N95 V.35 Hack ( En Kısa - En Basit )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
STaT!C

STaT!C

Üye
arkadaşlar bu hack ne işe yarıyor iphone lardaki gibi ücretsiz uygulama indirmeye fln mı yarıyor cevaplarsanız sevinirim lütfen

Telefonun yüklemede sorun çıkardığı programları yüklemeye yarıyor :oke:

ali.44

ali.44

Üye
Teşekkürler

sethmy

sethmy

Üye
budur! helal olsun. puan verecem ve nasıl yapıldığı bilsem +rep de verecem :D

PAZIR

Üye
EYVALLAH cok makbule geçti teşekkürler

kaanaslanli

Üye
Sertifika henüz geçerli değil, süresi dolmuş yada telefon ayarlarınız yanlış bu uyarıyı alan arkadaslar unutmayın tarıhı gerıde olan arkadaslardır bilginize bilmiyorum yardımı olurmu ama ben karsılastım oyuzden paylasmak ıstedım...

haciorhan

haciorhan

Üye
Allah sizden razı olsun kardeş

roethlisberger

roethlisberger

Üye
bir arkadaş da aynı sizin gibi secmanda probLem yaşadı .. maaLesef sebebini anLamış değiLim :hmmm

Hepsini Sırasıyla yaptığından emin olsun Anlattığındaki gibi sırasıyla yapmadığı zaman o hatayı veriyor..

Ayrıca harika bir iş çıkarmışsın oldu ama x-plore yi açtığımda alfabenin bütün harfleriyle birer dosya oluşmuş "C" "E" "Z" "G" "H" "W" "Y" .... Gibi.Bu bir sorun mu yoksa öyle mi olması gerekiyor...

kul55

kul55

Üye
s.a. arkdaslar bn kurdm hepsini en son SecurityManagerv1.00-BINPDA2008_unsigned bnu kuryordm kurmadı sertifkaladm snra kurdm bu sefer diyorki:"gerekli uyglama erişimine izin verilmedi" dyor bi yardımcı olun

hibodem

Üye
Hepsini Sırasıyla yaptığından emin olsun Anlattığındaki gibi sırasıyla yapmadığı zaman o hatayı veriyor..

Ayrıca harika bir iş çıkarmışsın oldu ama x-plore yi açtığımda alfabenin bütün harfleriyle birer dosya oluşmuş "C" "E" "Z" "G" "H" "W" "Y" .... Gibi.Bu bir sorun mu yoksa öyle mi olması gerekiyor...

arkadaşın dediği gibi epey bi dosya oluştu :) anlatılanları sırasıyla yaptım bi sorun çıkmadı(n95 8gb) bu hacklenmiş mi demek

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

rica ederim ..

budur! helal olsun. puan verecem ve nasıl yapıldığı bilsem +rep de verecem :D

güLe güLe kuLLanın :)

EYVALLAH cok makbule geçti teşekkürler

hayırLı oLsun ..

Allah sizden razı olsun kardeş

sizden de , sağoLun ..

evet bu oLması gereken bir durum .. kısa bir zaman sonra düzeLiyor . tLf.u bir kaç kez kapatıp açınca normaLe dönüyor ..

arkadaşın dediği gibi epey bi dosya oluştu :) anlatılanları sırasıyla yaptım bi sorun çıkmadı(n95 8gb) bu hacklenmiş mi demek

evet artık hackLendi , hayırLı oLsun ..

o dosyaLar bir süre sonra görünmeyecek :oke:

kul55

kul55

Üye
samsunspor benm sorunun da bi cozmunu bul be dayi hadi :)

s.a. arkdaslar bn kurdm hepsini en son SecurityManagerv1.00-BINPDA2008_unsigned bnu kuryordm kurmadı sertifkaladm snra kurdm bu sefer diyorki:"gerekli uyglama erişimine izin verilmedi" dyor bi yardımcı olun

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
s.a arkadaşlar daha önce ben bu yöntem ile telefonu hacklediydim ama şimdi hacklenmiyor. security yüklerken gerekli uygulama erişimine izin verilmedi. yazıyor telefona hard format attıydım bidaha hack işi yapamadım

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

kazımqazım

Üye
anlamadım

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
ilk sayfada anlattığın mapdrivers dosyası yani sertifikalandırılması gereken dosyayı nerden temin ediyoruz? bu tlf içinde bulunan bir dosyamı?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk sayfada anlattığın mapdrivers dosyası yani sertifikalandırılması gereken dosyayı nerden temin ediyoruz? bu tlf içinde bulunan bir dosyamı?

iLk sayfada anLatımın en aLtında ekLenmiş dosyadan temin ediyorsunuz . Samsunspor.zip yazan dosya :oke:

hpredator

Üye
çok teşekkürler:)

balpinar

Üye
lutfen bırı yardım etsın:S:S bu hack olayını yaptın y surucusune installer dosyasını attım ama telefona bısey yukleyemıoyrum dosya bozuk dıyor defalarca format attım ama olmuyor y surucusunden installer dosyasını nasl sılerım
x-plore ve o tarz hıc programda yuklenmıoyr lutfen yardım:S:S
y sürücüsü....

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
lutfen bırı yardım etsın:S:S bu hack olayını yaptın y surucusune installer dosyasını attım ama telefona bısey yukleyemıoyrum dosya bozuk dıyor defalarca format attım ama olmuyor y surucusunden installer dosyasını nasl sılerım
x-plore ve o tarz hıc programda yuklenmıoyr lutfen yardım:S:S
y sürücüsü....

attığınız exe dosyası sürümünüzLe uyumLu değiL .. ayrıca exe' yi ;

c/sys/bin dosyasına kopyaLayacaksınız :oke:

http://www.maxicep.com/s60-3rd-dosy...turkce_2039-yilina-kadar-lisansli-187076.html buradakini yükLeyin .. süresi geçmiş uyarısı aLırsanız tLf tarihini 2008 - 2007 yapıp deneyin :oke:

t4r1k

Üye
telefona hard format attıkdan sonra tekrar gideceği için sıfırdan hard format attım anlatılanları harfiyen uyguladım.

düz n95 telefonda test edildi sorunsuz çalışıyor.sadece dikkatimi çeken f-explorer de c d e f g h i j k l m n o p r s t u v y z alfabedekı tum harfler kadar surucu cıktı hepsıde hafıza kartını gösteriyon.bunu belirtmek istedim.ama çalışmada bi sıkıntı yok

anlatan arkadaşa teşekkürler emeğine sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt