5800 GPS sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

estami

Üye
    Konu Sahibi
5800 GPS sorunu
Değerli dostlar daha önce garmini yükledim o zaanlar GPS hemen bağlanıyordu yeni sürüme geçip teli hackleyincede N Drive yükledim sorunum şu ne ovi maps'de nede N drivede GPS'e bağlanmıyor açık havada 20 dakika bekledim olmuyor ,olmuyor

Ayarlardan sadece TÜMLEŞİK GPS seçili Konumlama Sunucusu KAPALI seçenekleri işaretli Servis şebeke üzerinden bağlantı kapalı sorun nerede bir yardımcı olursanız müteşekkir olurum değerli dostlarım..

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
arkadaşım tümleşik gps dediğin yerde çıkan menüde 4 tane seçenek olaması lazım bunlardan 2. ve 3.sü seçili olması lazım 4.seçenek şebeke tabanlıdır o mutlaka işaretli olmayacak o zaman kontür yer işaretlilerden eksik olan var

2. ve 3. seçenek işaretli olacak

estami

Üye
    Konu Sahibi
İşaretli ama olmadı yine maalesef..

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
N Drive yi Sil Olmazsaa Ondan Önceki Programı Sil Öylede Olmassa Format At Buna Ragmen İşe Yaramassa GPS Alıcısı Donanımsal Olarak Bozulmuştur Garantiye Gönder Yapsınlar .

ozanazy

ozanazy

Üye
arkadaşım tümleşik gps dediğin yerde çıkan menüde 4 tane seçenek olaması lazım bunlardan 2. ve 3.sü seçili olması lazım 4.seçenek şebeke tabanlıdır o mutlaka işaretli olmayacak o zaman kontür yer işaretlilerden eksik olan var

2. ve 3. seçenek işaretli olacak
3. seçeneğe gerek yok eğer telefonunuzun yanında bluetooth ile iletişim kurabilen bir gps receiver varsa işe yarar sadece 2. seçenek yani Tümleşik GPS seçili olacak. Onun dışında başka bir sorun olabilir birde telefonun sol alt köşe tarafını açık tutmak lazım GPS anteni o bölgede kalıyo açık alanda çekmiyorsa 3-4 dakikada programı silip tekrar kurmayı dene.

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
hard format at bidaha yükle ozman olur belki

estami

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler dostlar tavsiyelerinizi deniycem..

caglar_58

Üye
Arkadaşlar bende de ovi haritalar 15 20 bekliyorum açılmıyo açık alanda yardımlı gps açık olursa o zman biraz daha rahat giriyo.o da ilk açılış ücreti alıyo faturalı hat kulanıyorum her fatura da internet ücreti gözüküyo.normalde internet ayarlarım kapalı gpsden dolayı ücretlendirme oluyodu kapadım yardımlı gps si bu seferde çok geç buluyo bazen daha da fazla sürüyo

xl-men

Üye
Evet gps sorunu bendede oldu ,ama söyle birsey denedim garmin haritayi actim uydu araramasini bekledinm bes on dakkaya uyduyla baglande yani gps si buldu.ama garmin haritayi acmasam gps i bulmuyor bir deneyin.Berlin den.

tlgcn38

tlgcn38

Üye
imzamdaki konuda var gps ayarı kardeş

kain061

Üye
uydu durumlarını takip edin..yer\gps verisi\seçenekler-uydu durumu..burada alıcıya gelen sinyal ve seviyeleri görürnür..açık alanda en kötü şartlarda bile 1 yada 2 tane uydu buluyor cihazlar..konumlama için 4 uydudan sağlıklı sinyal alması lazım.
eğer hiç bağlanmıyorsa bu şekilde bir bakın ..sonuçta ne Ndrive ne GARMİN nede ovi maps konumlama yapmayacaktır..
açık alan vede açık havada hiç uydu bulamamışsa gps alıcısında sorun vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...