N97 için garanti fiziksel hata var diyor 72 TL istiyor

• 7 Mayıs 2011
  • 988 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhabalar,

Kamera resimleri iyi çekmiyordu cizikler vardı flash kapağı sürtü için sonra tuş kilidi yerinden cıktı parçası ile beraber (çıkan) garantiye verdim garanti bana 72TL para istiyor.

1. kamera benim yüzümden olmadı
    2. tuş kilidi genel sorunları arasında + çıkan 2 parçayı 1 poşet içinde servise verdim.

simdi fiziksel hata tespit edildi diye para istiyorlar.

Ne yol izlemeliyim.

Yazan: hazarcep
  2. Yapacak bişey yok arkadaşım yazılım olsa burada her türlü sorun çözülürdü de donanım da bilemiyorum. Bir de telefoncuya götür orada sor hangisi işine geliyorsa ona göre yaptır.

3. Ama dostum ben parçaları eksik vermedim ayrıca zaten kamera kendi hataları flash kapağı sürtünme yapıyor ve ben tuş kilidini kırmadım yerinden kendi çıktı ufak bir paket içinde o çıkan 2 parçasını verdim bana genpa idi garantisi genpaya değil başka bir yere yollamışlar üstelik de ücret alınmıyor dediği halde simdi para talep ediyor.
    nokia telefon aldım turkcell bayisine yolladı garanti için shop verdim onlarda biz genpaya yollamıyoruz diyor.

4. Kardeş valla benim başım da bu nokia yla çok belaya girdi bu servis konusunda ama para taleb ettiklerinde alıyorlar mecburen kabul etmezsen geri yolluyorlar ama sen yine de Tüketici Mahkemesi ile falan uğraşmak istersen bir şansını dene

5. Sorun nokia ile mi onuda bilmiyoruz nokia destek hattı Adapazarı nokia shop'a gidip teslim ederseniz genpaya iletirler dedi bende işte gittim nokia shop a bana ileride bir Turkcell TİM var ona yolladılar gittim onlara dedim genpa işte filan onlarda biz genpaya yollamıyoruz üst servise yolluyoruz dediler işte.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 13:33