N97 Mini CFW RM-555 v30.0.004 Hack + Modifiye

Sponsorlu Bağlantılar

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi

Yazılımda herhangi bir ekleme çıkarma yapmadım. Sistem installserver ile hacklenmiştir.
Sertifikasız uygulamalar sorunsuz yuklenir.. Başlangıç uygulamalırı kapatılmıştır.
Önbellek, hafıza kartına taşınmış ve artırılmıştır. Ekran dönme hızı artırılmıştır.
Formattan sonraki sms iptal edilmiştir. Başlangıç ram ort 59 60 mb. Ayrıca dili orj türkçedir.
Bir kaç ufak ayarlama mod u daha yapılmıştır. Sonuç olarak hızlı ve sorunsuz bir telefon.

Tavsiye ederim Ben bunu kendim için yapmıştım sizinlede paylaşmak istedim.
Kendim kullanıyorum herhangi bir problem yok.
Navifirm ile rofs.v34 hariç diğer dosyalarını indirin ve bunu içine atın ve telefonu jaf ile flaslayın.

Link:
Alternatif: [/URL]

Jaf Programı İle Telefonlara Yazılım Yükleme Videolu Anlatım

Yapmanız Gerekenler.

1-) Önce PC suıt Programını Kurunki telınızı pc ye bağladıgınız zaman cıhazınızı tanısın.

2-) Verdiğim Linteki Rar Dosyasını indirin. Videolu anlatım ve tüm araç gereçler aşamalı bir şekilde klasör haline sırasıyla İçinde Mevcut. Videoları izlemek için swf player yada direk html dosyalarına tıklayıp izleyin..

3-) Yeni Yazılımınız Hayırlı Olsun

İndir:

KONU TAMAMEN BANA (PESİMİST_61X) AİTTİR ALINTI DEĞİLDİR.

• Beğen
Tepkiler: shadowdewill

shadowdewill

Üye
Eyvallah kardeşim super bir paylasım olmuş eline emegıne saglık..

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim ben kullanıyorum hala hiç bir sorun yok. Ve kendimde çok memnunum.

rakamla1

Üye
kardesim bu sadece n97 mini icin mi gecerli normal n97e oLurmu ??

joker.lg

joker.lg

Üye
pesimist kardeş sana şunları söylemek isterim ; 1. Simdi benim jaflama bilgim 0 jaflama ile ilgili çok detaylı :) bir anlatım sitede mevcut mu
2. Bende bilgisayar yok bu programları indirip bir bilgisayarda kurup yapsam olur mu ? Bilgisayarda net yok bu arada 3. Bu fw ye ek mod yapmayı düşünür müsün ? Cevabını bekliyorm şimdiden teşekkürler

GreenBeret

GreenBeret

Üye
Konu tam istediğim gibi ama benim cihaz yurt dışından geldi bataryadaki no farklı bi türlü yapamadım şu işi

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
pesimist kardeş sana şunları söylemek isterim ; 1. Simdi benim jaflama bilgim 0 jaflama ile ilgili çok detaylı :) bir anlatım sitede mevcut mu 2. Bende bilgisayar yok bu programları indirip bir bilgisayarda kurup yapsam olur mu ? Bilgisayarda net yok bu arada 3. Bu fw ye ek mod yapmayı düşünür müsün ? Cevabını bekliyorm şimdiden teşekkürler
bu işlem için gereklı pro ve dosyalar var bu konuda zaten anlatımda mevcut. Artı indirmen gereken tek dosya telefonun dier yazılım dosyaları 8 tane dir zaten biri 110mb kadar bırı de konuda mevcut dıerleri dusuk boyut. Navi firmle indirebilirsn.

----------Eklendi @ 13:54:13 ---------- Yazıldı @ 13:52:56 ----------

kardesim bu sadece n97 mini icin mi gecerli normal n97e oLurmu ??
evet n97 mini icin gecerli.

----------Eklendi @ 14:00:05 ---------- Yazıldı @ 13:54:13 ----------

Konu tam istediğim gibi ama benim cihaz yurt dışından geldi bataryadaki no farklı bi türlü yapamadım şu işi
sana gelince arkadasım sorun olablr . Sana istersen yaptıgım mod dosyalarını vereyım sen uygun yazılımı indirip kendın modlarsın ıslem kolay zaten sıtede bır cok anlatım mevcut...

