N97 Widgetleri 5800 & 5530'da (Sadece c6 FW Yüklüyse Çalışır)

Sponsorlu Bağlantılar

kerim5534

kerim5534

Üye
teşekkurler

emr-erock

emr-erock

Üye
ya şu 2 sahredden dosya nasıl indiriliyor.töbe töbe İndiremedim biri söylesin

aryscat

aryscat

Üye
bence buraya nokia messaging for im uygulamasımıda koymalısın. Senin paylaştığın "en stabil çalışan 5800 c6 fw yüklü bende. Messaging for im messenger programı ve widgeti sorunsuz çalışıyor. Bence burada olmalı... OS9,4 messenger uygulamaları içerisinde var. Paylaşan Arkadaşın konusuna direk link versen daha uygun olur...

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
bence buraya nokia messaging for im uygulamasımıda koymalısın. Senin paylaştığın "en stabil çalışan 5800 c6 fw yüklü bende. Messaging for im messenger programı ve widgeti sorunsuz çalışıyor. Bence burada olmalı... OS9,4 messenger uygulamaları içerisinde var. Paylaşan Arkadaşın konusuna direk link versen daha uygun olur...

Tavsiyen İçin Sağol. Önce Bir Deneyeyim Ona Göre Koyarım Konuya

EDIT: Denedim fakat aynı orjinal 5800 fwsindeki gibi giriş yaptıktan sonra Nokia Messaging for Im(Yeni Adıyla Chat) Donuyor. Sen Nasıl Çalıştırabildin?

SonSamuray61

SonSamuray61

Üye
.wgz dosyalarını nasıl kullanıcaz? ve ya nereye atıcaz ?

--------------- Ekleme ---------------

tmm buldum :D kusura bakmayın

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Valla bakıyorumda artık telefonu n97 ye falan benzetme ihtiyacı duymuyacam heralde .d allah kısmet ederse bayramdan sonra n97 alabilirim .d

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Valla bakıyorumda artık telefonu n97 ye falan benzetme ihtiyacı duymuyacam heralde .d allah kısmet ederse bayramdan sonra n97 alabilirim .d

:D bende ikinci telefon olarak satio alacağım bayramdan sonra. 5800 da duracak. Birazda HD Symbian kullanalım dimi :)

kingsaban

kingsaban

Üye
çok sagol hocam güzel olmuş

SonSamuray61

SonSamuray61

Üye
Satio ve N97 bence verilen paraya yazık :D
N97 yerine N8 almayı düşündün mü ?
Satio yerine de Samsung Wawe ! :D

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Satio ve N97 bence verilen paraya yazık :D
N97 yerine N8 almayı düşündün mü ?
Satio yerine de Samsung Wawe ! :D

Kardeş satio hd symbian. oyunları 60 -70 mb civarında. Kamerası ise 12.1mp. Şimdi bazıları 12.1 ama 12.1 gibi çekmez diyecekç Belki doğrudur ama hatırlatmak isterim sony ericcsonun 3mp cybershot kamerası nokianın 5mp ile kapışıyordu. Şimdi hem 12.1 hemde sony ericcson imzası altında. Bence bundan iyi kamera şuan yoktur.

Samsun Wawe i de düşündüm ama şuan o kadar yeni ki en basitinden flashı el feneri olarak kullanmak için gereken program bile 9 dolar. yani şuan herşeyi paralı. Eğer zamanla programları cracklenirse ve bende sationun kamerasından vazgeçebilirsem Wawe e dönebilirim.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Sanırım ne olursa olsun ben n97 den vazgeçemem .d Ben bi kere n97 nin görünüşüne hastayım :D

emreilhans

emreilhans

Üye
saolasın

keansue

keansue

Üye
Satio bi numara ağalar :D

AYNA

AYNA

Üye
bende satio kullanıyorum süper telefon fotograf makinesine ihtiyaç duymuyorum millet makine sanıyo zaten :D çekimleri çok güzel.tek sorunum gps bir türlü çalıştıramadım..

bu arada niye satioya HD diyorsunuz?

SATİO ya yüklerken istenilen uygulama yüklenimine izin verilmedi dedi.üstelik lisansladım programı? yardım edebilir misiniz?

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
bende satio kullanıyorum süper telefon fotograf makinesine ihtiyaç duymuyorum millet makine sanıyo zaten :D çekimleri çok güzel.tek sorunum gps bir türlü çalıştıramadım..

bu arada niye satioya HD diyorsunuz?

SATİO ya yüklerken istenilen uygulama yüklenimine izin verilmedi dedi.üstelik lisansladım programı? yardım edebilir misiniz?

Kardeşim bu widgetler satio için deil. Satio'ya hd diyorum çünkü. Gameloft ve benzeri firmalar satio ve omnia için çıkardıklarının oyunların sonuna HD ibaresini ekliyor. Ve bu oyunların çoğu 5800da ram ve işlemci yetersizliğinden çalışmıyor

ibrahim 15

ibrahim 15

Üye
5230 un ne günahı var onun içinde yapsalar bu c6 nodifiyeyi

AYNA

AYNA

Üye

Kardeşim bu widgetler satio için deil. Satio'ya hd diyorum çünkü. Gameloft ve benzeri firmalar satio ve omnia için çıkardıklarının oyunların sonuna HD ibaresini ekliyor. Ve bu oyunların çoğu 5800da ram ve işlemci yetersizliğinden çalışmıyor

wgz uzantılı widgetler yüklendi kardeş widget desteği var satioda ama şu n97 nin ana sis dosyası yüklense olacak ona benzer yükledim daha önce çünkü..
tmm anladım kardeşim ben HD derken HD video çekim modu anlamında sandım o yüzden..

Üst Alt