ŞOK! ŞOK! ŞOK! S^3 fw 5800 ve 5530 da (menü benzetmesi)

Sponsorlu Bağlantılar

khytr89

khytr89

Üye
bu fw ispanyolca mı ingilizce mi ? benim için ingilizce kullanma sorun olmaz. bu şekilde de mesajlara girmiyor mu?

telefon cfw lere o kadar alıştı ki orjinal fw de reset atıp duruyor :D

SEKOLELE

beyler ben telefonu kapatıyım dedim telefon kapanıyo ama pin kodu istemeden kendi kendine tekrar açılıyo sizdede var mı o sorun ?

tugrul_27

tugrul_27

Üye
zaten içinde 2 dil var biri ingilizce diğeri ispanyolca isteyen kullansın

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi
beyler anlaımki herşeyi vermeme rağren çoğu arksdaşımız türkçeleştirememiş türkçeleştirenlerde mesajlara girmiyor diyor mesaj için alternasif bi çözüm var youlu die bir prgram var hem rehber uygulaması hemde mesaj ugulsması noki nın orjinel msj programındzn çok daga kullanışlı ir program

wjaga

Üye
beyler ben telefonu kapatıyım dedim telefon kapanıyo ama pin kodu istemeden kendi kendine tekrar açılıyo sizdede var mı o sorun ?

Evet aynısı bendede oluyor ama ben onu sorun olarak kabul etmiyorum :)

--------------- Ekleme ---------------

beyler anlaımki herşeyi vermeme rağren çoğu arksdaşımız türkçeleştirememiş türkçeleştirenlerde mesajlara girmiyor diyor mesaj için alternasif bi çözüm var youlu die bir prgram var hem rehber uygulaması hemde mesaj ugulsması noki nın orjinel msj programındzn çok daga kullanışlı ir program

Sizde nasıl girmiyor mesajlara anlayamadım bende hiç bir sorun yok tam istediğim gibi bir cfw ama üzerinde biraz daha oynasalar süper olacak. :oke:

fatih982

fatih982

Üye
sen dalga mı geçiyon milletle ula youlumuş ne youlusu varsa o menüde mesajlar bastınmı girmesi lazım ek program mek program seninki sadece kopyacılık ya açtığın konunun arkasında dur hataları düzelt öle konu yayınla

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi
en kısa zamnda istedikleriniz yapıpı up edeceğim siteye bu kdar hakarete gerek yoktu

SonSamuray61

SonSamuray61

Üye
sen dalga mı geçiyon milletle ula youlumuş ne youlusu varsa o menüde mesajlar bastınmı girmesi lazım ek program mek program seninki sadece kopyacılık ya açtığın konunun arkasında dur hataları düzelt öle konu yayınla

Katılıyorum... Konunun başlığı bile yanlış. İlk girdiğimde S^3 cwf sanmıştım. ama Kolpa xS xS

spider64

Üye
ingilizcede msj giriyor ama türkçede yok neden acaba

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

SEKOLELE

beyler yeni fw yapmışlar adı Nokia Pixel*1 ben bunu yükledim daha yeni süper bi şeye benziyo sitede mevcut bi de onu deneyin :)

sahin177

Üye
Neresinde mevcut sitenin ?

fatih982

fatih982

Üye
linkinparkin kardeşim maksat hakaret değil tamam birşeyler yapmaya çalışmışsın ama yardım etmeye bilgin yeterli değilse senden daha usta olanlardan yardım iste herkes yardım eder hatasız fw mevcut değildir ama bu kadarda bariz hatalar olmaz

lasvetorus

lasvetorus

Üye
Keşke mümkün olsa ama olamıyor malesef..C6 FW sinden pek bir farkı yok.

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi
linkinparkin kardeşim maksat hakaret değil tamam birşeyler yapmaya çalışmışsın ama yardım etmeye bilgin yeterli değilse senden daha usta olanlardan yardım iste herkes yardım eder hatasız fw mevcut değildir ama bu kadarda bariz hatalar olmaz
seni tebrik ederim diğerleri gibi bana yaklaşmadın bilgi konusuna gelince bilgilerim kemdi cfw mi yapıcak kadar yeterli fakat zamn ım olmadığı için bugları giderip sunamıyorum

rapboi

Üye
gören de herkes symbian mühendis sanacak bastan assa okuyun arkadaslar su yazıları.bir tane tel 2 tane pnht editoru herkes uzman.ben daha ne burda ne baska bı yerde adam gıbı mod gormedım olamaz da cunku herzaman bı yerını yaparken baska yerını bozarsınız.mod xp gibi calısır calıstıkca sıser ve coker.artık denemedıgm cfw kalmadı bu forumda hıc saygısızlık yapmıyorum hepsı kendınce kısının emegınce.gerisi bos.yoruldum artık 5800 modlarını ıncelemkten deneme tahtası olmaktan.

Deejnas

Deejnas

Üye
Hocam Cfw güzele benziyor indiriyorum birazdan kurup yorum yapicam =)

SonSamuray61

SonSamuray61

Üye
seni tebrik ederim diğerleri gibi bana yaklaşmadın bilgi konusuna gelince bilgilerim kemdi cfw mi yapıcak kadar yeterli fakat zamn ım olmadığı için bugları giderip sunamıyorum

E kardeşim düzeltemez misin ozmn ? ? ?

fatih982

fatih982

Üye
SAYIN SONSAMURAY dediği gibi düzeltemez

ozkan1979

ozkan1979

Üye
bu simbiyan 3 degilmiş bilginiz olsun

Üst Alt