ŞOK! ŞOK! ŞOK! S^3 fw 5800 ve 5530 da (menü benzetmesi)

Sponsorlu Bağlantılar

brooklyn

Üye
fw'yi bir kaç saat önce kurdum. Hiç bir sıkıntısı yok. Kullaniyorum mesajlarda sıkıntı vermedi. Sağlıklı görünüyor. :) yanlız fw ingilizce. Ben zaten telefonumu ingilizce kullaniyordum benim için güzel ve ideal :)

NomadCRY

NomadCRY

Üye
Bakın bu Symbian 3 değil.C6 yazıımının menüsünün Symbin 3e benzetilmiş hali.Yani çakma S3.Başka birşey değil.Ayrıca büyük sorunları bulunmakta.

Mesajlara girmiyor !!!
Çok yavaş ve şarj sorununu düzelttim demişler ama içine etmiş şarjın

Kimseye tavsiye etmiyorum.

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
S^3 Filan değil bu sadece menüsü benzetilmiş o kadar lütfen kullanıcıları yanlış bilgilendirmeyin

Konunun düzenlemisi ve milletin kandırılmasının önlenmesi için yöneticileri bekliyorum

Aesir

Aesir

Üye
Kurdum.. Öncelikle teşekkürler.
Gerçekten güzel herşey iyi olmuş. Mesajlara girmeme gibi sorunlar yaşamadım.
İngilizce kullanıyorum tabi...

GUJSA

GUJSA

Üye
ben herşeyi yaptım .jafla yükledim falan.şimdi telefonu açmak için basıyom güç düğmesine ..bir kere titriyor ama açılmıyor.simsiyah ekran.ışık falan hiçbişi yok.tel açılmıyo ..napıcam ?

AlpReis

AlpReis

Üye
:hmmm

Aesir

Aesir

Üye
ben herşeyi yaptım .jafla yükledim falan.şimdi telefonu açmak için basıyom güç düğmesine ..bir kere titriyor ama açılmıyor.simsiyah ekran.ışık falan hiçbişi yok.tel açılmıyo ..napıcam ?

Tekrar flashla..

umutgidik

umutgidik

Üye
Yeniden flashla ama bu sefer factory reset komutunu işaretle

emr-erock

emr-erock

Üye
türkçesi varmı ...?

--------------- Ekleme ---------------

FW yi biz türkçeleştirirsek T9 Olmaz ozaman T9 Dosyası yokmu bunun..??

--------------- Ekleme ---------------

baya rorunlu heralde bu fw mesajlar ve t9 olmadan asla olmaz...

can_1981_

Üye
kesinlikle şarj problemi var. telefonla fazla konuşmayanlar için ideal yüklediğimden beri kimseyle 5 dk den fazla görüşme yapamadım.

GUJSA

GUJSA

Üye
orjinal yazılımını flashladım ..açılıyo şimdi.

can_1981_

Üye
s^3 ün 5.3 versiyonu buna deneyebilirmisiniz türkçe dil oluyor mu ?

addmin

addmin

Üye
türkçemi

şikişikibaba

Üye
ingilizce yazının tercümesi
Onarımları

Medya Bar% 100 fonksiyonel ve sonsuza kadar
Klasik Notlar eklendi
Eğer herhangi bir korku olmadan etkinleştirmek Etkileri artık, optimize
Ovi Suite 2 Sabit mobil tanıma.
Ev içinde yüzen parçacıklar kaldırıldı.
Çıkarken geri menüye oyuncu Sabit hata.
Telefonunuzda Kişilik reprogrammed çip, şimdi kendiliğinden farlar açma duygularını ifade kalmaz ruhu yoktur.
Batarya:
- 4 gün ve üzeri (Etkin) Hold
- Normal kullanım ile 3 gün (çağrı, kısa mesajlar, müzik, WiFi)
- Ağır, 1 gün (Çalma, Fotoğraf, Keşfet 3G, GPS)

