Nasıl bulurum

• 11 Ağustos 2014
  • 669 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İyi geceler arkadaşlar. Bi kız var. Ben ve arkadaşıma mesaj atıyor. Bana ezgiyim dedi ona irem. Biz bunun telefon numarasını bulduk. Cia adlı programdan baktım numaraya irem yazıyor. Sonra bana soy adını ve okuduğu okulu söyledi. Aynı semtte oturuyormuşuz. Gittim muhtarlığa tek tek baktım. Öyle biri yok. Okulunu aradım öyle bir öğrenci yok. Fake dir diyelim kız hergün en az 10-20 fotoğraf 2-3 video atıyor. İnternet veya facebooktan bulup atması imkansız. İyice yılan hikayesine döndü. Kız gerçek kimliğini saklıyor. Zırt pırt mesaj atıp rahatsız ediyor bide. Arkadaşla kafaya taktık. Biz bunu nasıl bulabiliriz fikir verin arkadaşlar

Yazan: Yunkaai
  2. Boşver onu. Ben sana başka hatunların numarasını vereyim onların kim olduğunu öğrenmeye çalış. En azından bir şey bulamazsan sonunda ben söylerim sana kim olduklarını.

ghstr, Legendary. ve OttomaN TigeR bunu beğendi.
  3. Mesele kız meselesi değil. Kim olduğu :D aşırı derecede sinir olduk ve merak ettik

4. Numarasını al. 118 80'i ara. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. rahatsız edici şeyler varsa şikayette bulun onun kim olduğunu bulurlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Dakikada ne kadar gidiyor ?
    ---
    Gidip babama şikayetçi olsam döver beni bunlarlamı uğraşıyosun diye :D

7. rahatsız edici şeyler varsa şayet, bu da sana kalmış

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Rahatsız edici seylerden çok neden gizleniyor onu merak ediyoruz

Nexus ile gönderdi
  9. o zaman aramaya devam

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. 118 80 de dakikaya 1.70 gidiyor galiba arat google amca detaylı anlatır sana

11. SHS

SHS
    Nerden mesaj atıyor? Nası bulmuş sizi? :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Büyük ihtimalle oyun oynuyolardır ama 118 80 80 80 :D

13. bulamazsın gibime geliyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. SHS

SHS
    Facebook desen Fakebook oldu :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Sen de kıza Mesaj at buluşma teklif Et yeri ve zamanı o belirlesin buluşmaya biraz geç veya erken gidersin kızı bu şekilde bulabilirsin ;) :eller:

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Arkadaslar aynı mahalleden yada aynı okuldan biri. 11880 i aradım. Bana verdikleri ismi araştırdım muhtarlığa tekrse gittim yok yine yok. Doğa kolejindeyim dedi okulda oyle bir oğrenci yok.

Nexus ile gönderdi
  17. Numarayı ver arayak :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Valla Bilmiyorum da kız fena oynuyor o zaman sizinle :kıskıs:

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Anlamadığım şey 118 80 de isim soyisim veriyor da kız sizin orda oturuyor diye ikameti orda olacak diye bişey yok ki. Ayrıca hat kendi üzerine de olmayabilir. Akrabasının annesinin filan da olabilir. Onun sana oyun oynamasına izin vereceğine sen onunla oyna kardeşim. Takıntı yaptın madem biraz yaratıcılığını kullan da kelime oyunları ile sen avla onu olmadı özelden ver numarayı ben ona çok iyi oynarım iki dk da bulurum kim olduğunu

20. Ver numarasını ben öğrenirim :D

iPad ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/10/2018 - 13:57