<<< N97 kullananlar deneyimlerini yazsın >>>

Sponsorlu Bağlantılar

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
<<< N97 kullananlar deneyimlerini yazsın >>>
Arkadaşlar N97 hakkında kullanım bilgilerinizi merak ediyoruz.Birde şu kapağın yatay kalkması nasıl??Bu mekanizma hemen elimizde kalacak gibi bir görüşüm var doğrumudur arkadaşlar?

• Beğen
Tepkiler: sinan 2

scorpion11

scorpion11

Üye
mekanizmada sorun yok.gayet iyi.ama klavye bölümündeki navigasyon tuşu çok gereksiz olmuş.onu kaldırıp klavye tuşlarını daha büyük yapabilirlerdi.

kaan48300

kaan48300

Üye
Ben sadece telefoncuda bir iki elimi sürttüm okadar.. Yani n97 sahibi değilim.
Navigasyon tuşu gereksiz ve çok sade.
Ama genel olarak şık bir görünüme sahip.. Fakat çokta olağanüstü bir teknolojisi ve donanımıda yok hani..(Millet 1GHz lik işlemcilere filan geçti yani..)

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
Bencede öyle.Pekde öyle ahım şahım bir telefon değil.Şunu söylüyeyim bence güzel tabiki.Ama bizi kullandığımız N95 8GB veya N96 dan sadece biraz şekili değişik birde dokunmatik.Oda tam dokunmatik değil yani.ekranın yanını kullanıyorsun falan.Bence fos yani. SİZCEEE????

scorpion11

scorpion11

Üye
en eksik yanı iphone nun resmi patentli multitouch(aynı anda iki parmağınızla ekarana bağımsız dokunma) özelliği yok.bence bu çok büyük eksiklik.

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
Bencede.Nedir bu ya.bekledik bekledik NOkia da fos çıktı.Yapamıyorlar bu anlaşıldı artık.Şuna 2000 tl vereceksin ortada yeni bişey yok.Onun yaptığını ben kendi telefonumla zaten yapıyorum.Yazıklar olsun nokia ya.Valla bundan sonra İphone alacam heralde.

kaan48300

kaan48300

Üye
Bencede artık NOKIA kaliteli mallar üretemiyor..Ayrıca iphone donanımsal olarak daha iyi galiba daha kaliteli oyunları oynatabiliyormuş kasılmadan... Fakat işin içinde SYMBİAN olduğu için nokia gözümde biraz daha farklı bi yerde :oke:

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
yok ya ben beğenmedim şahsen.Daha iyi bişey beklerdim.

bugra_e

Üye
en eksik yanı iphone nun resmi patentli multitouch(aynı anda iki parmağınızla ekarana bağımsız dokunma) özelliği yok.bence bu çok büyük eksiklik.

sebebi teknolojinin apple'a patentli olması omasın?

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
yok yahu sadece onlar tekeline alamaz ki.Bu teknoloji sonuçta.

bugra_e

Üye
tamamda sonuçta başka bir firmanın olan bişeyi kullanıyosun sırf ismi için para ödüyosun resmen. tuzlu olur biraz :D

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir mi Ne bileyim Valla?? bana garip geldi biraz.Sen dur sakın araba üretme demek gibi bişey başaka firmaya.

taha76

taha76

Üye
5800 kullanıyordum.Bu telefondaki mesaj yazarken kasılma problemini ortadan kaldırmışlar.Klavyesi biraz basit olmuş.Telefondan fm yayını olayı güzel olmuş.Tabi istanbulda boş frekans bulmak zor olduğu için bu özelliğinide pek kullanamayacağımız büyük ihtimaller arasına giriyor :) 5800 dan N97 ye geçiş yapmamın nedeni 5mp lik kamerası.Yoksa diğer özellikleri hemen hemen aynı..Ha birde usb yolu ile cihazınızı şarz edebiliyorsunuz.İnce uçlu şarzlarımızda çöpe gitti :)

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
Hımmm ordan şarj olması güzel gerçekten.

knauf

knauf

Üye
ARKADASLAR BEN CK MEMNUNUM N97 DEN.birdahaki Firmware udate te. multitouch alacak arkadaslar.

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
Kaynağı nerden öğrendin kardeş?

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
ARKADASLAR BEN CK MEMNUNUM N97 DEN.birdahaki Firmware udate te. multitouch alacak arkadaslar.
gerçekten kaynak nerden ya hiç bir sitelerde öle bir haber okumadım tek türçe degil inglizce olarakta fake olmasın

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
Bu haberden çok bir istek heralde

kaan48300

kaan48300

Üye
Öyle firmware update'yle multitouch eklenebilir mi ki? Yani ekranın uyumlu filan olması gerekmezmi? Bence boş bi haber bu..

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
Bana öyle geldi ama bakalım.Nasılmış kullananlar ne diyecek bekliyoruz.