Yardım (LG) Telefon sanırım çöktü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
(LG) Telefon sanırım çöktü
PC Suit den güncellemesini kurayım dedim (cihaz root lu ve çoğu sistem uygulaması kaldırılmış vaziyette idi);
indirme bittikten sonra kuruluma geçiyor idi. Geçemedi hata verdi. Flash Tool dan daha önce indirip defalarca kez kurduğum JB Stock romu denedim yine hata verdi.
Bende PC Suit in indiriği KK ı kurayım dedim indirdiği yerden aldım .kdz yaptım neyi seçti isem kurmadı.
Madem Yazılımı atmıyor kapatayım kalsın aynı şekilde dedim ama download dan çıkmıyormuş bari format atayım dedim oda yemedi.
Son çare PC Suit den yükseltme hatalarını geri yükle yaptım oda olmadı.

Telefon LG G Pro Lite D682TR (MT6577)
Kurulu sürüm JB 4.1.2 idi.
Yükseltmeye çalıştığım sürüm KK 4.4.2 idi.

Yardımlarınızı bekliyorum...
NOT: Kabloda sorun yok. Cihazın bataryayı söküp bağladığım takdirde açılıyor.(Download mode da açılıyor.)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
aga soft brick olmuş bana kalırsa pc suite den indirdiğin ROM u .kdz yaptığın ROM olmamış o yüzzden :D internetten Stock ROM iindir kendine ;)

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Zaten vardı ve onuda denediğimi yazdım ama garip bir sorun yüzünden atmıyordu ki sorun ne bilmiyorum. :hmmm Birkaç saat cevap gelmeyince tekrar tekrar denedim sonunda attı ilgin için teşekkürler.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Zaten vardı ve onuda denediğimi yazdım ama garip bir sorun yüzünden atmıyordu ki sorun ne bilmiyorum. :hmmm Birkaç saat cevap gelmeyince tekrar tekrar denedim sonunda attı ilgin için teşekkürler.

cihaz kurtulduysa sıkıntı yok geçmiş olsun

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Islatalım Bir Ara :eller:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
hocam kafanızı yaşamak istiyorum
Benim Kafayı Yaşamak İçin Millet Tonlarca Para Veriyor :zong: Ama Olmuyor Tabisi Ne Dememişlerdi Taklıtler Aslını Yüceltir Şaçma Bİr Laf Aslında Yüceltilmek Allah'a Mahsus Birşeydir Aslında O Söyleyeni Bulmak Lazım :alsana: Neyse Çay Var İçenmi Mümin Kardeşim :çay:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Benim Kafayı Yaşamak İçin Millet Tonlarca Para Veriyor :zong: Ama Olmuyor Tabisi Ne Dememişlerdi Taklıtler Aslını Yüceltir Şaçma Bİr Laf Aslında Yüceltilmek Allah'a Mahsus Birşeydir Aslında O Söyleyeni Bulmak Lazım :alsana: Neyse Çay Var İçenmi Mümin Kardeşim :çay:

afiyet olsun hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt