğa kolejindeyim dedi okulda oyle bir oğrenci yok.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Numarayı ver arayak :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Valla Bilmiyorum da kız fena oynuyor o zaman sizinle :kıskıs:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Anlamadığım şey 118 80 de isim soyisim veriyor da kız sizin orda oturuyor diye ikameti orda olacak diye bişey yok ki. Ayrıca hat kendi üzerine de olmayabilir. Akrabasının annesinin filan da olabilir. Onun sana oyun oynamasına izin vereceğine sen onunla oyna kardeşim. Takıntı yaptın madem biraz yaratıcılığını kullan da kelime oyunları ile sen avla onu olmadı özelden ver numarayı ben ona çok iyi oynarım iki dk da bulurum kim olduğunu

0MG90

0MG90

Üye
Ver numarasını ben öğrenirim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...