N97 YAZILIM GÜNCELLEME SORUNU.... !!! nadir bey in dikkatine

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muzombo

Üye
    Konu Sahibi
N97 YAZILIM GÜNCELLEME SORUNU.... !!! nadir bey in dikkatine
arkadaşlar farkındayım güncelleme ile alakalı farklı konular açılmış yalnız benim hastalığım daha görülmemiş birşey. kayseride ikamet ettiğimden dolayı özellikle nadir bey in desteğini bekliyorum. şimdi sorun şu.

telefonu bağlayıp pc suite diyorum fakat nokia software updater telefonu görmüyor. bunu çok denedim olmadı. önce tele soft format attım, sonra hard format attım, sonra pc ye format attım, sonra başka pc de denedim. sonuç aynı. nsu teli görmüyor. bende ovi suite yükledim. ovi üstünden gayet güzel teli görüyor. yedek alıyor. alınan yedeği yüklüyor senkronize ediyor. hiçbir sıkıntı yok. yazılıma geldim güncelle dedim. herşey güzel yüzküsür mb. indirdi tam yükleme sırasında telin usb kablosunu takıp pc suite seçin dedi. bekledim olmadı. bi daha denedim. bu sefer kabloyu çıkarıp tekrar taktım. pc suite modunu seçtim. gördü biraz bekledi kabloyu takın dedi. nadir bey in phonix ile yazılım güncelleme başlığını okudum fakat ordaki yazılım en son yazılım mı 22.0.110 mu yoksa 21.0 ... mı bilmediğim için önce bir danışayım dedim.

!!! nadir bey e
kardeş pm atamadım arkadaş listesine ekledim. tel veya adres verirsen yanına gelebilirim. ilgilenirsen müteşekkür kalırım.

herkese teşekkürler.

PunJhieR

PunJhieR

Üye
pc suite e baglanıyordun sonra telefonu güncellemek için software updater yukledin simdi pc suitle baglanamıyorsun degil mi ?

muzombo

Üye
    Konu Sahibi
pc suite e baglanıyordun sonra telefonu güncellemek için software updater yukledin simdi pc suitle baglanamıyorsun degil mi ?

tam olarak öyle değil. ovi suite ile bağlanıyordum. nsu ile bağlanamadım. böyle olunca pc ve tele format attım. hala ovi suite görürken nsu görmüyor teli.

fnldstntn

Üye
Arkadaşım güncellemeyi telefondan yapabilirsin *#0000# yaz çıkan pencerede seçenekler...güncellemeleri kontrol et..deyip güncelleyebilirsin...Wifi veya mobile internetle yapabilirsin...

muzombo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar phoenix i yükledim sonra pc suite ve nokia soft updater i yükledim. phoenix te teli görmedi son bi umutsuzlukla soft updtr ı denedim ve birden gördü yazılım güncellendi.

teşekkürler. konu kapatılabilir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt