N96 - haritalar - gps sorunu yardımmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
    Konu Sahibi
N96 - haritalar - gps sorunu yardımmmm
ii akşamlar arkadaşlar ben bu N96 yı aldım alalı gps miş haritaymış navigasyonmuş bi türlü kullanıpta faydasını göremedim şimdi sorunum telefonun uyduyu bulamaması açık alan kapalı alan dışarda çatıda denemediğim yer kalmadı gps bekleniyor vs gibi sarı ışık yanıp yanıp sönüyor sadece google maps denedim oda uydular aranıyor ama sonuç yok garmin deseniz oda öyle yok yani bi uydu bulupta bağlnamadım şu gps'e sizce nedendir yokmudur bi çözümü nokıanın diğer telefonları bazı kapalı mekanlrda bile gps 'e bağlanırken benim n96 ım hiç biyerde hiçbişekilde bağlanmıyor bi türlü...
NOKIA N96
VER. 30.101
TEL HACK'Lİ
bilgilerinize....

stainless steel

stainless steel

Üye
konumlanma yöntemleri tümleşik gps secili olacak sadece bak bi oraya .

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
    Konu Sahibi
konumlanma yöntemleri tümleşik gps secili olacak sadece bak bi oraya .

konumlama yöntemlerinden bluetooth gps yardımlı ve şebeke tabanlı gps seçeneklerini kaldırdım şu an sadece tümleşik seçili bide böyle deneyelim bakalım tşk..

- JoKeR -

- JoKeR -

Üye
benim telefonda N96 30.101 hackli, google maps da kullanıyorum haritaları da kullanıyorumm sorunsuz sekilde google maps ı yükledim hiç birsey yapmadım baska. actım gayet iyi calısıyor

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
    Konu Sahibi
benim telefonda N96 30.101 hackli, google maps da kullanıyorum haritaları da kullanıyorumm sorunsuz sekilde google maps ı yükledim hiç birsey yapmadım baska. actım gayet iyi calısıyor

benimki gps i bi türlü bulamıyor kardeş yaaa

mustafaozal

Üye
aynı sorun bende de var lütfen bi çaresini bulun arkadaşlar yaw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...