n95 in orjinal temalarını bulabilirmiyizz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
n95 in orjinal temalarını bulabilirmiyizz
arkadaşlar n73 me için nokia n95 in orjinal temaları bulunurmu forumda varsa link verirmisinizz :hmmm:heyo:

haltie

haltie

Üye
ne demek işine yaradıysa ne mutlu

haltie

haltie

Üye
telefonunla uyumlu değilse sorun çıkarabilir yani n95se senin telin n73 teması sorun çıkarabiliyor :s ben kendi telefonunun orjinal temasınu yüklersin sandım:s

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
haltie

haltie

Üye
yani ucunda tel bozulmazda format gerekebilir:s

haltie

haltie

Üye
temalarda sorun yok senin telefon n95 ise n95e ait olanları yüklemen gerekiyor bazen öyle sorunlar olabiliyor

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
temalarda sorun yok senin telefon n95 ise n95e ait olanları yüklemen gerekiyor bazen öyle sorunlar olabiliyor
tema yükleniyo tam uyguluyorum telefon donuyo bidaha açılmıyo telefonu 2 kere formatladım n73 e denedim

haltie

haltie

Üye
n73e n73 temasımı denedin

haltie

haltie

Üye
onu diyorum işte başka telefona ait orjinal tema yüklersen bazı zamanlarda sorun çıkarıyor.kendi telefonunun orjinalini yanlışlıkla silmiş olabilirsin bunlar onun için

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
onu diyorum işte başka telefona ait orjinal tema yüklersen bazı zamanlarda sorun çıkarıyor.kendi telefonunun orjinalini yanlışlıkla silmiş olabilirsin bunlar onun için
e benim konuyu açarkende amacım buydu nokia n95 temaları arıyorum ama n73 için n73 e olucak diye yazdım orjinal n73 temaları duruyo

haltie

haltie

Üye
tamam doğru diyorsun öyle yazmışsın ben direkt konu başlığını okudum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...