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayda internet olması gerekir mi ? :)
dosyaları indirmek ıcın net tabıkıde lazımda. Flash lama ıslemınde net lazım degil. Zaten her sey hazır olunca bu ıslem dk 5 dk bıle surmez.

GreenBeret

GreenBeret

Üye
Videolardaki her sey tamam jaflarken program telefonu arıyo ya orda görmüyo bi türlü senin dediğini nasıl yapıyoruz onu gösterirsen sevinirim yada sertifika sorunu almıyayım oda yeter abana :D ama 60 mb ramde iyidir yav :D

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Videolardaki her sey tamam jaflarken program telefonu arıyo ya orda görmüyo bi türlü senin dediğini nasıl yapıyoruz onu gösterirsen sevinirim yada sertifika sorunu almıyayım oda yeter abana :D ama 60 mb ramde iyidir yav :D

bu ıslem sırasında usb kablosu cıkmıs olsun. En son asamaya geldıgınde yanı program telefonu aradıgı zaman usb kablosunu tak o zaman telefonu gorecektır. Baska bır sey yapmanada gerek yok..

slowman76

slowman76

Üye
Arkadaşım allah senden razı olsun...Kimsenin şimdiya kadar yapamadığını yada yapmadığını yapmışsın...Hem türkçe hemde hackli ...Süpersin

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Amin. Cumlemızden.. Gule gule kullan..

GreenBeret

GreenBeret

Üye
Tamam ben telefonu takıyodum şimdi kabloyu taktım bide küçük kabloyla yaptım oldu saol bu işlem sonunda sertifika hatalarının gitmesi gerekmiyomutdu yav ben halaen sertifika hatası alıyorum deli olacam :D

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ben telefonu takıyodum şimdi kabloyu taktım bide küçük kabloyla yaptım oldu saol bu işlem sonunda sertifika hatalarının gitmesi gerekmiyomutdu yav ben halaen sertifika hatası alıyorum deli olacam :D

installserver ile hacklanmstr orj sertıfıkalı programları yuklersın ve sertıfıkasız programları yuklersın sorunsuz.. Bazı sertıfıkalı programlar sorun cıkartabılır gecersızdır suresı dolmustur felan bunu duzeltmek ıcın Sertıfıkayı sılip yuklemen yeter oda basıt bır ıslem.

GreenBeret

GreenBeret

Üye
Sertifikayı silip tekrar nasıl kuruluyo söyleyebilirmisin ?

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Sertıfıkalamak ıcın kullandıgın programlarda sertıfıkayı sılme secenegı var. Mesela freesigner programı ıle veya siseditor programı nı tele yukleyerek veya pc dekı programlar ıle sadece sertıfıkayı sılıp sıs kaydetmen yeter. Remove sıgn ıslemı yanı..

GreenBeret

GreenBeret

Üye
Çok saol ortak sen anlatmasan bu işi biraz zor yapardım sanırım umarım sana yardım edebileceğim bi konu vardır ben bilgisayarcıyım :D bilgisayarda aradığın her cacığı bulabilirim ve oyun uzmanıyım :D istediğin oyunu bulabilir ne istersen :D Remowe sign işlemini yapıyorumda genede yemedi ortak yav :D

slowman76

slowman76

Üye
Çok saol ortak sen anlatmasan bu işi biraz zor yapardım sanırım umarım sana yardım edebileceğim bi konu vardır ben bilgisayarcıyım :D bilgisayarda aradığın her cacığı bulabilirim ve oyun uzmanıyım :D istediğin oyunu bulabilir ne istersen :D Remowe sign işlemini yapıyorumda genede yemedi ortak yav :D
Usta bilgisayarcıyım demişsin ya..Elinde güzel, ikinci el ve uygun fiyatlı bir ekran kartı varmı acaba.

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Olması gerek arkadasım benımde pc dır alanım genel bılgım normalın ustunde tsk ederm.. Ayrıca dedıgım gıbı yaptıgın zaman olması gerek. System private ve sys klasorernn ıcerıgını gorebılıyorsan hack olmus demektr ayrıca. Unsıgned pro yukleyıp dene. Yuklemıyorsa bısey eksık demek.

Üst Alt