n97 Navigasyon programı tavsiyesi..

• 25 Ekim 2010
  • 2552 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar nokia n97 telefonum var. sitede 10 gündür dolaşıyorum. bir türlü hiçbir navigasyon programını doğru dürüst çalıştıramadım. samsun bafrada yaşıyorum. ovi maps kurayım dedim. Türkiyenin en az 30 ilinden büyük olan 90000 nüfuslu ilçenin haritası yok. garmin tam olarak yeri bulmuyo. vs. bunun için bana tavsiye edebileceğiniz n97 de kullanabileceğim bir navigasyon programı arıyorum. yardımlarını için şimdiden teşekkürler

Yazan: memoli55
  2. Merhaba. Kardes bence en guzel navıgasyon programı kendı Nokıa Maps programı. Ama onda da dedıgın gıbı harıtada ılcelere hıc onem vermıyorlar boyle bır sorun var. Sadece buyuksehırlere onem verıyorlar.

Dedıgın sekılde kullanmak ıcın Sygic adında bı nav programı var onu dene. Forumda mevcut. TeleAtlas harıtlarını kullanıyor program, TeleAtlas da dunya capında navıgasyon programları ıcın falan harıta yapan buyuk bır fırma. Turkıyede basta Basarsoft gelır ama ne yazık kı Symbıan ıcın kullanılamıyor :) bı dene derım ben yuklemıstım ama yıne de kullanım olarak Nokıa Maps daha cok hosuma gıdıyor. Ozellıkle de uydu gorunumu cok ıse yarıyor...

Saygılar...

3. nokıa maps dıyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 12:59