Bu noktada açıklığa kavuşturulması şeyler var pil çok ama yeterli değil bütün gün bir veri paketi ile bağlı olmak iyi ki vardır, tüketen uygulamalar vardır yaklaşık 2W Ovi CONTACS, WhatsApp, Ovi Haritalar olduğu gibi akım, sabit Google Maps ve diğerleri. Bu tür uygulamaların kullanımı ile pil yüzden bu firmware suçu olmadığı net olarak, üreticinin özelliklerine bağlı olarak 5 saate kadar destekleme kapasitesine sahip olduğu anlamına gelir. Bekleme modunda firmware 0.1 W orijinal firmware ve biz yiyebilir en az, ve aynı tüketir (bloke) bunu 0.30 W sürekli getirerek tencere kadar orijinal firmware ile ne olsun daha fazla, yaklaşık 18 saat ulaşabilirsiniz tüketir kilidini açtığınızda Bu konuda 0.48 W. Öte yandan biz bu firmware sen ve masaüstünde widgets yere çoğunun Internet'e bağlı olduğunuzdan günde birkaç kez ve RAM ve işlemci kullanımı harcama, hava durum olarak izin veren açık olmalıdır tüketir widget, posta, oturaklı ve diğerleri, bu nedenle daha fazla pil sürecek sürece ev aletleri koymak. o serin Ayrıca uygulamaları için işlemci kullanımı biraz azalmıştır çok ve çok daha uzun pil ömrü sürer. Verdiğim son tavsiyem ekran çok daha parlıyor bu firmware yüklediğinizde, biz neden hiçbir fikri olmadığını, ancak bu kadar başka hiçbir şey neden Ayarlar'a gidin tavsiye% 50 parlaklık, set o parlayan kesindir - > Telefon -> Ekran -> sensörü ışık ve yer yarım önce bir seviyede,% 25 kemik, Bu 7 saat pil ömrü hakkında daha fazla ve fiyatının aynı parlaklık çevre jejejejeje tasarrufu sağlarken orijinal firmware ile uzanır.
Özellikleri

Aletler ile İnteraktif masaüstü
Diller: İngilizce ve RM-428 (Latince İspanyolca) RM-356 (İspanyolca İspanya) RM-504 (Latince İspanyolca)
Eğer imza uygulamalar olmadan istediğiniz şeyi yükleyebilirsiniz veya herhangi bir işlem gerçekleştirmek, artık süresi lisans!
tüm Hotmail, Gmail, Ovi, vb destekli tümleşik posta istemcisi
Kilidini açmak ve serbest yatay tokatlamak ekledi
Yeni yazı tipi çok daha modern ve yeni menü ile donatılmış, orijinal kaynak çok büyük !!!!!!!!
Yeni 4x4 ve ekran menüsü
Ovi entegre GPS, harita yükseltme ile v3.06. (5530 yılında mevcut değil)
Nokia N8 kamera Sesleri
Optimize rotasyon
Eğer ekran erişebilirsiniz kadar 3 yeni widget'lar kısayolları eklendi.
Şimdi çok daha rahat Güç düğmesi ile telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.
Yeniden menüsü ve özel klasörler
79 MB dahili hafıza ve 59 MB boş RAM
Bunu kaldırmak böylece sahip bir Swipe Saat Widget şimdi çıkarılabilir
açılan menüleri üzerinde çalışan tüm uygulamaları göstermek için poster kaldırıldı
Java uygulamalarını getir tüm izinler çok gereksiz isteklerini önlemek için etkin
uygulamalar WRT için daha az talep
Bluetooth ile korunan herhangi bir dosya, artık kısıtlamalar gönderebilirsiniz
Arama süresi göster Etkin
Aktive otomatik döndürme başlatmak için
stereo ses için daha iyi eklendi yeni ses codec'leri
Ses çok orijinal firmware daha güçlü
QuickOffice, Adobe Reader ve Zip yemlik ve test sürümleri kaldırıldı
Mynokia kaldırılır ve Hoşgeldiniz
Öğesini SMS Oturumlar
Ovi mobil Bir Nokia N97 olarak tanımlanan çok daha fazla program uyumlu var
Eklenen öğelerin: Symbian ^ 3, Dark Symbian ve Şeffaf.
aletler ile Şeffaf tema şeffaf, çok cool!
Silinmiş dosyaları FOTA
Oto marker ve çağrılar için kapalı döndürmek
Gelişmiş efektleri ve gecikmeksizin
Facebook dokunsal ekipman tarayıcı yer imlerine eklendi
Galeri sistem klasörleri görüntüleri okumak değil, yeniden
Karanlık S60 başlangıç ​​görüntü ve biraz rahatsız etmemek düşük ses
Çok daha akıcı arabirim
Kaldırılan bazı başlangıç ​​uygulamaları daha fazla boş kaynak var.
Tarayıcı önbelleği büyüdü ve E taşındı

worry

worry

Üye
Unfortunately, the link you have clicked is not available . link deleted olmuş sanırım :D LP ci sende bu dosya varsa rapid e veya başka bi yere upload edermsn 5800 için olanı

wufuk

wufuk

Üye
bunun 3x4 menü oLanı yokmu ya :(

bodrumhkn

bodrumhkn

Üye
arkadaşım esas sorun türkçe dil dosyalarında cevrim yapılırken kodların karsılıgı yanlıs oldugu için mesajları kilitliyor ingilizce kullan en basitinden sorunsuz olur

Üst Alt