N97 de msj yazma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackwind44

Üye
    Konu Sahibi
N97 de msj yazma sorunu
Arkdşlar bn nokia 97 de msj yazarken 2.satıra gldğnde acaip derecede yazdıklarm yawaşlamaya başlıo. tuşlara basıyorum 2 saat snra yazıo . bunun nedeni ne acaba :S bilen varmı. ve nasıl çözebilirim ?

• Beğen
Tepkiler: dila21

tfincan

Üye
aynı başlığı bende açıyordum şimdi:S aynı sorun bendede var son sürümüde yüklediğim halde hem klavyeden hem dokunmatikten mesaj yazarken müthiş kasıyor..

aliry52

aliry52

Üye
Arkadaslar bence yazma dilini değiştirmeniz gerekiyordur benım telde aynı hatayı verıyordu yazma dilini türkçeden ingilizceye cevirdim şimdi gayet hızlı

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
son veriyona güncelleyin..

eminmeo

eminmeo

Üye
bendede vardı fakat versiyon güncelleyin bide arkadaşın dediği gibi yazma dilini ing yapın

blackwind44

Üye
    Konu Sahibi
onu nası ypıcaz :D

tfincan

Üye
evet düzelti teşekkürler yazma dilni ingilizce yaptım. ayarlar/telefon/dil

blackwind44

Üye
    Konu Sahibi
tşkler :)

omerkorkmaz_61

Üye
allah razı olsun :D:D

duzollica

Üye
thanks

Bugra28

Üye
yazma dilini ingilizce yapınca tüm sorun ortandan kalkıyor eğer (ı,i) gibi sorunları dert etmiyorsanız baa sorunuz kalmıyor

la yeri

Üye
sevgili arkadalar daha kolay bı yolu var vesiyon yükseltım o sorun kalktı ve daha güzel kullanılabilr hale geldi v21 çıktı ben dün yükledim tavsiye ederim çok farkı göreceksiniz

Ferzan

Ferzan

Üye
Nokia N97 v21.0.0.45 aynı sorun bende de vardı bu sürümü yükledikten sonra ortadan kalktı sorun ayrıca yazma dilide türkçe dil değişikliğine gerek te yok :)

silverelit

Üye
Benmkide yavaş yazıodu.. nokiaya götrdüm msj yazma dilini ingilizce yaptılar sende ingilzce yap öyle hiçbir yavaşlama olmuyor

hurricane_onur

Üye
arkadaslar surumle ılgılı falan degıl aynı sorun bndede var benım sürüm de tam dilde ama telden kaynaklanan bısey bu degısmeyen bısey

mahfer12

Üye
evet arkadasın dedıgı gıbı yazma dıılını ıngılızce yapın duzelıyor

fearlessnaz1f

Üye
n97 de yeni gelen msj ın en yukarda göstermesi gerekirken ortalarda gösteriyor..
sıralama tarihe göre olduğu halde böle yapıo..
mesela saat 9 da gelen msj ı 7 yada 8 de gelmiş gibi gösteriyor..
Gelen kutusunda msj arıyorum.. bu sorunu nasıl düzeltcez bilen var mı?*.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt