n95 kapanıp açılma donma sorunu.. YARDIM lütfen..

Sponsorlu Bağlantılar

blueeyesly

Üye
    Konu Sahibi
n95 kapanıp açılma donma sorunu.. YARDIM lütfen..
Merhaba arkadaşlar. eğer bilginiz varsa ve yardımcı olursanız sevinirim. n95 model bir telefon kullanıyorum. 2.el almıştım ve sanırım Dubai kaynaklı bir telefon. telefona aldığımda yeni yazılım yükledim ve dili orjinal ayarlarda ingilizce ve arapça oldu. bunuda türkçeleştirdim. telefona yeni programlar yüklerken veya video modunda kayıt yaparken gibi bazı durumlarda ekran kayboluyor donuyor, kendi kendine kapanıp tekrar açılıyor ama pin kodu sormadan normal ekran bekleme konumuna geçiyor. bu işlem bazen 5-10 dakika gibi uzun bir zaman alıyor. tekrar yeni yazılım yüklememe rağmen bir türlü düzelmedi. virüs bulaşmışsa yazılım yüklenince virüs silinmezmi? yada başka bir ağrızasımı var acaba. [email protected]

• Beğen
Tepkiler: AVCI_61_1

king512

king512

Üye
n 95 zaten sorun vardı bi de dubai den gelme olunca sorun büyük bi şey olabilir ama; sen telefona bi format at sonra büyük bi ihtimal düzelir

blueeyesly

Üye
    Konu Sahibi
attım bikaç kez hemde yinede düzelmedi. sık sık yapıyor bu hatayı..

aytekin52

aytekin52

Üye
arkadaşlar ben bir yerden duymuştum dubaidekilerdeki telefonların çoğu sahteymiş o yüzden olabilir bu hata

utdmurat

Üye
arkadaşlar aynı sorun bende de var yardımlarınızı bekliyoruz.

czxserser1xcz

czxserser1xcz

Üye
kardeş telefonu değiştir bendede wardı değiştirdim kurtuldum kökten çözüm:D:kop:

zoya76

Üye
aynı problem bendede vardı.dubaiden aldım.tel,nu..birkaçkez yazılım yüklendi olmadı .enson format atıldı.şimdi canavar gibi.telefoncuyza yap

sanakayan

Üye
Ben türkiyeden aldım aynı sorun var help meeee

mrt.dmr.06

Üye
hea hacı yah bendede var bimçözüm bulamadım bi yardım eli uzatın ne yapalım ?

salihgureli

Üye
Arkadaşlar bendede arama sırasında karşı taraf cevap vermezse yada meşkule atarsa donuyor kendine gelmesi 30 sn kadar sürüyor bi arkadaşımın e71 i var ondada oluyor aynı şey yardım lütfen.

memoli_528

Üye
arkadaslar benimde n95 düz var . nokia yazısında donup kalıyor (*) (3) yes kapanıp acılma tusuyla format atılıyormus ben yapıyormda olmuyor yardımcı olsanırz

Üst Alt